Rozbił się samolot z Lechem Kaczyńskim na pokładzie!!!

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2012, 11:23

Czekam na komentarz "Gazety Wyborczej", która na pewno wyjaśni nam skąd ten trotyl, tzn. jak Kaczyński wniósł go na pokład :prochno:.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2012, 11:28

Vimes pisze:Czekam na komentarz "Gazety Wyborczej", która na pewno wyjaśni nam skąd ten trotyl, tzn. jak Kaczyński wniósł go na pokład :prochno:.
Może w tej wyśmianej reklamówce z kanapkami?

Wg Gmyza na ciałach ofiar (Gosiewskiego i Kurtyki) również odnaleziono ślady materiałów wybuchowych.

Prokuratura wyjaśnia - by potwierdzić doniesienia rzepy, trzeba poczekać na badania laboratoryjne. Obecnie nie ma przesłanek by stwierdzić, iż na wraku znalazły się ślady materiałów wybuchowych.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2012, 14:30

Lypsky pisze:Prokuratura wyjaśnia - by potwierdzić doniesienia rzepy, trzeba poczekać na badania laboratoryjne. Obecnie nie ma przesłanek by stwierdzić, iż na wraku znalazły się ślady materiałów wybuchowych.
Z tego co powiedział prokurator wynika, że "Rzepa" bardzo się pospieszyła i jeżeli dalsze badania nie potwierdzą zawartych w artykule informacji to podważyła swoją wiarygodność.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2012, 14:34

Vimes pisze:
Lypsky pisze:Prokuratura wyjaśnia - by potwierdzić doniesienia rzepy, trzeba poczekać na badania laboratoryjne. Obecnie nie ma przesłanek by stwierdzić, iż na wraku znalazły się ślady materiałów wybuchowych.
Z tego co powiedział prokurator wynika, że "Rzepa" bardzo się pospieszyła i jeżeli dalsze badania nie potwierdzą zawartych w artykule informacji to podważyła swoją wiarygodność.
Dziwne, tym bardziej, że tak jak pisałem - Gmyz do tej pory raczej nie mylił się w informacjach dotyczących sprawy smoleńskiej.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 30 października 2012, 17:57

deszczowy pisze:Robi się ślisko. Mama nadzieję, że obie strony powstrzymają się przed ferowaniem wyroków.

Nie wiem, ni cholery nie wiem co myśleć o tym. Zapytam tylko nieśmiało:

- czy ktoś sprawdził listy przewozowe Tutki? Przecież to był latający od lat samolot wojskowy, poruszali się nim wojskowi w mundurach, także polowych, latający do Afganu...

Rozpaczliwie modlę się, aby ta informacja się nie potwierdziła. By okazała się jakimś błędem. By ktoś coś źle zmierzył, zważył, policzył, zanieczyścił próbkę... cokolwiek :/
ależ paniczna reakcja,pewnie do tej pory biegunka Cię trzyma,farbowany ateisto :lol:

http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-sm ... temat.html
Vimes dobrze pisał-jednak się nie potwierdziły,zatem jednak Rzeczpospolita się pomyliła,panie Lypsky :wink:

a no i swoją drogą może warto byłoby zmienić temat na po prostu "Katastrofa Smoleńska" bo jak nagle podszedł na samą górę to wpierw przez chwilę myślałem,że to coś świeżego o drugim Kaczyńskim :prochno:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 30 października 2012, 21:08

Antek666 pisze:
deszczowy pisze:Robi się ślisko. Mama nadzieję, że obie strony powstrzymają się przed ferowaniem wyroków.

Nie wiem, ni cholery nie wiem co myśleć o tym. Zapytam tylko nieśmiało:

- czy ktoś sprawdził listy przewozowe Tutki? Przecież to był latający od lat samolot wojskowy, poruszali się nim wojskowi w mundurach, także polowych, latający do Afganu...

Rozpaczliwie modlę się, aby ta informacja się nie potwierdziła. By okazała się jakimś błędem. By ktoś coś źle zmierzył, zważył, policzył, zanieczyścił próbkę... cokolwiek :/
ależ paniczna reakcja,pewnie do tej pory biegunka Cię trzyma,farbowany ateisto :lol:
Może zdroworozsądkowa jak się ma trochę wyobraźni, nie-farbowany cymbale? :doh:

Muszę przyznać, że odetchnąłem z ulgą. Taka informacja, jej potwierdzenie, oznaczałoby położenie palców na spustach. Rozumiesz to czy ma za daleko do łba?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 października 2012, 23:22

Muszę powiedzieć, że mam tego Smoleńska serdeczne dość. Ciągle tylko Smoleńsk, Kaczyński, Wassermanowa i tak w kółko. Rzygać się dosłownie chce. Prawdę powiedziawszy to już guzik mnie obchodzi, czy zawinił pilot, mgła, kontrolerzy lotu czy był to może zamach (całej prawdy i tak się z resztą nigdy nie dowiemy). Codziennie w Polsce w różnego rodzaju wypadkach ginie wielu bardziej wartościowych ludzi niż 90% ofiar tej katastrofy a jakoś nikt się nimi nie przejmuje. Tusk to ciamajda - zamiast raz ale na tyle przyzwoicie przeprowadzić śledztwo w tej sprawie, abyśmy pamiętali o tej katastrofie tylko w jej rocznicę, to pozwala ciągnąć dalej ten cyrk, podczas gdy jest milion ważniejszych spraw od tego, bo dotyczących naszej teraźniejszości i przyszłości.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 00:20

mateo369 pisze:Muszę powiedzieć, że mam tego Smoleńska serdeczne dość. Ciągle tylko Smoleńsk, Kaczyński, Wassermanowa i tak w kółko. Rzygać się dosłownie chce. Prawdę powiedziawszy to już guzik mnie obchodzi, czy zawinił pilot, mgła, kontrolerzy lotu czy był to może zamach (całej prawdy i tak się z resztą nigdy nie dowiemy). Codziennie w Polsce w różnego rodzaju wypadkach ginie wielu bardziej wartościowych ludzi niż 90% ofiar tej katastrofy a jakoś nikt się nimi nie przejmuje. Tusk to ciamajda - zamiast raz ale na tyle przyzwoicie przeprowadzić śledztwo w tej sprawie, abyśmy pamiętali o tej katastrofie tylko w jej rocznicę, to pozwala ciągnąć dalej ten cyrk, podczas gdy jest milion ważniejszych spraw od tego, bo dotyczących naszej teraźniejszości i przyszłości.
Trochę niefortunne porównanie. Tutaj zginęła (za przeproszeniem) elita narodu - politycy, parlamentarzyści, najwyżsi wojskowi. Oczywiście nie można mówić, że ich życie było mniej mniej lub bardziej cenne od życia ludzi ginących na drogach.

Smoleńsk to już część naszej narodowej legendy - ze względu na to, że zginęli ludzie sprawujący najwyższe urzędy państwowe. Zginęli lecąc na obchody rocznicy katyńskiej, na tej przeklętej przez polski naród ziemi. W Rosji, tak bardzo przez wielu naszych rodaków znienawidzonej. Dodatkowo, w śledztwie po katastrofie popełniono zaniedbania, a choć nie sądzę, że brzoza miała korę z tytanu, to z szafy zwyczajnie coraz mocniej zalatuje nieświeżym trupem.

Ja też mam dosyć "smoleńskiej blondynki", czy oszalałego Jarka i Antka. Ale w tym szambie będą się babrać jeszcze nasze wnuki, tak jak niektórzy z nasz nurzali się w szambie Gibraltaru.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 00:32

Wydaje się, że o tym Smoleńsku napisano już wszystko...
Dzień w dzień to samo. Czy u nas w kraju są ludzie aż tak głupi czy są po prostu bezsilni by raz a dobrze w końcu rozwiązać tą sprawę i skończyć te całą medialną szopkę. Tragedia tragedia, ale ileż można?
Smoleńsk, Madzia z Sosnowca, Doda, Edyta Górniak, Wojewódzi parkuje gdzie chce, Solidarność...
Praktycznie nie oglądam tv, a ciągle trafiam na to szambo.
Brawa należą się również dla czuba, który rzucił pomysł, że brzoza była przyczyną tragedi...masakra.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 04:58

Castiel pisze:Wydaje się, że o tym Smoleńsku napisano już wszystko...
Dzień w dzień to samo. Czy u nas w kraju są ludzie aż tak głupi czy są po prostu bezsilni by raz a dobrze w końcu rozwiązać tą sprawę i skończyć te całą medialną szopkę. Tragedia tragedia, ale ileż można?
Smoleńsk, Madzia z Sosnowca, Doda, Edyta Górniak, Wojewódzi parkuje gdzie chce, Solidarność...
Praktycznie nie oglądam tv, a ciągle trafiam na to szambo.
Brawa należą się również dla czuba, który rzucił pomysł, że brzoza była przyczyną tragedi...masakra.

Osobiście telewizji nie włączałem co najmniej z 5 lat, wyjątkiem są jakieś sporadyczne mecze w TV.
A ta cała szopka Smoleńsk, Dody, srody to jest tylko po to by odwrócić masy od faktycznych nieudolności rządu...

Ot taka pożywka dla plebsu.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 10:47

Jeśli nie podobają wam się sprawy wałkowane przez polskie kanały informacyjne to proponuję przerzucić się na CNN bądź polsatowskie "trudne sprawy". Pieprzenia mateo nawet nie warto komunikować.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 12:59

deszczowy pisze: Tutaj zginęła (za przeproszeniem) elita narodu - politycy, parlamentarzyści, najwyżsi wojskowi.
To się zdecyduj, albo elita albo politycy. Łączenie tych wyrazów to zwykły oksymoron.

deszczowy pisze:Ja też mam dosyć "smoleńskiej blondynki", czy oszalałego Jarka i Antka.
Jarka czy Antka potrafię jeszcze zrozumieć, bo oni w ten sposób próbują zdobyć władzę (pomijam fakt, że jest to ohydne). Ale córce Wassermana to chyba wydaje się, że jest pępkiem tego świata. Kobieta za wszelką cenę chce zostać celebrytką i właściwie już dawno jej się to udało.
Lypsky pisze:Pieprzenia mateo nawet nie warto komunikować
Skoro nie ma co komunikować to po co niepotrzebnie nabijasz posty?


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 12:59

Lypsky pisze:Jeśli nie podobają wam się sprawy wałkowane przez polskie kanały informacyjne to proponuję przerzucić się na CNN bądź polsatowskie "trudne sprawy". Pieprzenia mateo nawet nie warto komunikować.
Lypsky masz w sumie racje, ale z drugiej stony chyba juz nie wierzysz w niezawislosc i obiektywnosc mediow tak publicznych jak i komercyjnych?


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 13:19

LordJuve pisze: Lypsky masz w sumie racje, ale z drugiej stony chyba juz nie wierzysz w niezawislosc i obiektywnosc mediow tak publicznych jak i komercyjnych?
Tu nie chodzi o niezawisłość i obiektywność. Tu chodzi o serwowaną nam papkę, LJ. Panem et circenses :(


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 13:23

Antek666 pisze:
deszczowy pisze:Robi się ślisko. Mama nadzieję, że obie strony powstrzymają się przed ferowaniem wyroków.

Nie wiem, ni cholery nie wiem co myśleć o tym. Zapytam tylko nieśmiało:

- czy ktoś sprawdził listy przewozowe Tutki? Przecież to był latający od lat samolot wojskowy, poruszali się nim wojskowi w mundurach, także polowych, latający do Afganu...

Rozpaczliwie modlę się, aby ta informacja się nie potwierdziła. By okazała się jakimś błędem. By ktoś coś źle zmierzył, zważył, policzył, zanieczyścił próbkę... cokolwiek :/
ależ paniczna reakcja,pewnie do tej pory biegunka Cię trzyma,farbowany ateisto :lol:
też się nieźle uśmiałem :ok: :rotfl:
Lypsky pisze:Pieprzenia mateo nawet nie warto komunikować.
tutaj też, próby wysławiania się kamila zawsze były olbrzymią przygodą :D

A co do sprawy, to szkoda że Rzepa nie dotarła do wyników badań, że na ciele Lecha wykryto rdzy z bagnetów z czasów Napoleońskich. To byłaby sensacja dopiero.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ODPOWIEDZ