Fifa Online

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2010, 23:38

Ein pisze:Imho nie warto. Gra serio laguje jeżeli gra się z graczem.
Zależy z jakim graczem się gra. Jeżeli ma dobre łącze to nie powinno być lagów. Natomiast kiedy gra się z kimś z Polski to ping powinien być "very good". Ja się zgadałem już w grze z jakimś klientem, który też gra Juventusem, ponoć użytkownik konkurencyjnego serwisu, i gra się bez lagów. Dodatkowo, czy gralibyśmy moją, czy jego drużyną to herb się zgadza. :)
Ein pisze:Poza tym, tak mnie wkurza sterowanie, że się opisać nie da. Za dużo chyba na Pesie przesiedziałem :prochno:
Sterowanie możesz sobie zmienić w opcjach.
Ein pisze:i poza tym fakt, że gra się nudzi strasznie. Mogliby sobie podarować tą ligę, którą możesz grać sam na rzecz ligi z graczami, a co najwyżej mecze towarzyskie z kompem albo sam trening.
No niestety opcji przez Ciebie wymienionych nie ma, ale za to masz:
- granie przeciwko innym graczom (Versus);
- granie meczy ligowych (twoich, bądź znajomego) z kimś w jednym teamie (Co-op);
- Mistrzostwa Świata w RPA (ta opcja mi nie działa niestety - nie wiem czemu, ale innym chodzi normalnie);
- Mecz Dnia - mecz z komputerem wybraną drużyną, niedługo ma być Włochy - Polska. Zastanawiam się kim zagrać. :D

Gra ma kilka niedociągnięć, ale ogólnie daje radę. Przed chwilą skończyłem po kilkugodzinnym katowaniu, trzeba się odciągnąć. :whistle:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2010, 10:09

Powiem Wam tak, to nie jest pierwsza Fifa w którą grałem. Więcej, to nie jest pierwsza Fifa Online, którą katowałem...wcześniej bawiłem się w FIFA Online 2 (swoją drogą świetne nazewnictwo mają :prochno: ). Tamta jest ograniczona, teoretycznie, tylko do azjatyckiego regionu, ma zdecydowanie gorszą grafikę i całą resztę (opiera się nie na FIFA 10, ale, chyba, 2007), ale sterowanie, muszę przyznać, ma zdecydowanie lepsze. Dlaczego w FIFA Online wpadli na pomysł, żeby angażować dodatkowy przycisk od zmiany zawodnika?! Standardowo było tak, że "S" odpowiadał za podanie i zmianę zawodnika, w tej wersji ustawić tak się nie da.

Nie podoba mi się brak trybu treningu.

Czasem gra mi zwalnia i dziwnie laguje (nawet jak gram w lidze) co mnie bardzo dziwi, bo mój sprzęt przerasta wymagania zalecane tej gry.

Co do lagów...nie wiem z jakiego Wy korzystacie połączenia, ale u mnie na radiówce, 512 kB/s dl, gra chodzi płynie i rzadko laguje.

Jakby ktoś chciał pograć to mój nick: TheLordJuve.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2010, 12:23

LordJuve pisze:Dlaczego w FIFA Online wpadli na pomysł, żeby angażować dodatkowy przycisk od zmiany zawodnika?! Standardowo było tak, że "S" odpowiadał za podanie i zmianę zawodnika, w tej wersji ustawić tak się nie da.
To jest chyba największa pomyłka tej gry. Trochę czasu mi zajęło, aby się przestawić na zupełnie inne sterowanie. Co mnie jeszcze denerwuje w tej całej Fifie Online to to, że zdarzają się błędy. Zdarza się, że gdy w trybie Versus rozpoczyna się mecz to nie działa sterowanie, tzn. nie można nic zrobić (zdarzyło się to kilka razy mi, ale też i przeciwnikom), błędy, gdy podczas próby połączenia zamiast 2 graczy na arenie pojawia się 3 i gra się automatycznie "wiesza". I gdyby tak wprowadzić jakiś limit graczy, którzy wybrali Barcelonę i Real, byłoby miło gdyby nie trzeba było oglądać ciągle tych samych mord.

szczyp3k, mój login.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 26 lipca 2010, 13:42

Ja na razie pykam ligę bo grając na Versus nie miałem nic do powiedzenia :D Jedyny strzał na bramkę to jakiś fuks z 40 metrów :D
Tak czy inaczej poważny błąd miał miejsce przy czerwonej kartce. Nagle okazało się, że opisy nad głowami zawodników nie za bardzo się zgadzały, a zawodnik z czerwoną kartką nadal biegał po boisku.

Ps. Podwumowując, jeśli ktoś chce sobie poprawić statystyki na versusie to zapraszam
PS2. Jak się zdobywa tokkeny? Włączyłem sobie MŚ i wszystkie poszły się walić...


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2010, 16:14

Nie wiem co Wy macie z tym trybem WC? Jeszcze tydzien temu wszystko ładnie działało i spełniłem swoje marzenia o Italii z pucharem.


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2010, 18:42

No właśnie, jak się zdobywa tokeny?
Posiadam 20 tokenów (nie wiem jak je zdobyłem :P), a mój brachol 0 i nie może wybierać team'u przy stawianiu areny.
Dziwna sprawa...


juventino2

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 lipca 2007
Posty: 57
Rejestracja: 12 lipca 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2010, 10:49

Mam Pytanie:
Wczoraj istalowałem tą fifę i gdzieś jak miałem 400 MB to net mi przerwał. Musiałem to cofnąc a teraz od nowa gdy wszystko usunę nie da sie ponieważ jak biore play to pisz "There is no enough space!" i "Download file failed"
Czy ktoś spotkał się z tym problemem?


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2010, 13:01

Całkiem fajna gierka :)
Jak ktoś chciałbym pyknąc meczyka to mój nick: krasnolud8. Możecie pisac na moje gg: 3723438 (zawsze na niewidocznym).

EDIT:
Jest tylko 1 drobny problem - nie mogę z nikim zagrac :/ Liga mi działa, ale grac z kimś nie mogę. Wie ktoś może co z tym fantem zrobic??


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2010, 16:46

Martin pisze:Ja na razie pykam ligę bo grając na Versus nie miałem nic do powiedzenia :D Jedyny strzał na bramkę to jakiś fuks z 40 metrów :D
To też zależy z kim się gra. Na początku nie warto wybierać przeciwników, których drużyny mają znacznie wyższy "rating". Zresztą później też nie warto, bo taka gra nie ma zwyczajnie sensu, nie ma w tym nawet odrobiny zabawy.
juventino2 pisze:Mam Pytanie:
Wczoraj istalowałem tą fifę i gdzieś jak miałem 400 MB to net mi przerwał. Musiałem to cofnąc a teraz od nowa gdy wszystko usunę nie da sie ponieważ jak biore play to pisz "There is no enough space!" i "Download file failed"
Czy ktoś spotkał się z tym problemem?
Może spróbuj wyrzucić cały folder z grą z dysku i spróbować pobrać ponownie (ewentualnie zakładając nowe konto).


tylko juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 kwietnia 2009
Posty: 65
Rejestracja: 21 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2010, 19:28

Można tam robic transfery ktos chce grac to zagram ale do 10lvl boo gram od dzisiaj rana.

P.S. LordJuve dzięki za gre Juve z Juve na remis :D

szukam przeciwnikow


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2010, 22:49

Wkurzające w tej grze jest to, że zaczynamy z połową składu Juve i połową Primavery a w pierwszym składzie interu gra nasz Motta :/
Gierka jest całkiem fajna, jeśli chodzi o same mecze, ale chyba jednak wolę zwykłą FIFE.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2010, 01:13

Gandalf8 pisze:Wkurzające w tej grze jest to, że zaczynamy z połową składu Juve i połową Primavery a w pierwszym składzie interu gra nasz Motta :/
No bo w interze gra Motta... nie nasz Motta... Thiago Motta.

Mnie denerwuje, że mnie albo "kolegę" często wyrzuca z meczu, kiedy gram z kimś Co-Op'a. Nie mam pojęcia czemu, bo przed meczem pokazuje mi, że jest super połączenie. Bez sensu.
Mimo to gram dalej. : (
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2010, 01:20 przez gawron, łącznie zmieniany 1 raz.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2010, 01:15

Gandalf8 pisze:Wkurzające w tej grze jest to, że zaczynamy z połową składu Juve i połową Primavery
Jest to zrozumiałe. Gra dostępna za darmo nie może być równa tej, którą można kupić.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2010, 02:40

szczypek pisze:
Gandalf8 pisze:Wkurzające w tej grze jest to, że zaczynamy z połową składu Juve i połową Primavery
Jest to zrozumiałe. Gra dostępna za darmo nie może być równa tej, którą można kupić.
No a co to ma wspólnego z dziwnymi składami wyjściowymi, w których brakuje kilku piłkarzy z pudełkowej wersji FIFA 10, ale za to występują kopacze kompletnie mało znani, którzy w zwykłej FIFIE nie występują? :prochno:


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2010, 12:22

gawron pisze:
Gandalf8 pisze:Wkurzające w tej grze jest to, że zaczynamy z połową składu Juve i połową Primavery a w pierwszym składzie interu gra nasz Motta :/
No bo w interze gra Motta... nie nasz Motta... Thiago Motta.

No właśnie, że jest ten i ten :P


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
ODPOWIEDZ