Giovinco Sebastian

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 19:39

W Giovinco wierzę nieustannie od kilku lat. To piłkarz o naprawdę dużych umiejętnościach i nie mam wątpliwości że to materiał na gwiazdę. Kiedyś pisano o nim, ze jest zbyt niski. Teraz, kiedy po znakomitym sezonie w Parmie udowodnił że ten minus da się odpracować zaczęło się jęczenie że jest marudny czy arogancki.

Nie rozumiem, skąd wizje, że miałby nam psuć atmosferę. Rozumiem Cassano czy Ibra, ale Giovinco? Moim zdaniem przesadzacie.

I sądzę że koniec końców po roku będziecie cofać swoje słowa, a kariera tego zawodnika w Juventusie będzie świetlana.

Wspaniałe przyspieszenie, świetna technika, dokładne podania, niezły przegląd pola, umiejętność strzałów i świetne ostatnie podanie... tak, w przyszłym sezonie będzie się działo :)


Fonczek1947

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 listopada 2010
Posty: 78
Rejestracja: 03 listopada 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 20:13

Seba jeszcze Wam zamknie te kopary ;)
Świetnie, że wraca


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 22:47

Byleby tylko grał w ofensywie a nie żeby znowu wrzucali go gdzieś na skrzydło. On może grać jedynie jako traquatrista, cofnięty lub skrzydłowy napastnik. Jeśli ta zasada zostanie zachowana, to powinno być dobrze ;)


ObrazekObrazekObrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 23:06

@Maras@ pisze:Byleby tylko grał w ofensywie a nie żeby znowu wrzucali go gdzieś na skrzydło. On może grać jedynie jako traquatrista, cofnięty lub skrzydłowy napastnik. Jeśli ta zasada zostanie zachowana, to powinno być dobrze ;)

Przeciez to to samo, zreszta skrzydlowi sa albo prawi albo lewi ,nie ma czegos takiego jak skrzydlowy napastnik , chyba ze miales na mysli jako second striker ale to troszke inna pozycja ala Del Piero.:P A Giovinco to typowy skrzydlowy a nie traquatrista, na niego jest troszke za watly :P

Dlatego uwazam iz po sprowadzeniu ( mam nadzieje) typowego CF Giovinco bedzie gral kolo niego w 3-5-2 ( z rotacja Mirko). Bo pamietamy jak dzialal atak gdy gral Treze z Del Piero. To bylo typowe polaczenie CF z SS. A na papierku byli ustawieni w lini kolo siebie z tym, ze Alex tak jak mowie byl typowym SS.



p.s sorko za brak polskich znakow,nie posiadam. :prochno:


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2012, 00:09

Mati pisze:W Giovinco wierzę nieustannie od kilku lat. To piłkarz o naprawdę dużych umiejętnościach i nie mam wątpliwości że to materiał na gwiazdę. Kiedyś pisano o nim, ze jest zbyt niski. Teraz, kiedy po znakomitym sezonie w Parmie udowodnił że ten minus da się odpracować zaczęło się jęczenie że jest marudny czy arogancki.

Nie rozumiem, skąd wizje, że miałby nam psuć atmosferę. Rozumiem Cassano czy Ibra, ale Giovinco? Moim zdaniem przesadzacie.

I sądzę że koniec końców po roku będziecie cofać swoje słowa, a kariera tego zawodnika w Juventusie będzie świetlana.

Wspaniałe przyspieszenie, świetna technika, dokładne podania, niezły przegląd pola, umiejętność strzałów i świetne ostatnie podanie... tak, w przyszłym sezonie będzie się działo :)
Mati :) Rzadko pisze, ale jak już złapie się za klawiaturę to na forum juvepoland to jest co czytać.

Zgadzam się w całej rozciągłości. Idealna opcja dla alternatywy Vucinicia. Ta walka o pierwszy skład będzie niesamowicie ciekawa. Zresztą - patrzymy cały czas przez pryzmat dwóch nieeuropejskich sezonów - teraz naprawdę będziemy grać co trzy dni.


Obrazek
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2012, 00:22

Cabrini_idol pisze:
@Maras@ pisze:Byleby tylko grał w ofensywie a nie żeby znowu wrzucali go gdzieś na skrzydło. On może grać jedynie jako traquatrista, cofnięty lub skrzydłowy napastnik. Jeśli ta zasada zostanie zachowana, to powinno być dobrze ;)

Przeciez to to samo, zreszta skrzydlowi sa albo prawi albo lewi ,nie ma czegos takiego jak skrzydlowy napastnik , chyba ze miales na mysli jako second striker ale to troszke inna pozycja ala Del Piero.:P A Giovinco to typowy skrzydlowy a nie traquatrista, na niego jest troszke za watly :P

Dlatego uwazam iz po sprowadzeniu ( mam nadzieje) typowego CF Giovinco bedzie gral kolo niego w 3-5-2 ( z rotacja Mirko). Bo pamietamy jak dzialal atak gdy gral Treze z Del Piero. To bylo typowe polaczenie CF z SS. A na papierku byli ustawieni w lini kolo siebie z tym, ze Alex tak jak mowie byl typowym SS.



p.s sorko za brak polskich znakow,nie posiadam. :prochno:
Skrzydłowym to był Nedved, albo jest Krasic. Inny skrzydłowy jest w 4-4-2 inny w 4-3-3. Skrzydłowy napastnik to dla mnie np. taki C.Ronaldo, Nani, Robben, Hulk... Oni niby są skrzydłowymi, ale mają ostry ciąg na bramkę i często schodzą do środka. O czymś takim mówiłem.
Poprzednim razem gdy Giovinco był u nas to ustawiali go jako lewoskrzydłowego w 4-4-2, a tam niestety miał dużo zadań defensywnych. Jego głównym zadaniem w obecnym Juve ma być atakowanie i kreowanie sytuacji bramkowych...


ObrazekObrazekObrazek
Marchisio87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2011
Posty: 157
Rejestracja: 30 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2012, 00:25

jeaaaaaaa :lol: :P :bravo: :dance: :happy: :ok: marzenia się spełniają'

G I O V I N C O wraca nasza perełka :ok: kolejny wychowanek brawo Marotta za ten transfer...

Teraz Seba bier 10 i zapierniczaj na treningach !!!

FORZA * * * JUVENTUS :ball:

Obrazek

sprzydał by się jeszcze Ciro Immobile ;]


----------Buffon--------------
-DeSciglio-Benatia-Caldara--Taglafico
------Marchisio---Pjanić-----
-------------Dybala------------
--Costa---Higuain---Martial--

FOOTBALL LOVE THE GAME! 4-2-1-3, 4-3-1-2
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2012, 09:08

Marchisio87 pisze:Teraz Seba bier 10 i zapierniczaj na treningach !!!
Od tej "10" to Ty się odstosunkuj. Ma być wolna przez co najmniej rok, a najlepiej na zawsze.

Co nie zmienia faktu, że strasznie cieszę się z powrotu Giovinco do Juve i mam nadzieję, że szybko zamknie usta swoim hejterom.

Jeśli chodzi o jego arogancje, to szczerze mówiąc nie przypominam sobie z jego strony żadnych takich wypowiedzi. Raz napomknął, że został źle potraktowany przez poprzedni zarząd i tyle. Nigdy też nie prosił o gwarancję gry w pierwszym składzie, a jedynie poprzez swojego agenta mówił, że to (a także pozycja, na której będzie grał) jest dla niego główne kryterium przy zmianie klubu. Mnie osobiście takie podejście nie dziwi, zważywszy, że za czasów poprzedniej przygody z Juve skreślano go za sam wzrost, mimo, że na boisku prezentował się dobrze.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2012, 10:51

Mati pisze:W Giovinco wierzę nieustannie od kilku lat. To piłkarz o naprawdę dużych umiejętnościach i nie mam wątpliwości że to materiał na gwiazdę. Kiedyś pisano o nim, ze jest zbyt niski. Teraz, kiedy po znakomitym sezonie w Parmie udowodnił że ten minus da się odpracować zaczęło się jęczenie że jest marudny czy arogancki.

Nie rozumiem, skąd wizje, że miałby nam psuć atmosferę. Rozumiem Cassano czy Ibra, ale Giovinco? Moim zdaniem przesadzacie.

I sądzę że koniec końców po roku będziecie cofać swoje słowa, a kariera tego zawodnika w Juventusie będzie świetlana.

Wspaniałe przyspieszenie, świetna technika, dokładne podania, niezły przegląd pola, umiejętność strzałów i świetne ostatnie podanie... tak, w przyszłym sezonie będzie się działo :)
... albo wręcz przeciwnie "fap, fap nie gram" --> "fap fap, odchodze"
mowienie że bedzie świetnie grał jest dla mnie śmieszne, na razie to musi zapracować na grę, a zawsze dużo gadał a mało robił :whistle: takie moje zdanie, jeśli ściągnięty zostanie jeszcze jakiś przyzwoity napadzior to uważam, że sezon zacznie na ławce


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2012, 10:54

wagner pisze: ... albo wręcz przeciwnie "fap, fap nie gram" --> "fap fap, odchodze"
mowienie że bedzie świetnie grał jest dla mnie śmieszne, na razie to musi zapracować na grę, a zawsze dużo gadał a mało robił :whistle: takie moje zdanie, jeśli ściągnięty zostanie jeszcze jakiś przyzwoity napadzior to uważam, że sezon zacznie na ławce
Zjedzą Cię. Tu jak nie fapiesz nad Giovinco, to jesteś spalony. To przecież "nowy Del Piero" i "juventino z krwi i kości".


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2012, 10:59

evilboy pisze:Mnie osobiście takie podejście nie dziwi, zważywszy, że za czasów poprzedniej przygody z Juve skreślano go za sam wzrost, mimo, że na boisku prezentował się dobrze.
Giovinco od swojego powrotu do Juve w 2008 roku, tak naprawdę nie był nigdy poważnie traktowany przez kolejnych trenerów. Każdy następny dawał mu mniej szans i to w nich należy upatrywać problem. Przecież nie sądzę, żeby dostawali oni polecenie z góry, żeby go olewać. W Parmie udowodnił, że ci byle jacy szkoleniowcy nie mieli racji. Teraz w Juventusie jest trener, który w niego uwierzył, dlatego jestem pewien, że transfer wyjdzie nam na dobre.

Łoles pisze:Dorabiacie sobie ideologie do ściągnięcia Giovinco - że Conte go chce że klub w niego wierzy a tak naprawdę do sierpnia jeszcze możecie drodzy Giovinco-fapacze rzucać k*****i w Marottę jak się okaże że "mesjasz" pójdzie jako rozliczenie przy innym transferze :prochno: i takie wyjście mi się podoba :twisted:
Jeśli pijesz do mnie, to trafiłeś pod zły adres. Nigdy nie spuszczałem się nad Giovinco, natomiast do dobrych transferów staram się częściej podchodzić pozytywnie i trzymać się dobrych stron, niż narzekać.
Ostatnio zmieniony 22 czerwca 2012, 11:15 przez ewerthon, łącznie zmieniany 2 razy.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2012, 11:05

Dorabiacie sobie ideologie do ściągnięcia Giovinco - że Conte go chce że klub w niego wierzy a tak naprawdę do sierpnia jeszcze możecie drodzy Giovinco-fapacze rzucać k*****i w Marottę jak się okaże że "mesjasz" pójdzie jako rozliczenie przy innym transferze :prochno: i takie wyjście mi się podoba :twisted:


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2012, 11:15

Przeczytaliście coś, co niekoniecznie musiał Giovinco powiedzieć lub zostało to wyrwane z kontekstu/przekręcone i już zaczynacie po nim jeździć jakby w koszulce Interu po mieście chodził... Ja tam się cieszę z jego przyjścia - napewno podniesie jakość w ataku (no chyba, że Conte go ustawi jako box-to-box... :prochno: )


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2012, 11:48

deszczowy pisze:
wagner pisze: ... albo wręcz przeciwnie "fap, fap nie gram" --> "fap fap, odchodze"
mowienie że bedzie świetnie grał jest dla mnie śmieszne, na razie to musi zapracować na grę, a zawsze dużo gadał a mało robił :whistle: takie moje zdanie, jeśli ściągnięty zostanie jeszcze jakiś przyzwoity napadzior to uważam, że sezon zacznie na ławce
Zjedzą Cię. Tu jak nie fapiesz nad Giovinco, to jesteś spalony. To przecież "nowy Del Piero" i "juventino z krwi i kości".
n1 :smile:

Wszystko się może jeszcze zdarzyć, tak jak napisał Łoles równie dobrze Seba może posłużyć za kartę przetargową. Co z tego, że Marotta mówił, że Giovinco będzie ważnym elementem zespołu? Co miał powiedzieć podczas negocjacji, że kopnie 3 razy piłkę na treningu i go wciśniemy do innego klubu? To wszystko jest grą, tak samo jak pieprzenie Marotty o top playerze. Może mówił prawdę, że takiego nie szukamy i w najlepszym przypadku skończymy z jakimś Destro, albo mówi tak, żeby każdy sprzedawca nie chciał od nas więcej 'bo musimy kupić! bo obiecaliśmy!' Dlatego wolałbym nie interpretować każdego newsa aż tak dosłownie, bo jak wygląda rynek transferowy każdy dobrze wie.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2012, 13:09

deszczowy pisze:
wagner pisze: ... albo wręcz przeciwnie "fap, fap nie gram" --> "fap fap, odchodze"
mowienie że bedzie świetnie grał jest dla mnie śmieszne, na razie to musi zapracować na grę, a zawsze dużo gadał a mało robił :whistle: takie moje zdanie, jeśli ściągnięty zostanie jeszcze jakiś przyzwoity napadzior to uważam, że sezon zacznie na ławce
Zjedzą Cię. Tu jak nie fapiesz nad Giovinco, to jesteś spalony. To przecież "nowy Del Piero" i "juventino z krwi i kości".
Deszczu uważaj bo już Cię jadą pod newsami ;)

Co do Gio, na 10 nie zasługuje, prawdziwym Juventino nigdy nie będzie ze względu na swoje zachowanie. Zwykły gracz o niezłym potencjale. Grał dobrze w Parmie bo taktyka była pod niego, a w Juve będzie znowu płakać ponieważ Juventus=kolektyw a nie indywidualności.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Zablokowany