Skauci wylecieli

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Sanestis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 138
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 17:31

Juventus zwolnił skautów działających w Ameryce Płd.

Stara Dama zwolniła skautów odpowiedzialnych za Amerykę Południową, gdyż do tej pory nie znaleźli dla klubu żadnego piłkarza. Posady stracili Angel Moretto pracujący w Argentynie oraz Junior Chavari, penetrujący rynek brazylijski.
źródło:
http://www.futbol.pl/artykul/92918.html


...

Obrazek

...
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 17:47

Sanestis pisze:Juventus zwolnił skautów działających w Ameryce Płd.

Stara Dama zwolniła skautów odpowiedzialnych za Amerykę Południową, gdyż do tej pory nie znaleźli dla klubu żadnego piłkarza. Posady stracili Angel Moretto pracujący w Argentynie oraz Junior Chavari, penetrujący rynek brazylijski.
źródło:
http://www.futbol.pl/artykul/92918.html
No i dobrze. Dwóch darmozjadów mniej, bo "penetracja Brazylii i Argentyny" następowała chyba po armeńsku*.


*Rosyjska nauka doby ZSRR przypisywała Ormianom wyłącznie stosunki analne.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 18:01

Od dwóch lat nie potrafili znaleźć ani jednego zawodnika, nawet młodzika... W Ameryce Południowej - kuźni największych talentów piłkarskich?! Śmiech na sali... To chyba tylko Ci daj panowie tak potrafią.


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 18:27

deszczowy pisze:
Sanestis pisze:Juventus zwolnił skautów działających w Ameryce Płd.

Stara Dama zwolniła skautów odpowiedzialnych za Amerykę Południową, gdyż do tej pory nie znaleźli dla klubu żadnego piłkarza. Posady stracili Angel Moretto pracujący w Argentynie oraz Junior Chavari, penetrujący rynek brazylijski.
źródło:
http://www.futbol.pl/artykul/92918.html
No i dobrze. Dwóch darmozjadów mniej, bo "penetracja Brazylii i Argentyny" następowała chyba po armeńsku*.


*Rosyjska nauka doby ZSRR przypisywała Ormianom wyłącznie stosunki analne.
A nie po ormiańsku :)?
Jak ktoś już na forum pisał, nic dziwnego że ich zwolniono. Nie byli potrzebni, bo tam w Ameryce ponoć niewielu Włochów :)


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 18:40

No to miejmy , że jak zatrudnią lepszych skautów to juve to odczuje w postaci młodych talentów


CinO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2010
Posty: 153
Rejestracja: 29 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 18:48

Mati pisze: Jak ktoś już na forum pisał, nic dziwnego że ich zwolniono. Nie byli potrzebni, bo tam w Ameryce ponoć niewielu Włochów :)
I tu sie mylisz :P Zobacz ilu "włochów" jest w przykładowej drużynie argentyńskiej , co prawda niektórzy troche starzy ale w każdej drużynie jest po kilku takich, w Brazylii podobnie, a niektórzy z nich nie grali pewnie jeszcze w seniorskiej reprezentacyji. Może Paratici znajdzie nowego Małro Camora.


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 19:41

CinO pisze:
Mati pisze: Jak ktoś już na forum pisał, nic dziwnego że ich zwolniono. Nie byli potrzebni, bo tam w Ameryce ponoć niewielu Włochów :)
I tu sie mylisz :P Zobacz ilu "włochów" jest w przykładowej drużynie argentyńskiej , co prawda niektórzy troche starzy ale w każdej drużynie jest po kilku takich, w Brazylii podobnie, a niektórzy z nich nie grali pewnie jeszcze w seniorskiej reprezentacyji. Może Paratici znajdzie nowego Małro Camora.
Albo drugiego Trezegola?


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 20:05

meda11 pisze:
CinO pisze:
Mati pisze: Jak ktoś już na forum pisał, nic dziwnego że ich zwolniono. Nie byli potrzebni, bo tam w Ameryce ponoć niewielu Włochów :)
I tu sie mylisz :P Zobacz ilu "włochów" jest w przykładowej drużynie argentyńskiej , co prawda niektórzy troche starzy ale w każdej drużynie jest po kilku takich, w Brazylii podobnie, a niektórzy z nich nie grali pewnie jeszcze w seniorskiej reprezentacyji. Może Paratici znajdzie nowego Małro Camora.
Albo drugiego Trezegola?
Najlepiej byłoby - jednego i drugiego. A swoją drogą to faktycznie dziwne, żeby przez 2 lata nie potrafić znaleźć literalnie nikogo w dwóch tak olbrzymich i piłkarsko zasobnych krajach. Milan co i rusz ściąga kogoś, czesem prawdziwą perłę (Kaka, Pato, Thiago), Inter wyciąga Argentyńczyków a my co? Co oni ta robili, do cholery? Wciągali koks z Adriano i z Ronaldo obracali panny z fajfusami? :shock:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
flying_birds

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2008
Posty: 162
Rejestracja: 30 września 2008

Nieprzeczytany post 07 września 2010, 21:09

No to jeszcze Marotta i będzie szło ku dobremu.
Swoją drogą to niesamowite, ci skauci byli chyba ślepo-głuchym duetem.
Ani jednego piłkarza, Chryste...


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2010, 01:02

Chcę tylko zwrócić uwagę, że skauci nie kupują zawodników, a jedynie wyszukują talenty. To, czy zauważony przez nich piłkarz dołączy do drużyny to już zupełnie nie ich zadania i nie ich polityka. To, że żadna młoda gwiazda do nas nie dołączyła z pewnością daje jakieś poszlaki do oceny ich pracy, ale absolutnie nie daje podstaw do wydawania konkretnych wyroków.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2010, 12:41

Mati pisze:Chcę tylko zwrócić uwagę, że skauci nie kupują zawodników, a jedynie wyszukują talenty.
A zauważyłeś, drogi Mati, Jakiegoś młodego Argentyńczyk, czy Brazylijczyka, żeby chociaż przyjechał na testy? Oni też nie zauważyli.
Mati pisze:To, czy zauważony przez nich piłkarz dołączy do drużyny to już zupełnie nie ich zadania i nie ich polityka.
Patrz wyżej.
Mati pisze:To, że żadna młoda gwiazda do nas nie dołączyła z pewnością daje jakieś poszlaki do oceny ich pracy, ale absolutnie nie daje podstaw do wydawania konkretnych wyroków.
Brazylia ma piąte miejsce na świecie, pod względem liczby ludności, a Argentyna - miejsce 29. To, że nie mamy jeszcze swojego Kaki, Aguero, Messiego, czy Teveza NAPRAWDĘ chciałbym zrzucić na karb tego, że panowie po prostu nie połapali się z tym, jaki mają materiał do ogarnięcia. Ale jakoś... nie bardzo mieści mi się to w głowie.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Sanestis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 138
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2010, 12:43

1. Drogi Radku_88 - widzę że dałeś mi ostrzeżenie, za brak własnego komentarza, więc chciałbym tylko powiedzieć, że mój komentarz jest tu zbędny. Dodałem tego niusa głównie dlatego żeby użytkownicy Juve mogli się o tym dowiedzieć, bo tej informacji nie było na stronie głównej.

Uważam, że Twoje ostrzeżenie jest bezpodstawne i nadużyłeś regulaminu tego POKOJU.
Siewier pisze:Pokój Newsy służy do dyskutowania o wszystkich wiadomościach o których nie wspomniano jeszcze na JuvePoland, a które dotyczą Juventusu.

Dopuszczalne jest założenie tematu z "newsem transferowym" w tym pokoju, jednak temat taki zostanie później przeniesiony do pokoju transfery i połączony z tematem zbiorczym o danym zawodniku.


W razie jakichkolwiek wątpliwości swoje pytania proszę kierować do moderatorów/adminów JuvePoland.
W zacytowanym regulaminie nie ma ani słowa (ANI SŁOWA!) o własnym komentarzu. Gdzie to jest? Wskaż mi to? jeśli czegoś nie ma w regulaminie, to jakby tego nie było. Proste!
Od siebie dodałem tylko jedno zdanie na początku, które absolutnie mnie wystarcza.



2. Żebym nie dostał kolejnego bezpodstawnego ostrzeżenie za offtopic odniosę się do wątku, który założyłem, czyli niejako dodam swój komentarz/własną opinię.


Uważam, tę decyzję za dobrą, rynek południowoamerykański jest bardzo ciekawym, wartościowym ale i trudnym rynkiem, dlatego trzeba zatrudniać tam najlepszych ludzi. Aczkolwiek po zatrudnieniu Del Neriego i Marotty oraz koncepcji budowania drużyny w oparciu o Włochów, nowi skauci w tamtym rejonie świata chyba nie będą aż tak ważni...

http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... 363#407363 podaje wiec na tacy regulamin obowiazujacy na stronie juvepoland.com, a w nim cytuje:

pkt 3. pdpkt h) Pisanie postów nie wnoszących nic do dyskusji będzie karane żółtą kartką. Chodzi zwłaszcza o sytuacje:
- gdy założyciel tematu poda jakąś informacje nie dodając żadnego komentarza od siebie


Mam nadzieje, ze nie masz juz watpliwosci co do slusznosci kartki i na przyszlosc nie bedziesz osadzal kogos nie znajac regulaminu strony.
Pozdrawiam.

/ Radek_88


...

Obrazek

...
Sanestis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 138
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2010, 13:26

Skoro dla was dodanie informacji istotnej dla kibica, informacji na której temat nie da się snuć wielostronnicowych rozważań i dysput nic nie wnosi i jest niewłaściwe, to życzę powodzenia.

Przez 6 lat korzystam z różnych for i nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja, jestem tym wstrząśnięty i nie zamierzam się już udzielać na tym forum.

Żegnam.


...

Obrazek

...
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2010, 13:35

Sanestis pisze:Skoro dla was dodanie informacji istotnej dla kibica, informacji na której temat nie da się snuć wielostronnicowych rozważań i dysput nic nie wnosi i jest niewłaściwe, to życzę powodzenia.

Przez 6 lat korzystam z różnych for i nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja, jestem tym wstrząśnięty i nie zamierzam się już udzielać na tym forum.

Żegnam.
Jesteś moim idolem, naprawdę. 6 lat na forach i nie nauczyć się, ze forum służy do dyskusji, a nie do informowania, to trzeba być kimś. pozdro & poćwicz.

Co do tematu, to od początku nie wiedziałem co o tym myśleć. W sumie skoro otworzyliśmy się na rynek włoski, to bez sensu utrzymywać tych ludzi, z których pracy i tak nic nigdy nie będzie.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2010, 13:53

szczypek pisze: Co do tematu, to od początku nie wiedziałem co o tym myśleć. W sumie skoro otworzyliśmy się na rynek włoski, to bez sensu utrzymywać tych ludzi, z których pracy i tak nic nigdy nie będzie.
Otworzyliśmy się na rynek włoski... Cokolwiek zabawnie to brzmi. Nie sądzę, żeby Marotta był głupi. Jeśli powszechnie wiadomym jest, że oba te państwa są najbardziej płodnym piłkarsko i jest tam cenny materiał, to dlaczego z tego rezygnować? Tyle, że zamiast ich dwóch będzie to teraz nadzorował jeden człowiek.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ