Koszulki na sezon 2010/2011

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2010, 12:44

Vincitore pisze:Tak sobie śmigałem po allegro, szukałem czy nie ma jakichś fajnych koszulek/t-shirtów/bluz i natchnąłem się na coś takiego:

http://allegro.pl/oryginalna-bluza-juve ... 14179.html

Może mi ktoś wytłumaczyć co to ma wspólnego z Juventusem oprócz tego, że kolorystycznie jest w barwach naszego ukochanego klubu?
Jak to co? Nike :lol:


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2010, 15:10

Nie wiecie? Tył przedstawia układ rur znajdujących się w Vinovo, służący do odwadniania boisk treningowych :lol:

Ciekawy wzór...


Obrazek
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2010, 12:44

tabo89 pisze:Nie wiecie? Tył przedstawia układ rur znajdujących się w Vinovo, służący do odwadniania boisk treningowych :lol:

Ciekawy wzór...
Wydaję mi się, że to po prawej przedstawia napis Juventus(i może coś jeszcze), ale tylko mi się WYDAJĘ.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2010, 13:14

tabo89 pisze:Nie wiecie? Tył przedstawia układ rur znajdujących się w Vinovo, służący do odwadniania boisk treningowych :lol:

Ciekawy wzór...
Albo plan ucieczki z Vinovo (wszak wiadomo, co grozi za pobyt tam). Coś a'la tatuaż Michaela Scofielda z Prison Break.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2010, 13:02

Vincitore pisze:Tak sobie śmigałem po allegro, szukałem czy nie ma jakichś fajnych koszulek/t-shirtów/bluz i natchnąłem się na coś takiego:

http://allegro.pl/oryginalna-bluza-juve ... 14179.html

Może mi ktoś wytłumaczyć co to ma wspólnego z Juventusem oprócz tego, że kolorystycznie jest w barwach naszego ukochanego klubu?
Przesłałem do sprzedawcy zapytanie o powyższą bluzę i otrzymałem taką oto odpowiedź :lol:
Witam!

To jest taka kolekcja, że te znaczki nie zawsze przypominają loga klubów. Natomiast logo Juve jest rękawie oraz metka papierowa na bluzie też jest z logo Juve. Z tyłu na plecach ta rycinka to jest taki zarys miasta Turyn.

Pozdrawiam
Jeśli to prawda, to strasznie tandetna ta kolekcja, a ludziom w Nike chyba do reszty w głowach się poprzewracało :doh:


Obrazek
3l3m3nt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 czerwca 2008
Posty: 21
Rejestracja: 01 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2010, 19:45

Planuje kupić chrześniakowi koszulkę Juventusu, przeszukałem allegro i niestety niema wyjazdowej o rozmiarze S, a taką on potrzebuje. Ma może ktoś namiary gdzie takową mogę dostać. Jak nie internet to najlepiej okolice Szczecina. Z góry dziękuje za pomoc.


" Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym "
PaulCone

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2008
Posty: 332
Rejestracja: 13 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2010, 20:07

Vincitore pisze:Tak sobie śmigałem po allegro, szukałem czy nie ma jakichś fajnych koszulek/t-shirtów/bluz i natchnąłem się na coś takiego:

http://allegro.pl/oryginalna-bluza-juve ... 14179.html

Może mi ktoś wytłumaczyć co to ma wspólnego z Juventusem oprócz tego, że kolorystycznie jest w barwach naszego ukochanego klubu?
http://www.kraksport.com/2225,nike-juve ... acket.html jeśli jeszcze macie wątpliwości... :whistle: (herb na prawym rękawie)


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2011, 17:13

Obrazek

Czy tylko ja mam wrażenie, że Primavera (zdjęcie pochodzi z ostatniego ich meczu z Toro, więcej w galerii JP) ma koszulki bez ząbków? Chyba, że to brak ohydnego BetClica powoduje, że wyglądają ładnie..


Obrazek
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2011, 18:44

tabo89 pisze:Obrazek

Czy tylko ja mam wrażenie, że Primavera (zdjęcie pochodzi z ostatniego ich meczu z Toro, więcej w galerii JP) ma koszulki bez ząbków? Chyba, że to brak ohydnego BetClica powoduje, że wyglądają ładnie..
Ciężko jest to stwierdzić, bo zdjęcie jest małe. Jestem niepewny, ale ja wielokrotnie miałem np. na tapecie koszulki, które wyglądały jak bez ząbków, więc według mnie mają te ząbki.
Być może są jakieś lepsze zdjęcia primavery z tymi oto koszulkami


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
ODPOWIEDZ