FIFA 11

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 08 października 2010, 16:00

Cholera wciągnęła mnie ta FIFA! :D

Najgorsze jest to, że z czasem na granie słabo więc i moje umiejętności nie są największe :whistle:

Wciąż liczę na większą ilość osób z forum chętnych na granie online ;)

Wojtinho może umówimy się na jakieś zdobywanie trofeów? Np. rozegranie 5 meczów z rzędu różnymi drużynami, zwycięstwo słabszym zespołem czy może 5 zwycięstw z rzędu :twisted:

Chyba, że ktoś inny chętny?


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 08 października 2010, 16:11

ja bym pograł, ale nie mam internetu w ps3 :roll:


hfc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2009
Posty: 255
Rejestracja: 03 września 2009

Nieprzeczytany post 08 października 2010, 17:37

PS3.

Login w PSN - herrflic

chętnie pogram.


La Juventus non è soltanto una squadra di calcio, ma un modo di intendere la vita

http://img153.imageshack.us/f/zi3r1385.jpg/
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 08 października 2010, 18:22

steru - no ja się mogę ustawić na te trofea, ale widzę że hfc jeszcze ma PS3, to może poczekamy. Może ktoś inny z forum jeszcze ma.

W ogóle czemu gdy ze mną grałeś nigdy nie wybrałeś Juve tylko teamy z Bundesligi?


Z Juve na dobre i złe!
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 08 października 2010, 19:44

Bo Ty wybrałeś Juve a że mam sentyment do Diego to padło na Wolfsburg :]

hfc - może dziś popykamy? W końcu piątek to i nockę można zarwać :D Jak Ty to widzisz Wojtinho?


kameleon512

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2009
Posty: 59
Rejestracja: 06 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 października 2010, 19:58

Chętnie z Wami popykam, nową fifke na ps3 mam w planach (za jakieś dwa tygodnie) ;)


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 października 2010, 22:20

Pytanie odnosnie nowej odslony - co to za przewal z tym sterowaniem? Wszystkiego juz probowalem, ni cholery nie moge ustawic poruszania sie, jak sie uda podczas posiadania pilki, to podczas obrony zaden zawodnik sie nie rusza.
Inna sprawa - wykrywa mi joypada od ps2, ale w ogole nic nie moge nim zrobic, ani grac ani chodzic po menu. Slowem - irytujace.
Duzo mi juz nie potrzeba, zeby olac tegoroczna wstawke jak to zrobilem w zeszlym roku...
Tym wiekszy bol, ze na najwyzszych detalach nie ma problemu z przycinaniem...


luks_wgs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2006
Posty: 194
Rejestracja: 22 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 października 2010, 23:57



Czyli jak się strzela bramki na 3-0 w Derbach Dolnego Śląska:D 70m:D


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 października 2010, 01:12

JaPs pisze:Pytanie odnosnie nowej odslony - co to za przewal z tym sterowaniem? Wszystkiego juz probowalem, ni cholery nie moge ustawic poruszania sie, jak sie uda podczas posiadania pilki, to podczas obrony zaden zawodnik sie nie rusza.
Inna sprawa - wykrywa mi joypada od ps2, ale w ogole nic nie moge nim zrobic, ani grac ani chodzic po menu. Slowem - irytujace.
Duzo mi juz nie potrzeba, zeby olac tegoroczna wstawke jak to zrobilem w zeszlym roku...
Tym wiekszy bol, ze na najwyzszych detalach nie ma problemu z przycinaniem...
masz synek apropo pada http://my-www.kgb.pl/


ARM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 49
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 października 2010, 12:16

A odnośnie gry na PC i pada - to czy każdy 12 - przyciskowy pad podejdzie? Bo do tej pory w Fifę grało się na klawiaturze, a teraz sterowanie jest delikatnie mówiąc trudne (jeśli chodzi o zwody). Zastanawiam się więc nad kupnem gamepada koło 50 zł (bez bajerów typu chłodzeni itp - po prostu żeby działał). Najczęściej są stylizowane na PS3 - bardzo mało jest na XBOX'a. Może ktoś poleci jakiś sprawdzony konkretny produkt?


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 09 października 2010, 12:29

Najlepiej kup konsolę i po problemie. Zagrasz wtedy ze mną :D

Co do pada na PC, to jak jeszcze grałem na piecu miałem bezprzewodowy X360 do PC. Taki sam jak do konsoli. Polecam, jest wygodny i sprawdza się świetnie. Ma wklęsłe analogi co bardzo przydaje się w grach piłkarskich, gdzie mi na PS3 i Dualshocku palce czasem schodzą bo analogi są wypukłe :/

Tyle że to będzie więcej niż 50 zł, ale możesz też kupić przewodowy. Tak czy siak 50 zł to moim zdaniem za mało na porządny pad który starczy na długo.


Z Juve na dobre i złe!
Wujt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2009
Posty: 23
Rejestracja: 15 lipca 2009

Nieprzeczytany post 09 października 2010, 13:09

ja wrzucić swoja muzę do Fify?


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 października 2010, 10:55

Myzarel pisze:[...]Nie ukrywam że o chodzi głownie o Milosa bo twarz ma trochę niewyjściową póki co ;)
Trzeba poczekac aż ktoś mądry zrobi facjatkę dla niego, bo też zbytnio nie podchodzi mi ta buzia. :prochno:


ARM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 49
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 października 2010, 11:04

WojtinhoFCJ pisze:Najlepiej kup konsolę i po problemie. Zagrasz wtedy ze mną :D

Co do pada na PC, to jak jeszcze grałem na piecu miałem bezprzewodowy X360 do PC. Taki sam jak do konsoli. Polecam, jest wygodny i sprawdza się świetnie. Ma wklęsłe analogi co bardzo przydaje się w grach piłkarskich, gdzie mi na PS3 i Dualshocku palce czasem schodzą bo analogi są wypukłe :/

Tyle że to będzie więcej niż 50 zł, ale możesz też kupić przewodowy. Tak czy siak 50 zł to moim zdaniem za mało na porządny pad który starczy na długo.
Tak, wiem. Spodziewałem się takiej odpowiedzi :wink: . Już się rozglądałem za takimi padami i wiem, że te od XBOX'a są bardzo dobre, ale mimo wszystko szkoda mi około 100 zł na pada. Już wolałbym dozbierać i rzeczywiście kupić konsolę (co na pewno kiedyś zrobię).
Póki co na razie wystarczy mi standardowy pad, tak żeby od czasu do czasu pograć na laptopie.


Wiatrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2004
Posty: 599
Rejestracja: 22 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2010, 09:13

Tez chetnie pogram.

Moj psn id - juvntino24


ODPOWIEDZ