Czy Alessandro Del Piero powinien pojechać na MŚ do RPA ?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy Alessandro Del Piero powinien pojechać na MŚ do RPA ?

Czas głosowania minął 06 maja 2010, 11:03

Tak
94
59%
Nie
47
29%
Nie wiem
19
12%
 
Liczba głosów: 160
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2010, 00:51

Ale moim zdaniem nie powinien. W ogóle słabo widze te MŚ dla włochów mało mlodziaków za dużo starych. Z Juve to Gigi oczywiscie, kielon, Cannavaro tez ale na tym turnieju pewnie zakonczy, Grosso na rezerwe, Marchisio, Camoranesi, Iaquinta i Candreva.


AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 01 maja 2010, 07:54

bajbek17 pisze:Ale moim zdaniem nie powinien. W ogóle słabo widze te MŚ dla włochów mało mlodziaków za dużo starych. Z Juve to Gigi oczywiscie, kielon, Cannavaro tez ale na tym turnieju pewnie zakonczy, Grosso na rezerwe, Marchisio, Camoranesi, Iaquinta i Candreva.
w 2006r tez kazdy mowil ze bedzie kiepsko po calym calciopoli a tam prosze...ja tam w nich wierze chociaz patrzac na kadre jaka ma do dyspozycji Lippi to cienko to widze :/


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 01 maja 2010, 09:22

AVE JUVE!!! pisze: w 2006r tez kazdy mowil ze bedzie kiepsko po calym calciopoli a tam prosze...
Tak, tyle że calciopoli był raczej elementem mobilizującym, Włosi chcieli się tym triumfem jakoś oczyścić, zwłaszcza, że większa część ówczesnej kadry to byli nasi zawodnicy i Milanisti, a obie ekipy w aferę tę były zamieszane.
Poza tym, tam na prawdę wszyscy piłkarze wstrzelili się z formą.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 02 maja 2010, 12:34

Wiadomo, jako kibic Juventusu bardzo bym chciał, aby Alex do RPA poleciał. Obecne szanse nie są na to jednak zbyt duże, ale jak to się mówi "nigdy nie mów nigdy". Jasne, Del Piero ma już swój wiek i raczej w pierwszej jedenastce by nie grał, ale jednak myślę, że jako dobry zmiennik by się nadał. Wprowadziłby spokój w grze, do tego dobre rzuty wolne. Wszystko zależy zatem od Lippiego, który chyba jednak się na to powołanie nie zdecyduje.


stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 02 maja 2010, 17:37

Nie czytalem calego watku ale powiem tak. Z lawki Alex bedzie bardzo skuteczna bronia Italii, szczegolnie w turnieju (dogrywki, karne). Musi jechac.


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 maja 2010, 17:43

Czy ktoś po dzisiejszym meczu ma jakiekolwiek wątpliwości czy powinien jechać? Zmarnowane dwie sytuacje nie do zmarnowania. Tyle lat doświadczenia i pudłował jak junior. Przykro mi to mówić, ale ja go na mundialu nie widzę.


Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 02 maja 2010, 17:47

drozdi pisze:Czy ktoś po dzisiejszym meczu ma jakiekolwiek wątpliwości czy powinien jechać? Zmarnowane dwie sytuacje nie do zmarnowania. Tyle lat doświadczenia i pudłował jak junior. Przykro mi to mówić, ale ja go na mundialu nie widzę.
O tym samym pomyślałem sobie oglądając mecz. Alex... nie powinien jechać na Mundial. Niestety. Istnieje prawdopodobieństwo że mógłby wejść jak As i strzelić bramkę na miarę zwycięstwa, ale... to raczej naiwne myślenie. Kapitan powinien zagrać na pewno w przyszłym sezonie, ale jeśli będzie prezentował taki poziom... pewnie sam dojdzie do pewnych wniosków.
Dla mnie do Idol. Ciężko mi będzie znieść jego rozbrat z piłką nożną (którą pokochałem dzięki niemu), ale trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 maja 2010, 21:11

No to chyba Alex może zapomnieć o mundialu (przynajmniej pożegna się z repą jako mistrz świata)

Lista wstępna Lippiego na MŚ

Szkoda Alexa ale 9 innych Juventinich może pojechać , nawet Candreva :-D


fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2010, 23:07

Brutalo pisze:
drozdi pisze:Czy ktoś po dzisiejszym meczu ma jakiekolwiek wątpliwości czy powinien jechać? Zmarnowane dwie sytuacje nie do zmarnowania. Tyle lat doświadczenia i pudłował jak junior. Przykro mi to mówić, ale ja go na mundialu nie widzę.
O tym samym pomyślałem sobie oglądając mecz. Alex... nie powinien jechać na Mundial. Niestety. Istnieje prawdopodobieństwo że mógłby wejść jak As i strzelić bramkę na miarę zwycięstwa, ale... to raczej naiwne myślenie. Kapitan powinien zagrać na pewno w przyszłym sezonie, ale jeśli będzie prezentował taki poziom... pewnie sam dojdzie do pewnych wniosków.
Dla mnie do Idol. Ciężko mi będzie znieść jego rozbrat z piłką nożną (którą pokochałem dzięki niemu), ale trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym.
Nie wyciągałbym aż tak daleko idących wniosków- takich sytuacji 100 % w tym sezonie mieliśmy jak na lekarstwo, nasi pozostali napastnicy nie mają ich z kolei wogóle- z Alexem nie jest dobrze i nie ma co się oszukiwać, że dzisiejsze spotkanie mu nie pomogło, ale to można powiedzieć o całym Juve w tym sezonie- i szczerze mówiąc wstępną listę Lippiego uważam za naprawdę przeciętną...


aras191

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 214
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 02 maja 2010, 23:09

Kadra Włoch
Bramkarze: Buffon [Juventus], De Sanctis [Napoli], Marchetti [Cagliari], Sirigu [Palermo];

Obrońcy: Bocchetti [Genoa], Bonucci [Bari], Cannavaro [Juventus], Cassani [Palermo], Chiellini [Juventus], Criscito [Genoa], Grosso [Juventus], Legrottaglie [Juventus], Zambrotta [Milan];

Pomocnicy: Camoranesi [Juventus], Candreva [Juventus], Cossu [Cagliari], Gattuso [Milan], Marchisio [Juventus], Maggio [Napoli] Montolivo [Fiorentina], Palombo [Sampdoria], Pepe [Udinese], Pirlo [Milan];

Napastnicy: Borriello [Milan], Di Natale [Udinese], Gilardino [Fiorentina], Iaquinta [Juventus], Pazzini [Sampdoria], Quagliarella [Napoli].
Ostatnio zmieniony 03 maja 2010, 00:14 przez aras191, łącznie zmieniany 1 raz.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 02 maja 2010, 23:45

To nie karda na MŚ, lecz na dwudniowy obóz. Ale kadra na pewno będzie podobna. Dołączy De Rossi, kliku graczy odpadnie. Ja boję się, że Włosi na własne życzenie (zasady Lippiego) powtórzą wynik z Pucharu Kontynentalnego. Niestety chyba nie wyciągnęli wniosków z tej kompromitacji. Lippi <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> że nie ma lepszych od Cassano, że Miccoliemu nie należy się szansa, tylko pewny wyjazd (przy tym co prezentuje i przy obecnym potencjale ludzkim włochów), że Ambrosini to obecnie dużo lepszy DM od Gattuso. On będzie wolał jako skrzydłowego napastnika Iaquintę, męczył Camora, czy gonił wynik drewnianym Pepe (znaczy próbował gonić).


gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2010, 09:16

Kadra Włoch
Bramkarze: Buffon [Juventus], De Sanctis [Napoli], Marchetti [Cagliari], Sirigu [Palermo];

Obrońcy: Bocchetti [Genoa], Bonucci [Bari], Cannavaro [Juventus], Cassani [Palermo], Chiellini [Juventus], Criscito [Genoa], Grosso [Juventus], Legrottaglie [Juventus], Zambrotta [Milan];

Pomocnicy: Camoranesi [Juventus], Candreva [Juventus], Cossu [Cagliari], Gattuso [Milan], Marchisio [Juventus], Maggio [Napoli] Montolivo [Fiorentina], Palombo [Sampdoria], Pepe [Udinese], Pirlo [Milan];

Napastnicy: Borriello [Milan], Di Natale [Udinese], Gilardino [Fiorentina], Iaquinta [Juventus], Pazzini [Sampdoria], Quagliarella [Napoli].
do tego wspomniany De Rossi może Bonera...
nie wiem co w kadrze będzie robił Legro, no chyba że Lippi liczy że okaże sie jokerem jak 4 lata temu Materac
On będzie wolał jako skrzydłowego napastnika Iaquintę,
jak dla mnie to wcale nie jest taki głupi pomysł, z resztą już w niemczech gral jako skrzydłowy i nieźle to wglądało


CIAO IL CAPITANO
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 maja 2010, 10:12

gruzin_juve pisze:zresztą już w niemczech gral jako skrzydłowy i nieźle to wglądało
Łącznie na tej pozycji zagrał tylko dwie dogrywki, w pólfinale i finale.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2010, 11:05

Łącznie na tej pozycji zagrał tylko dwie dogrywki, w pólfinale i finale.
i z tego pierwszego meczu go najbardziej pamiętam...wg Szpakowskiego strzelił tam nawet bramke :smile:


CIAO IL CAPITANO
sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2010, 11:19

niestety nie powinien i nie pojedzie na MS słabym sezonie zamknoł se droge do wyjazdu ale w kadrze jest paru zawodników co tez nie powinno sie znaleść na pewno włochom nie bede kibicował jak zawsze


ODPOWIEDZ