Zdrada..... niewierność?

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 23:47

Temat do zamknięcia
Ostatnio zmieniony 29 listopada 2003, 12:37 przez Seiru, łącznie zmieniany 1 raz.


non mollare mai
RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 23:51

Spoko moze tylko zartowali
Tez czesto kumple sie ze mnie nabijaja bo malo kto jest fanem Juventusu i wloskiej pilki w mojej klasie i w otoczeniu . Ale wiem ze texty tego typu to zwykle zarty i sam sie z nich smieje


FORZA JUVE
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 23:55

Zdażyło mi sie to pierwszy raz i byłem dość zaskoczony :shock:
To wyglądąło na takie poważne gadanie..... cóż pożyjemy, zobaczymy:)


non mollare mai
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 00:31

Eeee nieprzejmuj się, każdy ma kumpli co po gorszym wystepie JUVE śmieją siez nas. Daj sobie spokój, szkoda sie przejmować takim dziecinnym zachwaneim twoich kolegów. Niech sie zastanowią nad swoim postepowaniem, a tekst , żebyś z niewierności pzreprowadził sie do Turynu świadczy tylko o ich niskiej inteligencji :?


Obrazek
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 08:37

Ja bym ich polał wrzątkiem


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 11:10

Olej ich! Bardzo dziecinne zachowanie. A ile oni maja lat? 12??
Dorosna to oprzytomnieja. Skoro takie maja do ciebie podejscie to widac ze nie sa twoimi kumplami. Ja sam wielokrotnie gadam na temat pilki ale moi znajomi wiedza ze od lat kibicuje Juve wiec gratuluja jak juve wygra i smieja sie jak juve przegra (ale to normalne)....
Wez ty swoich kumpli zlej... Zobaczysz minie im... Przeniosa sie, tak jak mowisz na Barce, Real, a ty nadal bedziesz za Juve i zobaczymy kto bedzie wtedy gorą. Zapytaj sie gdzie byli jak Wisla grzala tyly w drugiej i trzeciej lidze... Tacy kurna mądrzy sie znalezli. Toporkami po łbie takich :evil: :evil:


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 12:16

Chłopaki pewnie nawet nie wiedzą gdzie leży Turyn! Olej ich.


ALLAH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 65
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 12:31

Ja też mam podobny problem ale da sie z nim żyć pośmieją się czasami po jakimś słabym meczu ale zaraz im przechodzi.Ja natomiast robie to samo z ich ulubionymi drużynami......... :lol:


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 13:29

Powiedz im że jak chcą abyś się do Turynu wyprowadził to OK tylko niech ci tam zapewnią bytowanie Ja bym to przyjęła z ucałowanie ręki.
A poza tym spoko ja to bym się w duchu cieszyła że po mnie widać że jestem werna Juve!!!!!!
Nie martw się nie jesteś sam w swoim "patriotyźmie" Juve
Jestem całym sercem z tobą :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 15:26

Hej ja mam to samo na studiach,a że większość chłopaków to muszę się bronić.Co prawda robią to w żartach ale jednak się droczą.A tak poza tym Maggie ma rację,czemu nikt mi nie powie wyprowadż się do turynu? :shock: To największe marzenie jakie mam.Już pakuję walizki!!! :D


Ozzy

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2003
Posty: 28
Rejestracja: 30 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 15:35

Ja to bym zaczal kibicowac Milanowi, kazdy z czasem do tego dochodzi. Niektorym nie starcza czasu ale wiesz, im szybciej tym lepiej.

Co do kumpli, to przeciez ich problem, jesli nie chca sie kumplowac, to spojrz na to z takiej perspektywy ze to ich nie twoj problem.


Rossonero per la Vita.
RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 15:53

Rybeq pisze:Ja bym ich polał wrzątkiem
calkiem ciekawy sposob :) musze go kiedys wyprobowac


FORZA JUVE
Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 16:21

Martin pisze:Olej ich! Bardzo dziecinne zachowanie. A ile oni maja lat? 12??
Dorosna to oprzytomnieja. Skoro takie maja do ciebie podejscie to widac ze nie sa twoimi kumplami. Ja sam wielokrotnie gadam na temat pilki ale moi znajomi wiedza ze od lat kibicuje Juve wiec gratuluja jak juve wygra i smieja sie jak juve przegra (ale to normalne)....
Wez ty swoich kumpli zlej... Zobaczysz minie im... Przeniosa sie, tak jak mowisz na Barce, Real, a ty nadal bedziesz za Juve i zobaczymy kto bedzie wtedy gorą. Zapytaj sie gdzie byli jak Wisla grzala tyly w drugiej i trzeciej lidze... Tacy kurna mądrzy sie znalezli. Toporkami po łbie takich :evil: :evil:
Cosik mi sie nie wydaje, ze jakdorosna to oprztomniejaz... znajomki co sadrosli u mnie caly czas sie nabijaja z tego meczu z Man Utd...


PZU AZS i "Stara Dama"...
paweł (neo)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 167
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 16:29

nie przejmój sie i tyle ty sam wiesz kto jest najlepszy.. u mnie w klasie jest 70% fanów piłki hiszpanskiej dwóch fanów man utd i ja fan juve... w ostatnim sezonie wszyscy sie smiali ze juve niezdobedzie mistrzostwa ba nawet nie zajmie miejsca miedzu 1-3,, wiec po cichy siedziałem.. i sie smiałem.. z nich jak to juve piło sie na szczyt formy...najpierw wygrało...z tymi goscmi z deportivo pozniej była barceola noi real wtedy. .wszyscy mówili mi wiesz co fuks ma ten twój juventus a.ja na to im ze chyba nieogladali meczu.. bo co robił juventus z realem czy z barcelona w pierwszym meczu........heh..tylko sie z nich smiałem....dla mnie zawsze juve bedzie najlepsze... bo jestem wiernym kibicem a nie kibicuje tym którzy maja wiecej gwiazd czy cos. tam....
Forza JUVE i nieprzejmój sie... niedojrzałych masz kolegów...


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 19:11

Nie zniżaj sie do ich poziomu


Zawsze Wierni ! ! !
ODPOWIEDZ