Juventus 1-4 Manchester (ChampionsWorld Tour)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 14:11

Trzeba powiedzieć że Juve olał mecz całkowicei :evil: . Nie dość że wyszli do gry nawet drudzy zmienicy, to jeszcze w przerwie zmienili Buffona. Myśłałem, że wyjdą najlepsi, a tu takiego wała. No cóżpozostaje mieć nadzieje że z Milanem zagramy o 10 klas lepiej.


srali muszki będzie wiosna
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 14:15

Buffon coś chyba żle się czuł,wyglądal tak jakby był chory albo bardzo śpiący,a poza tym kogo miał do pomocy skoro obrony nie było żadnej a atak był jeszcze gorszy! :cry: A tutaj są zdjęcia z tego meczu
:D
http://maldini.sports.it/it/altri_sport/sciabola.html


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 14:18

Mam już troche dosyc meczów z MU..wyraźnie nam ta drużyna nie leży :? Z tego co słyszałem to Juventus atakował a Manchaster strzelał bramki.. :evil: Mam nadzieje,że z Milanem w meczu o jakąś stafke Juventus zagra dużo lepiej i w końcu wygra.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 15:07

No poprostu nie moge, pierwsza połowa - rezerwy, brak szczęscia i 1-0 do tyłu. W drugiej raz dwa i zrobiło sie 0-3 (z Chimentim w bramie). No dopiero jak weszli na boisko Alex, Treze, Zambro, Tacchi, Nadved, Legro to jakoś to wyglądało przyzwoicie, Bramka Pavla i 3-1. Myśle sobie no to teraz bedzie druga....ale gdzie tam....ze 3 100% akcje i NIC. A tu atak MU i 4-1.....ehhhh szkoda ze tak wysoko przegrali (mogło być 5-1 ale napastnik MU nie trafił na pusta bramke z kilku metrów bo oczywiście CHIMENTI ZAMIAST ZŁAPAĆ PIŁKE MUSIAŁ DOPROWADZIC DO TEGO ZE ODBIŁA SIE ONA OD JEGO KOLANA I GO MINĘŁA !!!!! :cry: akurat ze starszą ten mecz oglądałem i taki wstyd :evil:
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2003, 15:08 przez BIGGI, łącznie zmieniany 1 raz.


3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 15:08

Jednak bardzo podobało mi sie ożywienie gry po masowej zmianie kiedy to weszli Ci lepsi. Odrazu Juventus sie poderwał jak by ktoś wpisał kody ;).
A no i ta akcja w końcówce co koleszka z MU nie strzelił na pustą bramke, jak dla mnie to on poprostu zlekceważył sytuację i nie prubował złapac równowagi do strzału (po uprzednim podcięciu go przez któregos z naszych) bo stwierdził że i tak trafi a tu dupa!!! :D


< Dziękujmy BOGU za to, że stworzył dla nas JUVE i Kobiety >
Kink

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2003
Posty: 66
Rejestracja: 25 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 15:09

Co jest :!: Teraz wszyscy mówią, że grała rezerwa? Spójrzcie na forum z transfwerami!!! Ile osób wypowiadało się, że mamy dwa równorzędne składy :!: :!: Dostaliśmy porządnie po d...pie i tyle. Albo jeszcze nie ta forma, albo znowu nie mamy porządnej ławki :!: :!: :!: :!: Ciekawe co się stanie jak nie daj boże buffon złapie kontuzję i na 6 meczy w lidze i kilka w lidze mistrzów i będzie bronił chimenti :?: :?: Nawet taka Ascona będzie strzelała jak w kaczy tyłek, a 18 pkt będzie stracone.


Kink

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2003
Posty: 66
Rejestracja: 25 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 15:11

Myślę, że dopiero mecz o stawkę pokarze na co możemy liczyć w tym sezonie. Przecież nik chyba nie dopuszcza myśli, że może być gorzej niż w ostatnim FORZA JUVE


Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 15:13

Ogladalem ten mecz na zywo (przed meczem spalem z poltorej godz), a pozniej usnelem o 5:30;-/
1.CARINI WRACAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2.Di Vaio nie grzeszy skutecznoscia, mial 10000000000000% sytuacje
3.Ten ich bramarz gral na stadionie starej druzyny i gral jak w transie.
4.CO SIE STALO Z NEDVEDEM, CZY TA JEGO KONTUZJA NIE JEST GROZNA, KTOS WIE???????/
5.NIENAWIDZE MAN UTD I KEANA!!!!!!!!!!
6.Szkoda mi Lippiego mial marna mine...
7.FORLAN NIE TRAFIL NA PUSTA BRAMKE Z 2 METROW!!!!!!!!!! LLLLLOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL By bylo 5:1:(
8.GDIE TEN ALEX CO CISKA Z WOLNYCH W OKIENKO??
9.FORZA JUVE
10.SZKODA :( :(


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 16:43

Może to paradox ale im więcej oglądam meczów Juventusu tym bardziej jestem spokojny o ich forme Juventus mecz potraktował spokojnie bo najważniejszy dla drużyny będzie mecz z Milanem Czterech zawodników (Trezeguet Del Piero Nedved Zambrotta) weszło na ostatnie 30 min a wiadomo ile oni znaczą dla drużyny Po za tym z przebiegu gry nie było widać zbytniej przewagi Manchesteru Manchester wystawił swój najsilniejszy skład który mając sporo szczęścia pokonał Juventus Większe zastrzeżenia można mieć tylko do Chimentiego i Legrotaglie martwi mnie postawa tego drugiego bo prezentuje sie słabiej od zmienników obrońców a miał przecierz grać w podstawowej jedenastce Myśle że w meczu z Milanem wszyscy ujrzymy świetną grę Juventusu dużo walki bramek i oczywiście czego wam obiecuje zwycięstwo Juve


Zawsze Wierni ! ! !
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 17:03

A ja musze pochwalić MU !!!! Bo akurat dzisiaj dostałem od nich paczke , która jest odpowiedzią na mój list. Czekałem tylko 2.5 tyg. Jeszcze oczekuje paczki od Liverpoolu, Realu :twisted: hmm no i JUVE...... :D


RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 17:04

azuriana pisze:Ja oglądałam na żywo i po pierwszej połowie jak było już 3-0 chciałam iść spać ale...zostałam i nie żałuję.Najlepsza była ta akcja z pustą bramką.Jak ten angol nie trafił nie mam pojęcia.Chyba jakiś cud.Chimenti bawił się w żonglowanie piłką tylko cud go uratował.A cha zajżyjcie na następny temat Rozwazania czy jakoś tak. :D
sorry refleksje. :P
hmmm albo znowu lunatykowalem albo znowu cos mi sie nie tak snilo albo nie bylo 3-0 tylko 1-0 do przerwy :)


FORZA JUVE
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 17:12

RUDI pisze:
azuriana pisze:Ja oglądałam na żywo i po pierwszej połowie jak było już 3-0 chciałam iść spać ale...zostałam i nie żałuję.Najlepsza była ta akcja z pustą bramką.Jak ten angol nie trafił nie mam pojęcia.Chyba jakiś cud.Chimenti bawił się w żonglowanie piłką tylko cud go uratował.A cha zajżyjcie na następny temat Rozwazania czy jakoś tak. :D
sorry refleksje. :P
hmmm albo znowu lunatykowalem albo znowu cos mi sie nie tak snilo albo nie bylo 3-0 tylko 1-0 do przerwy :)
mi sie wydaje ze jej chodzi oto ze jak było PO 1. połowie (w sensie ze juz trwała druga).... :wink:


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 17:28

Ja nie patrzylem na Polsat Sport bo mi go wylaczyli albo cosik w tym roadzju ... pozniej poszedlem na czat bylem jakies 20 min i mi net siadl ... myslalem ze mnie krew zaleje :( ..to poszedlem spac. Co do meczu to mysle ze nalezala nam sie mniejsza porazka ... Forza Juve


azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 20:03

BIGGI pisze:
RUDI pisze:
azuriana pisze:Ja oglądałam na żywo i po pierwszej połowie jak było już 3-0 chciałam iść spać ale...zostałam i nie żałuję.Najlepsza była ta akcja z pustą bramką.Jak ten angol nie trafił nie mam pojęcia.Chyba jakiś cud.Chimenti bawił się w żonglowanie piłką tylko cud go uratował.A cha zajżyjcie na następny temat Rozwazania czy jakoś tak. :D
sorry refleksje. :P
hmmm albo znowu lunatykowalem albo znowu cos mi sie nie tak snilo albo nie bylo 3-0 tylko 1-0 do przerwy :)
mi sie wydaje ze jej chodzi oto ze jak było PO 1. połowie (w sensie ze juz trwała druga).... :wink:
:D Dzięki BIGGI.Napisałam po 1 połowie,chodziło mi gdzies tak o 60 min,kiedy już chyba było 3-0. Buffonka juz nie było a Del Piercia i Nedveda jeszce nie było. :D


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 22:04

Hmm, może to jakieś fatum. Mimo, że byłto tylko mecz towarzystki Manchesterowi już drugi raz w tym roku udało się nas ośmieszyć...


Zablokowany