Liga Europejska 2010/2011

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
ptak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2008
Posty: 20
Rejestracja: 06 marca 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2010, 16:37

maco203 pisze:siemka. a wiec nasz kochany klub gra w irlandii a dokladnie w dublinie. napewno wielu polskich kibicow Juve wtym ja mieszka w dublinie albo w okolicach. juve przyjezdza do nas wiec trzeba sie wybrac na ten mecz, problem bedzie z biletami poniewaz stadion miesci zaledwie o ile sie nie myle okolo 5000 miejsc to troszke malo jak na taki klub jak juve. bilety w wolnej sprzedazy od wtorku dzien wczesniej moga kupowac tylko membersi shamrock... mam nadzieje ze uda mi sie dostac na ten mecz ze znajomymi niekoniecznie kibicmi juve ale skoro wielki klub jest obok nas to dlaczego nie...forza juve
Cześć powiedz mi od której będą sprzedawane bilety we wtorek bo oczywiście sezonowego biletu nie mam :D jak coś dawaj na gg: 3329896


wierny juve od 1994
rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 25 lipca 2010, 18:17

ptak pisze:
maco203 pisze:siemka. a wiec nasz kochany klub gra w irlandii a dokladnie w dublinie. napewno wielu polskich kibicow Juve wtym ja mieszka w dublinie albo w okolicach. juve przyjezdza do nas wiec trzeba sie wybrac na ten mecz, problem bedzie z biletami poniewaz stadion miesci zaledwie o ile sie nie myle okolo 5000 miejsc to troszke malo jak na taki klub jak juve. bilety w wolnej sprzedazy od wtorku dzien wczesniej moga kupowac tylko membersi shamrock... mam nadzieje ze uda mi sie dostac na ten mecz ze znajomymi niekoniecznie kibicmi juve ale skoro wielki klub jest obok nas to dlaczego nie...forza juve
Cześć powiedz mi od której będą sprzedawane bilety we wtorek bo oczywiście sezonowego biletu nie mam :D jak coś dawaj na gg: 3329896
A może byś Mu napisał na PW :wink: :?:

Uważam, że Juventus może to wygrać 3:0, ale zobaczymy w czwartek jak to będzie...


RSelevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2010
Posty: 193
Rejestracja: 02 lutego 2010

Nieprzeczytany post 25 lipca 2010, 18:59

Sluchajcie, czy mecz Wisly o 20:00 na pewno bedzie tylko na Polsacie Futbol ? czy nie bedzie przypadkiem tak ze o 18 jest mecz Rucha na zwyklym Polsacie, o 20 mecz Wisly rowniez na zwyklym, i o 20:45 mecz Jagi na Polsacie Sport ?


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 25 lipca 2010, 19:32

Wygląda to tak:
Plan transmisji:
2010-07-29 czwartek
18.00 el. LE: Ruch Chorzów - Austria Wiedeń POLSAT SPORT
20.00 el. LE: Wisła Kraków - Qarabag POLSAT/POLSAT FUTBOL
20.45 el. LE: Jagiellonia Białystok - Aris POLSAT SPORT

2010-08-04 środa
20.00 el. LM: Lech Poznań - Sparta Praga POLSAT/POLSAT FUTBOL

2010-08-05 czwartek
17.00 el. LE: Qarabag - Wisła Kraków POLSAT/POLSAT FUTBOL
20.00 el. LE: Austria Wiedeń - Ruch Chorzów POLSAT SPORT

Telewizja Polsat nie umieściła w ramówce spotkania - Sparta Praga - Lech Poznań. Trwają negocjacje Polsatu ze stroną czeską.
http://tvsportowe.pl/news.php?readmore=675


Obrazek
marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 26 lipca 2010, 10:15

szkoda jeśli nie pokażą pierwszego meczu Lecha. Mam nadzieję że negocjacje się powiodą.


FORZA JUVE !!!
juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 23:31

Swoją drogą oglądał ktoś Wisłę?
Oni chcą grać w LE?
Sprowadzili tyle obcokrajowców i nic, jedyny Małecki się podobał:
walczył,wrzucał, wymusił karny którego nie strzelił mój były piłkarski idol z lat 1998-2003 Maciej Magic Żurawski.
No szkoda jest nadzieja jak to, ze Inter Baku też z Lechem przegrał u siebie 1-0 i odrobił na Bułgarskiej.
Aj ci Azerowie. Będzie szkoda gdy zabraknie polskich akcentów, Ruch 1-3, Wisła 0-1, Lech 0-1, Jaga 1-2 .
I znów Polska Liga będzie w rankingu jeszcze niżej.
Trzeba wierzyć, że w rewanżach los się odwróci.


Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 08:58

Jak się ma za prezesa Cupiała, który ma pojęcie o futbolu nie wiele lepsze niż Fiorentino Perez to nie ma się co dziwić. ;) Grube pieniądze w błoto to każdy potrafi wyrzucić. ;] Zaprawdę nie pojmuję, jak można zatrudnić trenera, który nie potrafił utrzymać jedną z bogatszych drużyn w Ekstraklasie i przez parę lat nic nie robił w Wiśle, tylko zgarniał kasę. Pomijam już Maćka Żurawskiego, który może i mógłby grać w Wiśle ale na pewno nie w pierwszym składzie. W ogóle kto przebudowuje cały skład (8 zawodników kupionych) kiedy ma mecze o stawkę? Drużynę trzeba było budować w czerwcu. Noi jeszcze jedno się kłania.. szkolenie młodzieży, ewidentnie widać, że nasi piłkarze nie mają jaj by grać w średnim europejskim poziomie.


AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 09:19

niech te wszystkie pseudo druzyny odpadna i nierobia wiecej obciachu . Tak to jest jak mysli sie ze jest sie niewiadomo jaka gwiazda , a niema sie serca do gry


Prezes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2009
Posty: 65
Rejestracja: 24 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 09:25

Zawiodłem się na postawie polskich drużyn na tym etapie rozgrywek . Nie dziwie się Jadze bo Ona miała stosunkowo trudnego rywala , ale Wisła i Ruch to sama porażka . :/


rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 09:48

Mular pisze:Zawiodłem się na postawie polskich drużyn na tym etapie rozgrywek . Nie dziwie się Jadze bo Ona miała stosunkowo trudnego rywala , ale Wisła i Ruch to sama porażka . :/
Ja Ruch jeszcze mogę zrozumieć. Rewelacja poprzedniego sezonu, klub, który się jeszcze tak na dobrą sprawę buduje nagle musi zagrać z Austrią Wiedeń, która jest już dosyć ograna w Pucharach. Mogli wygrać, ale nie żądajmy od nich aż tak wielkich sukcesów. Wisła to totalna porażka i tu nie będę owijał w bawełnę. Bardzo trudno będzie im odrobić stratę w Azerbejdżanie i może się stać, że będą pierwszą polską drużyną, która odpadnie z Azerami... Jaga podobno zagrała dobrze i równo, więc wielki szacunek dla Jagi za stawienie czoła ARISowi.


Prezes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2009
Posty: 65
Rejestracja: 24 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 10:01

Ja oglądałem mecz Jagi i muszę przyznać , że radziła sobie bardzo dobrze .
Niepotrzebne były te dwie bramki w pierwszych 10 minutach :doh:


Adamosus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2009
Posty: 142
Rejestracja: 06 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 10:41

Jaga miała okres tak od 30 do 70 minuty,wtedy przycisneła.Zabrakło szczęscia,najlepsza nasza druzyna we wczorajszych potyczkach.Szacunek za ten mecz :bravo:

Wisła to wstyd,kibice ładnie próbowali przekazać swoim z kim grają :lol:

Ruch cóż...zero doświadczenia ,ale walka była :ok:


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 11:34

Tak, tak polsko ligo. Kiedyś płakaliśmy, że trafaliśmy na Barcelonę, Reale, Sportingi i inne drużyny z wyższej półki. Niedawno płakaliśmy, że trafiamy na Austrię, Feyenoord i innych średniaków bo jednak to nadal za wysoko. Teraz natomiast problemem są Levadie, Intery Baku, i inne wymysły z Azerbejdżanu, Turgistanu, Omanu i Laponii. Nosz kurczaki blade. Czy nikt nie widzi w jakim kierunku to zmierza? Sprowadzamy Wichniarków, Żurawskich i Smolarków, którzy niczego nie zwojowali za granicą ale w Polsce chcą gwiazdorzyć... Polska piłka stoi w miejscu, a ten co stoi... kończyć nie muszę bo każdy widzi..
My nawet jakbyśmy się do ligi San Marino przenieśli to nie zdołalibyśmy nic ugrać.

I jeszcze jedno. Po co polskie drużyny chcą grać w LE, LM? Kasa tak? Tylko na co im ta kasa skoro nic pożytecznego z tym nie zrobią? Cupiał już tyle władował, że LM mu do niczego nie jest potrzebna. Lech? Wystarczą słowa kibica: "Najważniejsze to tam awansować bo nawet jak przegramy wszystkie mecze to mamy taką kasę..." no cóż... komentować tego nie trzeba. Polskie kluby nie chcą się rozwijać, one chcą kasę... tylko na co?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 12:38

Żenada. Nie ma wytłumaczenia dla tych patałachów. Inaczej ich nazwać nie można. Jesteśmy na dnie futbolu klubowego. Była Levadia jest... to coś z Azerbej.. coś tam.


Obrazek
juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 12:42

A co innego niż kasa?
Od zawsze polscy piłkarze wyjeżdżali za granicę robić KARIERĘ i tak na marginesie zarobić "ciut" więcej niż w Polsce.
Mimo, że mieliśmy w kadrze piłkarzy grających w "dobrych" zagranicznych klubach i ligach to ciężko było coś ugrać na Mistrzostwach, "Połkniemy ich", "za dobrzy byli", "sędzia nas oszukał". Takie były wymówki tych gwiazd.
A teraz budować kadrę? Już nie długo Wisła czy Lech staną się drugim Internazionale i nie ma się co śmiać. Co sezon przybywa Bośniaków, Serbów, Słowaków- teraz oni robią karierę za granicą.
Gdzie ta dobra Polska Wisła? Walcząca o puchar UEFA z lat 1999-2003, ja wiem nie ma już niektórych piłkarzy w zawodowym futbolu ale gdzie Polacy w Wiśle czy Lechu?


ODPOWIEDZ