Juventus-Milan Superpuchar Włoch

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
bartol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2003
Posty: 126
Rejestracja: 28 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2003, 08:22

Wybaczcie. Z internetu korzystam w kafejkach więc nie mogłem siedzieć na czacie!!! NAJGORSZE JEST TO ŻE NIE WIDZIAŁEM MECZU!!! Kto go pokazywał. Na Polsacie sport go nie było, a Raiuno nie mam. Skumałem, że wygraliśmy w karnych i że coś się stało Edgarowi. Proszę o szczegóły.


Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2003, 11:27

Co tu się rozpisywać - wygrali lepsi! :)

Pozdrawiam!


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
Kink

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2003
Posty: 66
Rejestracja: 25 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2003, 12:40

Mecz był cudny, a wynik jeszcze piękniejszy. Rewelacyjny początek sezonu i przedsmak wielkich emocji :D Forza juve nie ma na nas mocnych :!: :!: :!:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2003, 13:25

bartol pisze:Wybaczcie. Z internetu korzystam w kafejkach więc nie mogłem siedzieć na czacie!!! NAJGORSZE JEST TO ŻE NIE WIDZIAŁEM MECZU!!! Kto go pokazywał. Na Polsacie sport go nie było, a Raiuno nie mam. Skumałem, że wygraliśmy w karnych i że coś się stało Edgarowi. Proszę o szczegóły.
Meczu nie było w tv (jedynie na sky sport 1 na satelicie), Davids nie grał ale nic mu nie jest bo widziałem jak sie rozgrzewał w trakcie meczu....


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2003, 13:31

Wiedziałem, że wygramy bo jesteśmy najlepsi na świecie. FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!!FORZA JUVE!!! Mógłby mi ktoś powiedzieć jak się robi zdjęcie, takie żeby się wyświetlało obok komentarza??? Z góry dzięki!!! :D :D :D :D :D :D


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2003, 17:28

Heh...właśnie obejrzałem bramki z tego meczu na .....TVP1 :!: :!: Aż dziw bierze ale jednak :D Co do karnego dla Milanu to jeśli strzał byłby jescze odrobinę wolniejszy niż był, to Gigi miałby piłkę w rękach...szkoda, ale nie to się liczy tylko wynik ostateczny który był rewelka :!: :D


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2003, 17:36

Superpuchar Włoch dla JUVE!!!!!!!!!!!!!!!
Nie trzeba było długo czekać na rewanż za finał LM.A w bramce mamy prawdziwego GIGANTA!!!!!!!!!!!!!!!
GIANLUIGI BUFFON to człowiek o którym w przyszłości będą krążyły legendy...


siroo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 sierpnia 2003
Posty: 4
Rejestracja: 01 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2003, 17:37

brawo JUve niewiem jaki byl wynik wiec niech mi ktos powie ale jestem szczesliwy naprawde szczesliwy dziekuje ci Juve ave juve ave


--=SiR=--
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2003, 23:05

Właśnie skończyłam oglądać ten mecz na video jestem w szoku to było niesamowite tym bardziej,że nie znałam wyniku :D Szerokim łukiem omijałam wszystkie wiadomości sportowe i niestety forum ale opłacało się jak diabli.Jezu to było niesamowite kocham Juve Kocham Buffonka HURAAAAAAAAAAAAAA :D :D :D


Villya

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 166
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2003, 23:18

Nie ty jedna :))))))))))))))Buffon jest po prostu genialny i tyleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Obrazek
to zdjecie jest rozczulające.......:)))))))))(Buffon też)


Con la Juve nel sangue, con la Juve nel cuore...bianconeri si nasce, bianconeri si muore.....
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 00:20

Villya pisze:Nie ty jedna :))))))))))))))Buffon jest po prostu genialny i tyleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Obrazek
to zdjecie jest rozczulające.......:)))))))))(Buffon też)
Cóż dodać....zdjęcie cukiereczek po prostu :D :D :D :wink:


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 16:23

Chcialbym wszystkim serdecznie podziekowac za to ze "informowali" mnie o wynikach meczow Juventusu w tym tego najwazniejszego... nikeotrzy zglosili sie do mnie i powiedzieli ze wysla mi smsa z wynikiem meczu i strzelcami bramek... jednak nie dotarlo nic poza jednym obszernym opisem meczu z Barcelona (chyba 15 smsow) poza tym zaden nie trafil na moja komorke i dopiero dzis dowiedzialem sie ze przegralismy z MU 4:1, ze wygralismy SuperPuchar Wloch, ze Chiuson umarl i inne takie....

Dziekuje wam bardzo ze o mnie "pamietaliscie".... mimo wszystko jednak nie jestem zly bo nie bede zloscil sie o byle go***... jednak jest mi przykro.,...


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 18:22

Byl wczęsniej temat jaki wynik stawiamy. Napisałem wtedy że życzę sobie zwycięstwa juve najlepiej w karnych. I stalo się :D:D:D


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 maja 2003
Posty: 75
Rejestracja: 19 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2003, 18:57

A wiec udalo nam sie siegnac po raz 4 po Superpuchar Włoch. Ja kompletnie zapomnialem o tym meczu... w ogole nie mialem pojecia, kiedy ten mecz sie odbedzie. Szczerze mowiac... malo mnie interesowal sam wynik. Aaale... mila niespodzianka... bo po 1-4 z Manchesterem malo kto spodziewal sie chyba, ze poradzimy sobie z Milanem. Ten sezon zaczelismy identycznie jak poprzedni. Rok temu rowniez zdobylismy SPW po pokonaniu Parmy 2-1... bramke honorowa dla mleczarzy zdobyl wowczas Di Vaio :wink:. Fajnie, fajnie jest. pozdro


Rap, Maria, Przyjazn, Sex, JuVe ;)
Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2003, 00:41

"Forza Juve!"- cóż mówić więcej..? :D

Agnieszka


Zablokowany