Sam & Max

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Łuki z Brzegu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2003
Posty: 87
Rejestracja: 11 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 15:18

Postanowiłem odświeżyć sobie pierwszy sezon przygód tej najlepszej ? a napewno najśmieszniejszej pary policjantów w historii gier. Stąd moje pytanie do Was. Mam pudełkową polską wersję językową. Wie ktoś z Was może czy istnieje sposób na zdjęcie cenzury z dialogów postaci ?? Wiem że w czasach kiedy seria Lary była jeszcze klasycznym p'n'c istniały pliki/progamy/cracki (nie wiem jak to nazwać) zwane antycenzurą właśnie do tych gier. Istnieje coś takiego dla przygód funkcjonariuszy Policjii Ochotniczej ?
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2010, 15:50 przez Łuki z Brzegu, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve e' mio
Io sono Juve
Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 15:41

Huhu, nie wiem czy mieli jakieś "przygoty" czekam na bardziej poinformowanych !


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Ya-Qb 25

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 251
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 15:46

Feeps pisze:Huhu, nie wiem czy mieli jakieś "przygoty" czekam na bardziej poinformowanych !
pfff
a kto ich tam wie co oni mieli :C
słyszałem kiedyś że coś takiego jest czy ma wyjść (z 2 lata temu) ale nigdy sie tą grą nie interesowałem i nie wiem co dalej z tym było :P


Jedna matka
Jedno serce
Jedno życie
Jedno JUVE !!!
Łuki z Brzegu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2003
Posty: 87
Rejestracja: 11 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 15:48

Feeps pisze:Huhu, nie wiem czy mieli jakieś "przygoty" czekam na bardziej poinformowanych !
Nie wiem czego sie czepiasz może jestem za tępy

a już widze sorry.. zaraz poprawie :)


Juve e' mio
Io sono Juve
ODPOWIEDZ