Rozbił się samolot z Lechem Kaczyńskim na pokładzie!!!

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 13:34

To,że katastrofa smoleńska wszystkim już wychodzi bokiem to wina nie opozycji a jedynie nieudolnego rządu,który nie potrafił zrobić nic,aby zapobiec coraz to nowym rewelacją na ten temat.Pytanie czy to było celowe działanie(niewygodna dla nich sprawa) czy bardziej prawdopodobne,zupełna obojętność i nieudolność,czyli to z czego też rząd jest znany.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 13:52

Piotr Juvefan pisze:To,że katastrofa smoleńska wszystkim już wychodzi bokiem to wina nie opozycji a jedynie nieudolnego rządu,który nie potrafił zrobić nic,aby zapobiec coraz to nowym rewelacją na ten temat.Pytanie czy to było celowe działanie(niewygodna dla nich sprawa) czy bardziej prawdopodobne,zupełna obojętność i nieudolność,czyli to z czego też rząd jest znany.
Ludzie kochani, jeden "komunikuje" czyjeś posty a drugi pisze pisze "rewelacją" :shock: Co wy robilście na polskim, na litość?

A w ogóle to chrzanisz mocno.

"To,że katastrofa smoleńska wszystkim już wychodzi bokiem to wina nie opozycji a jedynie nieudolnego rządu" - a kto ciągle podsyca ten płomień? Tusk i jego średnio udana ale jednak ekipa czy opętany rządzą władzy Jarek? Ludzie.... co z wami? Gdyby Baumgarnter wyrżnął miesiąc temu o ziemię i się rozplaskał to też byście powiedzieli, że zawinił Tusk?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 14:24

deszczowy pisze:
Piotr Juvefan pisze:To,że katastrofa smoleńska wszystkim już wychodzi bokiem to wina nie opozycji a jedynie nieudolnego rządu,który nie potrafił zrobić nic,aby zapobiec coraz to nowym rewelacją na ten temat.Pytanie czy to było celowe działanie(niewygodna dla nich sprawa) czy bardziej prawdopodobne,zupełna obojętność i nieudolność,czyli to z czego też rząd jest znany.
Ludzie kochani, jeden "komunikuje" czyjeś posty a drugi pisze pisze "rewelacją" :shock: Co wy robilście na polskim, na litość?

A w ogóle to chrzanisz mocno.

"To,że katastrofa smoleńska wszystkim już wychodzi bokiem to wina nie opozycji a jedynie nieudolnego rządu" - a kto ciągle podsyca ten płomień? Tusk i jego średnio udana ale jednak ekipa czy opętany rządzą władzy Jarek? Ludzie.... co z wami? Gdyby Baumgarnter wyrżnął miesiąc temu o ziemię i się rozplaskał to też byście powiedzieli, że zawinił Tusk?

Napisałem swoją opinię na ten temat,Ty ostatnio co chwilę to podkreślasz,że każdy ma prawo do własnej oceny....

A co ma Jarek siedzieć bezczynnie i przyglądać się coraz to nowym rewelacjom i nie wypowiadać się na temat,jakby nie patrzeć śmierci swoich bliskich?? Donek nie zrobił nic,żeby rozwiać wszelkie wątpliwości na temat katastrofy i to,że sprawa ciągnie się tak długo i są robione rocznice a nawet miesięcznice to wina tylko i wyłącznie Donalda.Jarek jak i inne rodziny(prócz Deresza)reagują gwałtownie na najnowsze rewelacje,bo tak naprawdę nic nie jest jasne i na dodatek ostatnio jakieś dziwne sprawy się dzieją wokół katastrofy(samobójstwo członka załogi,i rzekomo odkryte ślady materiałów wybuchowych..) to niestety rodzi wątpliwości i zachowanie Jarka w ogóle mnie nie dziwi.


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 14:42

Prawdę mówiąc, nie wiem już co o tym sądzić. Przydałoby się, żeby Rzeczpospolita złożyła jakieś obszerne wyjaśnienie całej akcji bo ciężko jest to wytłumaczyć.

A co do samego Smoleńska - przydałoby się jakieś zamknięcie tej sprawy ale jednocześnie odnoszę wrażenie, że to Donek z jakichś przyczyn nie chce jej zamknąć. Bo tak naprawdę, jemu jest to na rękę - ludzie są coraz bardziej znudzeni sprawą a on może kontynuować wojenkę z PiSem i przekonywać, że Kaczyński to wariat i jest zagrożeniem dla kraju. Z drugiej strony, Kaczyński zachowuje się tak jakby mu na tym zależało.....


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 15:47

Ja do tej pory nie wiem dlaczego nie powolano miedzynarodowej komisji do wyjasnienia tej sprawy? Jezeli macie jakies ciekawe i rozsadne artykuly na ten temat to mi podeslijcie.

Oczywistym jest, ze Polska czy Rosja nie sa obiektywne w tej sprawie, byc moze przyczyna byla bardzo prozaiczna: stare lotnisko i sprzet, ktore wprowadzily w blad rosyjskich kontrolerow? Oczywiscie ruscy sie do tego nie przyznaja...maja dluga tradycje walki z prosta prawda (dowodzi temu sprawa Katynia)... :doh:


Agrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2012
Posty: 146
Rejestracja: 07 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 17:22

deszczowy pisze:"To,że katastrofa smoleńska wszystkim już wychodzi bokiem to wina nie opozycji a jedynie nieudolnego rządu" - a kto ciągle podsyca ten płomień? Tusk i jego średnio udana ale jednak ekipa czy opętany rządzą władzy Jarek? Ludzie.... co z wami? Gdyby Baumgarnter wyrżnął miesiąc temu o ziemię i się rozplaskał to też byście powiedzieli, że zawinił Tusk?
To widocznie chyba coś przegapiłem bo zawsze myślałem, że celem każdej partii w demokracji jest zdobycie władzy. A okazuje się, że Tusk dla niektórych jest jednym wielkim społecznikiem, który dla wszystkich się poświęca, wręcz to że jest premierem to coś na czym mu nigdy nie zależało natomiast Kaczyński wręcz dyszy rządzą władzy. I słowo średnio udana odnośnie obecnego rządu to ładny eufemizm.

Katastrofa katastrofą natomiast to co wyczynia władza wokół niej jest jakąś totalną paranoją. Tego już nie mozna nazwać bałaganem. A słowa Komorowskiego, że państwo w obliczu katastrofy zdało egzamin jest jakimś straszliwym memento, które do teraz brzmi mi w uszach. Jak jest możliwe pomylić ciało jednej z najważniejszych osób, które były na pokładzie? Jak wogóle jest możliwe pomylić jakiekolwiek ciało w XXI w.? Nie jesteśmy pewni robimy badania DNA, od razu, a nie po dwóch latach.
Większego burdelu chyba już się nie da zrobić. Obym się nie mylił


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 18:28

W związku z wczorajszymi wydarzeniami planuję dziś przebrać się za trotyl.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 18:49

deszczowy pisze:W związku z wczorajszymi wydarzeniami planuję dziś przebrać się za trotyl.
Hłe, Hłe zabawne.
Standardowo sytuacja gospodarcza jest tragiczne więc wracają tematy aborcji, in vitro i Smoleńska.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 19:28

pan Zambrotta pisze:
Lypsky pisze:Pieprzenia mateo nawet nie warto komunikować.
tutaj też, próby wysławiania się kamila zawsze były olbrzymią przygodą :D
mateo369 pisze:
Lypsky pisze:Pieprzenia mateo nawet nie warto komunikować
Skoro nie ma co komunikować to po co niepotrzebnie nabijasz posty?
pf, dobrze drogie dzieci, pośmialiśmy się, wszyscy wiedzą o co chodzi. Za błąd przepraszam, wynikał z pośpiechu.

Andrzejku, wracaj do braci zahorów, z nimi idzie Ci zdecydowanie lepiej.
mateo369 pisze: Jarka czy Antka potrafię jeszcze zrozumieć, bo oni w ten sposób próbują zdobyć władzę (pomijam fakt, że jest to ohydne). Ale córce Wassermana to chyba wydaje się, że jest pępkiem tego świata. Kobieta za wszelką cenę chce zostać celebrytką i właściwie już dawno jej się to udało.
Co do Jarka i Antka - papka medialna, której tak unikasz, zrobiła swoje. Chciałbym jednak byś rozwinął temat pani Wasserman.
deszczowy pisze: Ludzie kochani, jeden "komunikuje" czyjeś posty a drugi pisze pisze "rewelacją" :shock: Co wy robilście na polskim, na litość?
Ty tak na poważnie, czy tradycyjnie robisz z siebie idiotę?

Widzę, że deszczowy znów wesolutki, nie mogę doczekać się Twojej reakcji na ewentualne potwierdzenie tez Gmyza :ok:
Pan Mietek pisze:Prawdę mówiąc, nie wiem już co o tym sądzić. Przydałoby się, żeby Rzeczpospolita złożyła jakieś obszerne wyjaśnienie całej akcji bo ciężko jest to wytłumaczyć.
Jakich wyjaśnień oczekujesz? Chcesz by Gmyz ujawnił swoje źródła?

Największy cyrk to oświadczenie, które ukazało się na stronie rzepy. Po kilku godzinach zmieniono tekst, lecz przekaz poszedł w świat. Ewidentnie Wróblewski narobił w gacie, natomiast Gmyz nie wycofuje się z tego co napisał.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 20:13

Lypsky pisze: Ludzie kochani, jeden "komunikuje" czyjeś posty a drugi pisze pisze "rewelacją" :shock: Co wy robilście na polskim, na litość?
Ty tak na poważnie, czy tradycyjnie robisz z siebie idiotę?

Widzę, że deszczowy znów wesolutki, nie mogę doczekać się Twojej reakcji na ewentualne potwierdzenie tez Gmyza :ok:[/quote]
Tradycyjnie zostawiam to Tobie, Kamilku. Popracuj nad komunikacją.

A jeśli naprawdę czekasz na potwierdzenie, że pod Smoleńskiem to było coś więcej, niż tylko wyjątkowo zły splot potwornych okoliczności... to musisz być niespełna rozumu. Albo nie umiesz przewidzieć do czego mogłoby to prowadzić nasze kraje.

Co do Gmyza mam jeden komentarz:
Obrazek


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 20:21

deszczowy pisze: Tradycyjnie zostawiam to Tobie, Kamilku. Popracuj nad komunikacją.
Kiepskie jak twój fryz, poćwicz.
deszczowy pisze:A jeśli naprawdę czekasz na potwierdzenie, że pod Smoleńskiem to było coś więcej, niż tylko wyjątkowo zły splot potwornych okoliczności... to musisz być niespełna rozumu. Albo nie umiesz przewidzieć do czego mogłoby to prowadzić nasze kraje.
Czekam na Twoją reakcję - całkiem przednia zabawa. Natomiast jeśli chodzi o potwierdzenia tezy Gmyza - poważnie biorę taką ewentualność pod uwagę. Jak pisałem, nie jest to stażysta z SE, żeby dawać się wpuszczać w maliny w tak ważnej sprawie.
deszczowy pisze:Co do Gmyza mam jeden komentarz
Żebyś się nie zdziwił. Te mendy, które dziś opluwają Gmyza, kiedyś już "chowały" Sumlińskiego.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 20:29

Lypsky pisze: Czekam na Twoją reakcję - całkiem przednia zabawa. Natomiast jeśli chodzi o potwierdzenia tezy Gmyza - poważnie biorę taką ewentualność pod uwagę. Jak pisałem, nie jest to stażysta z SE, żeby dawać się wpuszczać w maliny w tak ważnej sprawie.
Pomijają złośliwości i wzajemne animozje - ja (teoretycznie) też do siebie taką możliwość dopuszczam. Bo wykluczyć jej nie można. Chciałbym, żeby to nie była prawda. I każdy chyba, rozsądnie myślący Polak by czegoś takiego nie chciał. To to by oznaczało otwarty konflikt, Kamilku.

Dziękuję, że tak wnikliwie śledzisz moją karierę <3


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 20:32

deszczowy pisze: I każdy chyba, rozsądnie myślący Polak by czegoś takiego nie chciał. To to by oznaczało otwarty konflikt, Kamilku.
Myślę, że Kaczyński i Macierewicz przegotowują coś na taką okoliczność :ok:
deszczowy pisze: Dziękuję, że tak wnikliwie śledzisz moją karierę <3
Gazeta Polska czeka na Ciebie z otwartymi ramionami.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 23:17

Lypsky pisze:Chciałbym jednak byś rozwinął temat pani Wasserman.
Skoro już tak oficjalnie to Pani Wasserman. Otóż kobieta cały czas występuje w mediach, wypowiada się praktycznie za każdym razem, nawet gdy sprawa nie dotyczy jej ŚP ojca. Ciągle mówi, że coś im się należy, że czegoś żąda, że rząd czy prokuratura coś powinna a czego nie powinna etc., w dużym skrócie same wymagania, żądania i rozkazy. Jakoś u innych rodzin tego nie widać, dlatego użyłem stwierdzenia, że wydaje jej się, że jest pępkiem świata. Tak wiem ludzie są różni i różnie reagują w obliczu takiej tragedii. Tyle tylko, że ona nie jest osobą publiczną, politykiem czy jakimś rzecznikiem/przedstawicielem rodzin ofiar katastrofy. Więc kim jest? Zwykłą celebrytką. Tyle na jej temat z mojej strony.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2012, 12:01

mateo369 pisze: Tyle tylko, że ona nie jest osobą publiczną, politykiem czy jakimś rzecznikiem/przedstawicielem rodzin ofiar katastrofy. Więc kim jest?
Ma status osoby poszkodowanej w śledztwie - to wystarczające by "żądać", "oczekiwać" i "wymagać". Kobiecina jest prawnikiem, więc jej wiedza na temat tego jak powinno być prowadzone śledztwo jest dużo większa niż "innych rodzin", może stąd ta różnica.

Pisowskie oszołomy ujawniają ekspertyzę, z której wynika iż znaleziono trotyl na wraku Tu-154 - zapewne pozostałości po II WŚ.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ODPOWIEDZ