JuvePoland - Bramka sezonu 2009/10

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 16:33

Zapraszamy do pobierania, oglądania i komentowania kompilacji przygotowanej z okazji plebiscytu na najładniejszą bramkę ubiegłego sezonu.

Autorem kompilacji jest mnowo


Kompilację można pobrać pod tymi linkami :
Sendspace.pl
Rapidshare
Depositfiles
Megaupload
Zippyshare
Sendspace.com

Lub obejrzeć na serwisie YouTube : LINK

TEN TEMAT SŁUŻY TYLKO DO KOMENTOWANIA KOMPILACJI - KOMENTARZE ODNOŚNIE PLEBISCYTU MOŻNA UMIESZCZAĆ TUTAJ
Ostatnio zmieniony 08 sierpnia 2010, 19:33 przez white_wolv, łącznie zmieniany 1 raz.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 20:17

Mnowo kolejna super produkcja o Juve, szkoda, że tak rzadko tworzysz, ale jak już coś zrobisz to raz a konkretnie :bravo: . Po prostu facet z jajami :-D.
Tak btw mam pytanie co za nut użyłeś w kompili o meczu z interem i tejże pracy, bo tą nutę, której użyłeś do kompili o golach słyszałem już w kompili o Milosu Krasicu tyle, że w krótszej wersji.

Specjalistą nie jestem, ale w skali od 1-6 praca na 5 z wielkim +. Oby więcej takich prac się pojawiało tutaj! :)


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 20:44

Jedna tyci uwaga :D

W przedostatnim golu (Iaquinta vs Bari) bramka zwyciężyła głównie z powodu świetnego podania Diego (podobnie zresztą jak gol Del Piero z Genoą- dzięki Ribasowi 8) ). W przedstawieniu tej bramki wogóle nie widac geniuszu tego zagrania Brazylijczyka.

Ale wybaczam, bo kompila palce, i nie tylko, lizać. :-D


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 21:00

stahoo pisze:Jedna tyci uwaga :D

W przedostatnim golu (Iaquinta vs Bari) bramka zwyciężyła głównie z powodu świetnego podania Diego (podobnie zresztą jak gol Del Piero z Genoą- dzięki Ribasowi 8) ). W przedstawieniu tej bramki wogóle nie widac geniuszu tego zagrania Brazylijczyka.

Ale wybaczam, bo kompila palce, i nie tylko, lizać. :-D
Jak widać kompila miała być z założenia krótka, a przez to dynamiczna. Cieszonka Vicka wygrała z lepszym ujęciem podania Diego. Moim zdaniem słusznie :wink:
Co do samej kompilacji jak to wszystko sygnowane JP wysokiej jakości. Produkcja jak już napisałem bardzo dynamiczna, fajnie dodane subtelne efekty, motyw ze smutkiem bramkarzy klawy :lol: . Nuta też przednia, przyłączam się do prośby o tytuł.
Elo Melo:) pisze: Tak btw mam pytanie co za nut użyłeś w kompili o meczu z interem (...)
mnowo w temacie o tamtej kompilacji pisze:Odpowiedź :)
Przy czym są dwie wersje tego utworu, z chórem i bez. Obie genialne.
:ok:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 21:28

Oj mnowo, mnowo... Miała być fajna, dynamiczna kompilacja... Miały być w fajny i ciekawy dla widzów, sposób ukazane bramki połączone z dobrą muzyką... I co?

No i jest to wszystko a nawet więcej :D
Świetna kompilacja, dobrze się ogląda, nie wiem jak Ty to robisz ale świetna robota :ok:

Fajny fragment 01:27 - 01:39 :lol: a najlepsza w tym mina Mourinho:
Obrazek
Bezcenna :dance:

Nie zabrakło też pięknych kobiet:
Obrazek
Więc jest wszystko czego potrzeba.

Good job !

Jak już obejrzałem, przypomniałem sobie bramki to trzeba przejść do wyborów :wink:


Obrazek
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 21:34

A gdzie brama Candrevy z meczu ze Sieną?


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 21:40

Pięknie dziękuję za ten miód na me skołatane serce, faktem jednak jest, że nie jestem jedynym autorem tej kompilacji - była ona kilkakrotnie modyfikowana po dyskusjach w gronie redakcyjnym, a samą muzykę - genialną moim zdaniem - znalazł Lucas. Nie uważam się więc za wyłącznego jej twórcę :)
Przy okazji: podkład to utwór "Europa" zespołu "Globus", przy czym jest to wersja instrumentalna (istnieje jeszcze normalna z tekstem).


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 22:49

Fajna kompilacja. Dużo daje muzyka, którą znam ze świetnej kompilacji o występach reprezentacji Włoch na mundialach (http://www.youtube.com/watch?v=klNN7a2KLiE - polecam). W zasadzie wycisnąć z takiego tematu się więcej nie da. Ja jednak jestem za tym, aby zasłaniać loga stacji i wszelkie inne bazgroły na clipach pan/cropem oraz dodałbym trochę włoskich komentarzy. Mogłeś też trochę pokombinować z kolorkami. Fajnie, że nie wstawiłeś nam suchych bramek, tylko bawiłeś się ujęciami. Ogółem kompilacja dość dynamiczna - podoba mi się.


Obrazek
Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 23:45

kompilacja ok. przyjemnie się oglądało, bez zbędnych bajerów i cukierków
a co do bramek: Atalanta i Doni z Romy muszą nas nienawidzić :smile:


przez chwilę jako Marco Buffon
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 02:09

Przede wszystkim świetna kompilacja. Bardzo dobrze dobrana muzyka, fajne ujęcia, nie naciapane niepotrzebnymi efektami.
No, no... nie wiedziałem, że mnowo jest w czymś naprawdę dobry. :smile:


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 06:57

evilboy pisze:No, no... nie wiedziałem, że mnowo jest w czymś naprawdę dobry. :smile:
Oż Ty bezczelniku :płaczę:


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 11:14

Kompilacja pierwsza klasa! :bravo:
Szkoda tylko, że bramki w tym sezonie albo średnio piękne, albo średnio ważne.

Ja wybrałem bramkę Claudio Marchisio z grudniowego meczu z Interem, gdyż był to gol, który przyniósł mi chyba największą radość w zeszłym sezonie. Poza tym wprawne oko dostrzeże kunszt techniczny Claudio przy pokonywaniu Cesara.


Pozdrawiam!
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 16:29

Przed chwilką skończyłem oglądać kompilację. Świetna robota, naprawdę ! Kompilacja krótka, bardzo dynamiczna, do tego muzyka. Motyw z bramkarzami i ich smutkami :P też bardzo dobry, oryginalnie - w środku projekcji. Jak to już ktoś powiedział : "Palce lizać i nie tylko".


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 16:37

Kompilacja bombowa... Najładniejsza bramka to zdecydowanie ta, strzelona przez Melo, ale najwięcej radości przyniosła inna... Mi również brakuje strzału Candrevy z pewnego pamiętnego meczu...


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 16:42

Moim zdaniem najładniejszą bramkę strzelił Antonio Candreva w meczu ze Sieną 3:3 .Piękne uderzenie po ładnym zgraniu Treze


ODPOWIEDZ