Petycja w/s nowych faktów w procesie Calciopoli

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 09:59

ewerthon pisze:Jeżeli to prawda, to wszyscy ci kibice Juventusu którzy od zawsze myśleli, że Moggi jest nieskazitelny będą mogli posypać głowy popiołem.
Przecież nikt tak nie myślał (no chyba że jakiś głupiec) nawet za nim te nowe "rewelacje" wyszły na jaw. Ciekawi mnie tylko jak te osoby, które teraz zaczną ostro protestować przeciwko Luckowi, głosowały w niedawnej ankiecie na JP "czy chciałbyś powrotu Moggiego do Juve"? jestem przekonany, że większość na "tak", ja tak głosowałem, tyle że zdania nie zmieniam bo nie widzę powodów, jeśli ktoś ma się wstydzić i posypywać głowy popiołem to tylko kibice interu, którzy do tej pory manifestowali na każdym kroku, ze są jedynymi prawymi w całej sprawie

E.
bym zapomniał
VirusT pisze:Jezeli to prawda, to ja sie ciesze ze Juventus wyladowal "tylko" w Serie B i z taka kara punktową ze po roku moglismy wrocic. Bo jezeli wiekszosc za 75 rozmow Interu chcialo mediolanskie %^&*@ w B, to gdzie w takim razie Juventus powinien wyladowac? C2? a moze D? :shock:
przeciż, jeśli mnie pamięć nie myli, to słynne karty SIM były brane pod uwagę w trakcie procesu w 2006 r. a dopiero znacznie później (gdy już byliśmy ukarani) wyszło na jaw, że żadnych kart nie było co było jednym z powodów nazywania całej sprawy farsopoli. Tyle tylko, że już nie pamiętam, czy w 2006 r. była mowa o samych kartach czy o przechwyconych rozmowach również, niech ktoś przypomni
Ostatnio zmieniony 27 kwietnia 2010, 10:21 przez mateo369, łącznie zmieniany 1 raz.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 10:01

A dzis nie miala byc rozprawa? Czemu nie ma żadnej relacji?


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 10:16

mateo369 pisze:
ewerthon pisze:Jeżeli to prawda, to wszyscy ci kibice Juventusu którzy od zawsze myśleli, że Moggi jest nieskazitelny będą mogli posypać głowy popiołem.
Przecież nikt tak nie myślał (no chyba że jakiś głupiec)
Były takie osoby, nie chce wskazywać z nicków, ale takie są fakty.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 10:27

FelekJUVE pisze:A dzis nie miala byc rozprawa? Czemu nie ma żadnej relacji?
http://www.juvepoland.com/news.php?id=15962


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 15:14

M-N pisze:Jeżeli JP ciągnie ten temat, to niech zamieszcza wszystko, a nie wybiórcze informacje. Wychodzi na to, że Juventus był bardziej umoczony w Calciopoli niż Wam się wydawało. Wasza teoria padła. Oczywiście strona główna newsa przemilczy, bo jakże by inaczej ;).
Do stawiania zarzutow jestes pierwszy, ale odpowiedziec na pytanie i udowodnic swoje tezy to juz dla ciebie za duze wyzwanie. Zalosny jestes.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 15:36

M-N pisze:Jeżeli JP ciągnie ten temat, to niech zamieszcza wszystko, a nie wybiórcze informacje. Wychodzi na to, że Juventus był bardziej umoczony w Calciopoli niż Wam się wydawało. Wasza teoria padła. Oczywiście strona główna newsa przemilczy, bo jakże by inaczej ;).
Gdybyś odwiedzał tę stronę nie tylko wtedy, kiedy znajdziesz jakiś ciekawy dla Ciebie ochłap, wiedziałbyś, że zamieszczane tu były, są i będą informacje zarówno korzystne, jak i niekorzystne dla Juventusu - po prostu te pojawiające się w prasie i mediach. Jedne pojawiają się wcześniej, inne później, ale się pojawiają. W newsach dotyczących procesu Moggiego publikowaliśmy i publikujemy zarówno argumenty strony oskarżającej, jak i obrony. Naturalną koleją rzeczy ostatnio więcej pojawiło się tych drugich.

Odkąd gościsz na JP, zachowujesz się, jakbyś chwytał się brzytwy i każdego pierdnięcia, które pojawi się w sieci i wynosił je do rangi wybuchu bomby wodorowej. Skoro tak pilnie i uważnie śledzisz newsy w serwisach internetowych, wiesz doskonale, że na głównej nie pojawiło się też wiele informacji dotyczących obrony Moggiego i nowych argumentów, jakimi dysponują jego adwokaci.

PS. KLIK


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 19:00

Vincitore pisze:Na innych portalach jest informacja z tym newsem, pytanie tylko czy mogą nas ukarać drugi raz za to samo?
Nie moga.
kropek pisze: Dziwna sprawa, niech je opublikuja to wtedy bedziemy osadzac.
To jak to jest, wazny jest sam fakt rozmawiania, czy to co w nich jest ? Poniewaz wydaje sie, ze kazdy juventino wierzy w inna wersje, w zaleznosci od tego czy dotycza te rozmowy Interu, czy nie ;)

Mowiac juz powaznie, jesli stana sie te dane dowodem w sprawie, to sytuacja bedzie specyficzna. Gdyby Moggi nie byl zamieszany w Calciopoli, gdyby nie bylo innych rozmow, sam fakt dzwonienia by byl podejrzany, ale raczej nic by sie w ostatecznosci nie stalo, poniewaz bez zawartosci tych rozmow by bylo zbyt duzo przypuszczen, a za malo jakichs konkretnych rzeczy.

Jednak jesli wziasc pod uwage cala sprawe, to taki dodatek moze byc przyjety jako istotny dowod przeciwko Moggiemu. Zobaczymy, jak to bedzie wygladac na kolejnych rozprawach.

ps. Z tego co wiem, rozmowy przez karty SIM nie byly nagrywane. Jedyne co o nich bedziemy wiedziec to to kiedy byly wykonane, i pomiedzy jakimi numerami.


Obrazek
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 20:45

Moggi otrzymal od FIGC dozywotniego "bana" na jakakolwiek pozycje we wloskim futbolu.

http://www.gazzetta.it/Calcio/28-04-201 ... 0710.shtml

Gdzies wyczytalem, ze Giraudo i Mazzini rowniez "potraktowani" zostali tym samym.

ps. Poprzednio mial chyba 5 lat zawieszenia, jesli mnie pamiec nie myli.


Obrazek
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1768
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 20:51

L u k pisze:Moggi otrzymal od FIGC dozywotniego "bana" na jakakolwiek pozycje we wloskim futbolu.

http://www.gazzetta.it/Calcio/28-04-201 ... 0710.shtml

Gdzies wyczytalem, ze Giraudo i Mazzini rowniez "potraktowani" zostali tym samym.

ps. Poprzednio mial chyba 5 lat zawieszenia, jesli mnie pamiec nie myli.
http://www.tuttosport.com/calcio/serie_ ... ento%C2%BB

Szybko Lucek zaprzeczył ...

Zobaczymy jak to się potoczy dalej, aczkolwiek liczę na sprawiedliwe traktowanie.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2010, 10:16

L u k pisze:Moggi otrzymal od FIGC dozywotniego "bana" na jakakolwiek pozycje we wloskim futbolu.

http://www.gazzetta.it/Calcio/28-04-201 ... 0710.shtml

Gdzies wyczytalem, ze Giraudo i Mazzini rowniez "potraktowani" zostali tym samym.

ps. Poprzednio mial chyba 5 lat zawieszenia, jesli mnie pamiec nie myli.
Prawo nie działa wstecz kolego. Przynajmniej w kazdym cywilizowanym kraju, a za taki raczej Włochy sie uwazają.


Obrazek
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2010, 16:24

Mati1990 pisze: http://www.tuttosport.com/calcio/serie_ ... ento%C2%BB

Szybko Lucek zaprzeczył ...

Zobaczymy jak to się potoczy dalej, aczkolwiek liczę na sprawiedliwe traktowanie.
Z tego co tu widze, to Moggi zaprzecza temu na takiej podstawie, ze nie otrzymal oficjalnego powiadomienia.

Watpie, aby np. taka szanowana gazeta jak GdS podawala rzeczy wyssane z palca, zwlaszcza tak wazne. Jesli mnie nie wprowadzono w blad to Sky Sports 24 rowniez o tym mowila.

Nie twierdze, ze tak byc nie moze, ale to tlumaczenie Moggiego nie bardzo mnie przekonuje.


Obrazek
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1768
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2010, 09:36

Panowie kiedy jest kolejna rozprawa ? Z tego co kojarzę miała być 4 maja, czyli dziś, a w mediach o tym nie ma ani słowa, totalna cisza.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2010, 16:56

Mati1990 pisze:Panowie kiedy jest kolejna rozprawa ? Z tego co kojarzę miała być 4 maja, czyli dziś, a w mediach o tym nie ma ani słowa, totalna cisza.
Na JP przecież już napisali że 11 maja

Moggi: Boją się mojego powrotu

Lucek jak zawsze dobrze gada...ma racje moratti i te inne strony boją się że lucek wróci do juve i znowu juve będzie najlepsze w europie :whistle:


Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 11 maja 2010, 16:28

Jak tam rozprawa? Coś wiadomo - miała być dziś i carlo przesłuchiwany między innymi.


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 maja 2010, 16:38

Feeps pisze:Jak tam rozprawa? Coś wiadomo - miała być dziś i carlo przesłuchiwany między innymi.
No tak dzisiaj rozprawa na głównej nic nie ma o tym ale wiem że napewno został przesłuchany Carlo Ancelottii

-->TU<--
masz przebiego rozprawy LIVE ale niestety trzeba przetłumaczyć bo jest po włosku :whistle:

Napewno jeszcze dzisiaj na głównej będzie news o tym co się wydarzyło w sądzie...


ODPOWIEDZ