Giorgio Chiellini - The Wall

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 00:37

Obrazek

Wątpię, że się wam spodoba kompilacja zrobiona w takim stylu, ale jak ktoś ma ochotę, to bardzo proszę.


Obejrzyj =>


Obrazek
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 00:45

Szybka, żwawa, przyjemnie się ogląda :)
Pomimo paru błędów, np. dość kiepskie przejścia i muzyki, która mi się osobiście nie podobała, to projekt całkiem przyzwoity :wink:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 00:47

bardzo dobre ;) urzekł mnie moment o tym buraku ze Szwecji :) bardzo ciekawie podłożona ścieżka


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 01:04

Fantastyczny zawodnik, nie da się go nie kochać za to, co robi.

Całkiem to wyszło przyjemnie. Muzyka mi się podoba, chociaż w kilku miejscach mogłoby być trochę lepiej.


Taszen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 380
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 02:53

[RA]MACIUS pisze:Szybka, żwawa, przyjemnie się ogląda :)
Pomimo paru błędów, np. dość kiepskie przejścia i muzyki, która mi się osobiście nie podobała, to projekt całkiem przyzwoity :wink:
muzyka idealna :) bardzo dobrze sie ogladało :)


JuveCracow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 343
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 06:31

Rzadko oglądam kompilacje, ale widzę, że ŚCIANA stoi na forum jak byk, no to lukam :lol: Muzyka pasuje znakomicie do całości, chociaż trochę denerwują mnie te nagłe przestoje pomiędzy kolejnymi fragmentami załączonych akcji :roll: Fragment ze Zlatanem epicki :dance: Przede wszystkim Twoja "ściana" ma wypasiony klimat, dopasowany do zawodnika, na którego cześć ją wzniosłeś. Jak widzę naszego Giorgio na boisku, to pierwszym skojarzeniem, jakie przychodzi mi na myśl jest "co z tego, że wy (drużyna przeciwna) macie (imię i nazwisko :angry: napastnika), skoro my mamy Kielona". A słysząc taki podkład :whistle: haha, co z tego, że wy macie wuwuzelki i pierdzicie nimi tak, że słychać was via TV nawet na końcu świata. Przynieśliśmy gitary... Może to jeden i ten sam kontynentalny rodowód, ale jaka różnica :C słyszalna gołym uchem w ścianie :smile: Podobało mi się jednym słowem i obejrzę Twoją pracę na rozgrzewkę przed pierwszym meczem ligowym nadchodzącego biało- czarnymi krokami sezonu :ball:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 08:12

Motyw ze Zlatanem genialny. Za samo pierwsze ujęcie z wyłaniającym się Chiellinim ogromny plus. 8)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 10:57

Mi się bardzo podobało pierwsze 40 sek zrobiło na mnie wrażenie ;) Motyw ze Zlatanem genialny! Bardzo dobra kompilacja. Zaraz ją z yt ściągam BRAWO! +5/6


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 11:43

Good job :)

A Giorgio - genialny. To chyba jedyny zawodnik Juve który się spisuje ABSOLUTNIE bez zarzutu w niemal każdym meczu. Taki piłkarz to wielki skarb.


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 12:46

Kompilacja genialna ;)
A wątek z Ibrą to chyba przewijałem z 10razy xD


piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 12:57

Bardzo podoba mi się cała kompilacja, muzyka dobrze dopasowana i przestoje iście z horroru są jak najbardziej na +, to taka cisza przed burzą.

Kompilacja doskonale przedstawia, piłkarski styl Giorgio jak i charakter, bo dla napastników Chiellini jest postacią z horroru.


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 13:00

stahoo pisze:Motyw ze Zlatanem genialny. Za samo pierwsze ujęcie z wyłaniającym się Chiellinim ogromny plus. 8)
<<W@jTEk>> pisze:Mi się bardzo podobało pierwsze 40 sek zrobiło na mnie wrażenie ;) Motyw ze Zlatanem genialny! Bardzo dobra kompilacja. Zaraz ją z yt ściągam BRAWO! +5/6
JuveCracow pisze:Fragment ze Zlatanem epicki :dance:
Nie wiem jak Wy, ale u mnie ta sytuacja wywołała duży śmiech. Nie dlatego że jest to głupio zmontowane czy coś, ale dlatego bo wygląda to tak.. no nie da się tego określic. :bravo:
Jedna z kompilacji która podbiła moje serce na YT. Muzyka idealnie pasuje do Giorgio. Wielkie brawa. :bravo:


ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 333
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 13:13

Mi się podoba i to bardzo. Jestem pod wrażeniem. I ta nastrojowa muzyka przez pierwsze 40s :C . :bravo:


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 13:18

Kompilacja super - nie ma się do czego przyczepic :bravo:

A co do Kielona to przecież najlepszy zawodnik Juve w poprzednim sezonie (radził sobie świetnie i w obroni i w ataku :D) i liczę, że dzięki Niemu i Bonucciemu obrona Juve będzie nie do przejscia.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 13:34

Ja również bardzo rzadko oglądam kompilacje (bo często zraża mnie ich nieprofesjonalizm), ale to co stworzył Kolega jest naprawdę świetne. I nie zgodzę się z opiniami o źle dobranej muzyce czy kiepskich "przejściach". Przypomina to trochę klimat z NHL.
Gdybym miał zagrać za chwilę w ataku przeciwko Chielliniemu, to po obejrzeniu tej kompilacji mocno bym się zastanowił... :roll:

Brawo! :bravo:


Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ