Juventus anatomy

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
attyla7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2008
Posty: 93
Rejestracja: 30 września 2008

Nieprzeczytany post 23 marca 2010, 15:37

Jak ktoś zna włoski to podobno śmieszne



tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 23 marca 2010, 15:42

Skoro śmieszne to po co nowy temat, jest już odpowiedni: Żarty, dowcipy, kawały.


Obrazek
attyla7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2008
Posty: 93
Rejestracja: 30 września 2008

Nieprzeczytany post 23 marca 2010, 15:53

tabo89 pisze:Skoro śmieszne to po co nowy temat, jest już odpowiedni: Żarty, dowcipy, kawały.
bo nie znam włoskiego, to jest filmik a dział nazywa się multimedia, i może ktoś by powiedział o co w nim cmon i potwierdził że jest śmieszny? :D


Ya-Qb 25

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 251
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 marca 2010, 17:33

attyla7 pisze:Jak ktoś zna włoski to podobno śmieszne

Mój włoski to raczej kuleje i części filmiku nie zrozumiałem ale całościowo wiem o co chodzi :prochno:
Krótko mówiąc wstęp wygląda tak że producenci ER - to chyba ostry dyżur DR. HOUSE i chirurdzy przedstawia film "JUVE's ANATOMY" :smile:
W tym "serialu" jest:
miłość - a tam Buffon całuje w czoło Amauriego
intrygi - zły Zac wymachuje rękami
Coś w stylu - rozczarowania/zagubienie niema takiego odnośnika na polski bynajmniej ja nie znam :prochno: i na tapecie Ciro
Rozczarowanie - i mina Buffona xD
I że to wszystko w towarzystwie/w otoczeniu pacjetów i Diego wyjeżdża z boiska na takim autku z noszami
Że mają kupe roboty są problemy i stan krytyczny i wgl kataklizm bo mają pacjentów Buffon Gio i Kielon ... i muszą ich operować
i że 41 (chyba) specjalistów przyjechało by wyleczyć Melo 2 miechy leczenia i rechabilitacji i jest odnaleziony problem Melo jest ... niski :rotfl:
Serial ma być tam wiosną :smile: takie jaja robią ale nie wiem czy z nas czy z nami :/
PS. to co ja tu wypisuje to jest tylko mój punkt widzenia na film i może tłumaczenie nie jest super i możliwe że coś poprzekrencałem 8)


Jedna matka
Jedno serce
Jedno życie
Jedno JUVE !!!
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 23 marca 2010, 17:37

Mnowo, szykuje się fucha ;).
A tak na poważnie, to mógłby to ktoś chociaż cząstkowo przetłumaczyć, bo z tego co można się domyśleć to jakaś szydera :P.


Ya-Qb 25

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 251
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 marca 2010, 17:51

W sumie to to jako takiego sensu nie ma śmieszne też specjalnie nie jest chociaż na cały filmik 3 razy sie uśmiechnołem :D Ale do tej pory nie wiem kto wpadł na taki pomysł z tym filmem i czy ten film sie z nas śmieje czy tylko pokazuje szczerą prawde w krzywym zwierciadle :/


Jedna matka
Jedno serce
Jedno życie
Jedno JUVE !!!
olga.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2009
Posty: 39
Rejestracja: 05 lutego 2009

Nieprzeczytany post 23 marca 2010, 21:05

Patrzcie, co rozkminiłam;P

"Od producentów ER, Dr. House'a i Grey's Anatomy nadchodzi najbardziej pasjonujący od ostatnich 10 lat serial tv - Juve's anatomy. Pierwsza seria jest umiejscowiona w lecznicy Juventusu - jedynym miejscu na świecie, gdzie skręcenie łękotki jest zaraźliwe.

Pani lekarka: Z kolanem jest coś nie tak, ale jest tak już od dawna, powinien móc grać także z bólem.

Miłości, intrygi, zdrady, niespodzianki, wszystko, z wyjątkiem pacjentów, którzy zdrowieją.

W najbliższym odcinku Juve's anatomy...

Lekarz Juventusu operuje jednocześnie (:prochno:) Buffona, Giovinco i Chielliniego, ale na koniec myli się i wkłada Giovinco kości piszczelową i strzałkową Buffona, a Buffonowi.... nos Chielliniego! Po opuszczeniu sali operacyjnej, Giovinco jest kontuzjowany, tak jak wcześniej, ale teraz ma 2 metry wzrostu... Podczas gdy Buffon odkrywa swój olbrzymi nos! A Seredova go porzuca, żeby związać się z Amaurim.
Tymczasem, 35 specjalistów z całego świata zostaje powołanych do Vinovo, żeby odkryć, jaki problem ma Felipe Melo. I po 2óch tygodniach analiz, diagnoza jest szokująca. Jest KIEPSKI .

Juve's anatomy od niedzieli na FoxLife."


I jak, oglądał ktoś może pierwszy odcinek, jak wrażenia? ;]


Ya-Qb 25

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 251
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 marca 2010, 21:34

hehehe mój włoski jest słabszy niż przypuszczałem :prochno:
ale w dalszym ciągu nie wiem czy sie z tego śmiać czy płakać :think:


Jedna matka
Jedno serce
Jedno życie
Jedno JUVE !!!
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 marca 2010, 22:15

Rośmieszyło mnie to tłumaczenie ;) Może ktoś wrzuci polskie napisy do filmiku? Może być mały hicior na jutjub ;p


olga.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2009
Posty: 39
Rejestracja: 05 lutego 2009

Nieprzeczytany post 23 marca 2010, 22:15

Ya-Qb 25 pisze: ale w dalszym ciągu nie wiem czy sie z tego śmiać czy płakać :think:
Zastosuj zasadę złotego środka ;D


ODPOWIEDZ