Dov'é la tua anima, Juventus? Czyli moja pierwsza kompilacja

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 01 maja 2010, 13:26

Po pierwsze: Wybaczcie ze bede was (i siebie samego) katowal taka kompilacja. Ale po prostu gdy widzialem co sie w Juventusie dzieje w tym sezonie to po prostu cos mi pstryknelo i musialem zrobic cos o mojej ukochanej druzynie.

Kompilacje robilem dluzszy czas, chyba z dwa miesiace, ale to z powodu braku czasu (szkola, praca, etc etc). Wiec mogl byc taki dzien gdzie robilem to z dwie godziny, a potem mogl nadejsc tydzien bez zadnej aktywnosci.

Kompilacja pokazuje poczynania Juventusu w tym sezonie - wielkie nastawienie na walke o Scudetto, ogromne oczekiwania, a potem wyszla z tego jedna, wielka papa. Osoba ktora nie sledzi poczynan Juventusu w tym sezonie, lub nie jest swiadoma co sie dzieje w tym klubie, chyba nie zrozumie do konca o co chodzi w tym filmiku.
Mialem tez zamiar umiescic jeszcze jedna nute, gdzie pokazywalbym jakas nadzieje na przyszlosc. Ale kompilacja byla by owiele za dluga.


A wiec oto moja pierwsza kompilacja:


Prosze o krytyke, negatywna i pozytywna (co zrobilem zle, co moglbym poprawic, co bylo dobrze etc.)

Pozdro!

EDIT: No tak, dzwiek moze jest troche nie teges, bo musialem majstrowac zeby mi Youtube nie wylaczylo glosu.

EDIT2: Widze ze troche nielatwo jest to zauwazyc. W klipie gdzie jest Chiellini przeciwko Artmedii (w zlotych wyjazdowkach z poprzedniego sezonu) chodzi o to ze kibice krzycza Claudio Ranieri.
Ostatnio zmieniony 02 maja 2010, 15:58 przez Monte Cristo, łącznie zmieniany 3 razy.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 01 maja 2010, 13:31

Po obejrzeniu tych pięknych chwil z początku sezonu, wyraźnie widać jak rozłożyły nas kontuzje ... ;(


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2010, 13:39

Kompilacja ciekawa, jedyne co mi się na myśl rzuca to to, że przy tych wesołych momentach mogłeś dać jakąś inną muzykę. Jednak całość ogólnie na +.

Trzeba przyznać, że część kompilacji z tymi fatalnymi momentami trochę psuje nastrój na ten długi weekend, ale... co my możemy widzieć o złym nastroju w długi weekend, lepiej spytać maturzystów. :prochno:


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 01 maja 2010, 13:45

aż się lezka w oku zakręciła ;(


Fino Alla Fine Forza Juventus!
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2010, 14:02

Gościu szacun naprawde!!! Myśle, że przy tym filmiku każdego Juventino zakłuje serce... Muza świetnie dobrana. czekam na wiecej kompilacji w Twoim wydaniu


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 maja 2010, 14:09

Bardzo ciekawa, warta obejrzenia.


Buzol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 313
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2010, 14:38

Mi też się bardzo podobała, bo bez zbędnych fajerwerków. Świetna treść i to się liczy ;) Szkoda tylko, że nie było więcej takich momentów, że nagle w tle komentator się pojawia.


Adamosus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2009
Posty: 142
Rejestracja: 06 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 01 maja 2010, 14:41

Świetne,ukazuje parabole wyczynów Juve w tym sezonie od dobrego początku po tragiczny koniec.

Smutna,ale chwyta za serce i zmusza do rozmyślania nad losem Starej Damy.

Wielki plus dla Ciebie,muzyka porusza,czekamy na więcej Twoich kompilacji :ok:


Obrazek
_Nothing_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 października 2008
Posty: 36
Rejestracja: 31 października 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2010, 14:41

Bardzo dobra jakość przedstawionych materiałów, znakomity przekaz. Jak już ktoś wspomniał łezka w oku ... te oczy Alexa pod koniec...

Zrób coś dla mnie, nie zaprzestań na tej jednej ;)


Obrazek
playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2010, 15:18

Nom, mnie się bardzo podoba.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 maja 2010, 15:57

Ta muzyka bardzo przynudzała cały czas miałem nadzieje że coś się zacznie dziać...
Co z tym sezonem wspólnego ma Nedved który był ukazany pod koniec filmiku ? :roll:
Szkoda że na filmiku są tablice wyników czas itp wiesz o co chodzi mogłeś rozciągnąć filmik albo cuś żeby tego nie było :whistle:

No i brakuje mi tu bardzo światełka w tunelu,pozytywnego zakończnenia :doh:

Troche krytyki się przyda :prochno: :prochno:

Jak na pierwszy raz to :ok:


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2010, 16:22

<<W@jTEk>> pisze: No i brakuje mi tu bardzo światełka w tunelu,pozytywnego zakończnenia :doh:
a czy światełkiem w tunelu nie jest osoba Andrei? (swoją drogą w tej czuprynie wyglądał jak pipka :P)
muzyka dobrze dobrana do klimatu całego sezonu, chociaż przy pozytywnych momentach mogłaby być weselsza :ok:
co do tablic i czasu-to akurat mi nie przeszkadzało-a nawet pozwoliło przypomnieć sobie te mecze.
duży plus za brak jakichś wymyślnych efektów, to by popsuło cały wygląd.

jak na pierwszy raz bardzo pięknie :D


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 01 maja 2010, 17:40

<<W@jTEk>> pisze:Ta muzyka bardzo przynudzała cały czas miałem nadzieje że coś się zacznie dziać...
Co z tym sezonem wspólnego ma Nedved który był ukazany pod koniec filmiku ? :roll:
Szkoda że na filmiku są tablice wyników czas itp wiesz o co chodzi mogłeś rozciągnąć filmik albo cuś żeby tego nie było :whistle:

No i brakuje mi tu bardzo światełka w tunelu,pozytywnego zakończnenia :doh:

Troche krytyki się przyda :prochno: :prochno:

Jak na pierwszy raz to :ok:
Nedved: Na koncu mialen zamiar pokazac to co bylo dla Juventusu bardzo decydujace w ostatnim czasie: Odejscie Nedveda, ktory mial serce jak niewiele innych, przyjscie Diego ktory mial byc wybawicielem, a widzimy jak jest na obecna chwile. Del Piero, ktory nadal jest, ale nie moze pociagnac druzyny tak jak kiedys. I Andrea...

Nie wiem jak sie bawic w takie rzeczy jak rozciaganie obrazu.

Co do muzyki to po prostu taka mi pasowala, i jesli bylby inny utwor to nie bylo by efektu przejscia z wersji granej na pianinie do wersji oryginalnej.

A co do swiatelka w tunelu: Mialem zamiar umiescic jeszcze jedna piosenke w tej kompilacjii. Tam bym pokazal moja wizje tego jacy zawodnicy beda stanowic o naszej sile w przyszlosci (m.in. Diego, Sissoko, Marchisio, Chiellini i mimo wszystko Giovinco). Ale uznalem ze bedzie to za dlugie, bo 10 minut to nie malo. Moze zrobie kiedys zrobie inny koniec. ;)


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Juventino79

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2009
Posty: 193
Rejestracja: 18 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 01 maja 2010, 17:57

Wspaniałe! Pokazuje doskonale cały obecny sezon. Od świetnego początku,po rozczarowanie i porażki(swoją drogą jak oglądałem Ciro to dzięki tej ścieżce dźwiękowej czułem się jakby zginął) ,aż po końcówkę w której wyraźnie pokazane jest "światełko w tunelu" na następny sezon :wink:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 maja 2010, 18:53

Jak na pierwszy raz bardzo ładnie :) Tylko o co chodzi z tym Chiellinim vs Artmedia? ;d


ODPOWIEDZ