Jorge Andrade- Turin Victim by Juveninho

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 16 lipca 2010, 20:46

No cóż to moja pierwsza, po bardzo długiej przerwie, kompilacja. Już od ponad roku przymierzałem się do stworzenia czegoś o Jorge Andrade, naszym obrońcy, który, bądź co bądź, zbyt wiele się u nas nie nagrał, raptem cztery spotkania ligowe. Przyczyną były jak pamiętamy kontuzje.

Poniższym filmikiem chciałem przypomnieć Wam sylwetkę tegoż zawodnika, który wydawał się być dużym wzmocnieniem defensywy Juve przed sezonem 2007/2008.

Oglądaj >>


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2010, 21:16

Wszystko spoko, tylko nie rozumie tytułu. "Turin Victim" ? Fakt, Juventus rozwiązał z nim umowę, ale chyba miał ku temu powody ? Poza tym kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, a Jorge raczej nie był stratny na całej tej historii.
Sugeruję tytuł "Injury and misfortune Victim"...


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 16 lipca 2010, 21:18

Brutalo pisze:Wszystko spoko, tylko nie rozumie tytułu. "Turin Victim" ? Fakt, Juventus rozwiązał z nim umowę, ale chyba miał ku temu powody ? Poza tym kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, a Jorge raczej nie był stratny na całej tej historii.
Sugeruję tytuł "Injury and misfortune Victim"...
miałem na myśli to, że kariera Jorge faktycznie zakończyła się właśnie w Turynie, nie to, że z winy Juve


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2010, 21:22

juveninhoo pisze:
Brutalo pisze:Wszystko spoko, tylko nie rozumie tytułu. "Turin Victim" ? Fakt, Juventus rozwiązał z nim umowę, ale chyba miał ku temu powody ? Poza tym kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, a Jorge raczej nie był stratny na całej tej historii.
Sugeruję tytuł "Injury and misfortune Victim"...
miałem na myśli to, że kariera Jorge faktycznie zakończyła się właśnie w Turynie, nie to, że z winy Juve
Aha... no chyba że tak :wink:
Kompila fajna. Szkoda że tak chłopak skończył...


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2010, 21:27

Barabasz pisze:Wszystko spoko, tylko nie rozumie tytułu. "Turin Victim" ? Fakt, Juventus rozwiązał z nim umowę, ale chyba miał ku temu powody ? Poza tym kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, a Jorge raczej nie był stratny na całej tej historii.
Sugeruję tytuł "Injury and misfortune Victim"...
No stratny napewno nie był bo nie grał a zarabiał, wielka szkoda Andrade już w 4 kolejce kontuzja ;(
Filmik :ok: Piosenka jak najbardziej pasuje ;)

Teraz w Juve mamy nowego Jorge, oby mu się nie zdarzyło to samo co Andrade :wink:


rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 lipca 2010, 22:55

Podoba mi się ta kompilacja. Muzyka dobra (Evanescence - jeden z moich ulubionych zespołów :wink: ), Wszystko dobrze poukładane, a nie tak jak niektóre na Youtube, że zlepek filmików i nie wiadomo o co chodzi... Szkoda, że mu nie wyszło w Juve...


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 lipca 2010, 23:21

nie chce rownac z ziemia Twoja prace bo wiem jak wiele kosztuje zrobienie takiego 'filmika'. na pewno wiem ze trudno Ci bylo znalezc konkretne akcje o tym zawodniku ale jezeli mowimy o obroncy to najwazniejsze sa jego wejscia w obronie. brakowalo mi wlasnie pokazania z 10-20 akcji gdzie genialnie wybija pilke napastnikom. brakowalo tez jakichkolwiek efektow chociazby w tych przejsciach na inna akcje. ogladnij pare razy sam i zobacz co by mozna bylo poprawic. powodzenia w dalejszej tworczosci.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2010, 00:17

marcinek pisze:brakowalo tez jakichkolwiek efektow chociazby w tych przejsciach na inna akcje.
nie chciałem przerostu formy nad treścią ;]

Dzięki za ocenę ;]

P.S. Staraj się używać polskich znaków- lepiej się czyta takową wypowiedź


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2010, 11:14

Ogólnie to szkoda mi Andrade, wiązałem z nim wielkie nadzieje. Kompilacja jest całkiem całkiem, ale ja mam inne gusty, a jak wiadomo gusty się różnią.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2010, 12:59

Baaardzo fajna kompilacja, na plus! Prosta, bez żadnych niepotrzebnych udziwnień, z fajną muzyką...

A ten nieszczęsny mecz z Romą pamiętam jak dziś :(


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2010, 13:11

Kompilacja fajna, super muzyczka :bravo:

Ta sytuacja w meczu z Romą wcale nie wyglądała tak groźnie jak groźną się okazała :/

A ta sytuacja, którą pokazałeś gdy dostał czerwoną kartkę to chyba tak trochę w stulu Melo :prochno: :angry:


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2010, 13:20

W sumie to nie porwało mnie. Poza pomysłem oczywiście. Powodzenia.


Szilom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 109
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2010, 13:26

Kompilacja słaba.

Generalnie nic z niej nie wyniosłem oprócz jego kilku bramek samobójczych. Muzyka również nie przypadła mi do gustu.

Jego historia jest smutna jednak ten filmik nie niesie wg mnie żadnych emocji.

Wybacz stary, ale krytykę też trzeba umieć przyjąć.
Wierzę, że następne kompilacje będą lepsze !

Pozdrawiam


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2010, 13:34

Kompila nie rzuca na kolana, ale może być :wink: , nie każda kompila musi być o samych wzlotach, skoro już jesteś przy tej tematyce to zrób może kiedyś takie coś ale o Henry'm jak grał krótki okres czasu u nas :) .


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2010, 13:40

Gandalf8 pisze: A ta sytuacja, którą pokazałeś gdy dostał czerwoną kartkę to chyba tak trochę w stulu Melo :prochno: :angry:
O ile mnie pamięć nie myli o tej sprawie było dość głośno. Deco i Andrade grali przez pewien czas razem w Porto i reprezentacji, a to kopnięcie miało być kumpelskie za rzekomą symulacje. Bynajmniej tak tłumaczył to potem Andrade. Nie pamiętam jak to skomentował Deco, ale pewnie też to przyznał.
Felipe raczej nie szukał przyjaźni u Robbena, choć rzeczywiście kąt ustawienia nogi przy kopnięciu trochę podobny ;)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
ODPOWIEDZ