'Pavel Nedved - the great legend of Juventus' by mpolek

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 20:55

Nadszedł czas na przedstawienie Polskim kibicom Bianconerich moją najnowszą pracę poświęconą wielkiemu geniuszowi piłkarskiemu, wielkiemu człowiekowi i jednocześnie wielkiej legendzie Juventusu Turyn. Mowa tu oczywiście o 'Czeskiej furii' - Pavlu Nedvedzie. Włożyłem w tą kompilację dużo pracy i wszystkie moje chęci, które mi jeszcze pozostały w okresie przygotowawczym do matury. Prawie każdą wolną chwilę w dwóch ostatnich miesiącach spędziłem nad montażem, więc tymbardziej mam nadzieję, że się spodoba. Swoją pracą chciałem podziękować Pavlowi za te wszystkie lata, w których mogliśmy podziwiać jego grę, walkę, miłość do piłki i białoczarnej koszulki. Życzę miłego oglądania;)

Tytuł: Pavel Nedved - the great legend of Juventus
Muzyka: Lighouse family - high,
Laura Pausini - Prendo te,
Sum 41 - With me,
Andrea Bocelli - time to say good bye.
Link: http://www.youtube.com/watch?v=tNFVqzjURyE

P.S. Jak znajdę chwilę czasu do przekonwertuję kompilację do jakiegoś normalnego formatu i zuploaduję.

Bonusowo mam jeszcze dla was niespodziankę. Zrobiłem trailer do filmu o Turynie, który mam zamiar zmontować w wakacje. Taka mała odmiana.. myślę, że wzbudzi zainteresowanie przynajmniej u tych, którzy mieli okazję odwiedzić miasto Fiata.

Tytuł: 'Torino - city with character'
Muzyka: Vanessa Mae - Storm
Link: http://www.youtube.com/watch?v=c_HRqyGriYA


Obrazek
Tig

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 listopada 2009
Posty: 4
Rejestracja: 24 listopada 2009

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 22:07

Nie znam się na tworzeniu takich filmików, nie wiem i nie powiem jakie błędy zrobiłeś.
Powiem Ci jednak, że w trakcie oglądania tego filmiku łzy w oku mi się zakręciły. Pavel był moim wielkim idolem, ulubionym piłkarzem, a ty przypomniałeś mi, że był ktoś kto ten Juventus ratował i dźwigał gdy zbrakło innych. Grazie


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 23:59

Piękna kompilacja :!: Super jest przypomniec sobie co ten Człowiek dla nas zrobił i w jakis sposób to robł, brakje nam teraz Nedveda, tak jak brakowało nam go w finale LM w 2003r. !!
Czekam az wrzucisz na jakis server :)


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
sushi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2005
Posty: 182
Rejestracja: 05 lutego 2005

Nieprzeczytany post 12 marca 2010, 09:48

Szkoda że teraz niema go z drużyną na murawie
Nie zastąpiony piłkarz


Czy wygrywa czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim JUVE i na dobre i na złe
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 marca 2010, 10:21

widac ze wlozyles w to duzo czasu i serca... jestem ciekaw co sie bedzie dzialo jak Alex przejdzie na emeryture hehe...

dobra do rzeczy - troche oszukales... bo lzy pavla (4.23) sa za druga zolta kartke w polfinale z realem 2003, przez co nie zagral w finale. Ty ukazales tu lzy z powodu spadku do serie b... taka mala dygresja (nic zlosliwego) - cytat - szacun, sam koniec doje*** do pieca, az sie poplakalem... :(


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 marca 2010, 11:39

Kompilacja bardzo dobra :bravo: Piękne momenty umieściłem w swojej pracy i aż wzruszenie za serce złapało w ostatniej części filmu. Praca długa, co może usprawiedliwiać mała liczba wpisów, ale dla tych co nie oglądali- naprawdę polecam, bo karierę takiego zawodnika nie można okazać w dwóch minutach. Włożyłeś w nią serce i to się najbardziej liczy, a efekty widać :ok:

Filmik o Turynie też fajny, czekamy na całość, ale Pavel miażdży bardziej 8)


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 12 marca 2010, 11:56

nie mogę, poprostu nie mogę oglądać takich filmików, bo płakać odrazu się chce.

Szkoda, że nadal z nami nie gra. Jego słowa "piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają" - idealnie pokazuje jakim wielkim był piłkarzem i człowiekiem.

FORZA PAVEL !!!!!!

filmik super, pracuj nadal i twórz kompilacje ;]


ps. najbardziej, żałuję że nie zagrał Pavel w finale LM, kto wie co by było gdyby...



http://www.youtube.com/watch?v=hAztU2CV6YM

3.36 min

Nedved zdziwiony, że DP daje mu opaske kapitana, piękny obrazek.


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 12 marca 2010, 12:55

fajny filmik ;p kocham Cie Pavel Muaaa :*


Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
drewnaldinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2009
Posty: 39
Rejestracja: 04 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 marca 2010, 13:29

Świetna Kompilacja pod koniec tzw wyciskacz łez polecam :ok: :ok: :ok:


FORZA JUVE!!!
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 12 marca 2010, 14:08

marcusftb pisze:widac ze wlozyles w to duzo czasu i serca... jestem ciekaw co sie bedzie dzialo jak Alex przejdzie na emeryture hehe...

dobra do rzeczy - troche oszukales... bo lzy pavla (4.23) sa za druga zolta kartke w polfinale z realem 2003, przez co nie zagral w finale. Ty ukazales tu lzy z powodu spadku do serie b... taka mala dygresja (nic zlosliwego) - cytat - szacun, sam koniec doje*** do pieca, az sie poplakalem... :(
Owszem wstawiłem te fragmenty z meczu z Realem, ale czy to takie ważne;p? Nie no, nie miałem materiałów z afery calciopoli w dobrej jakości, a pozostanie w Serie B było momentem kluczowym w karierze Nedveda, więc musiałem to jakoś zobrazować.


Obrazek
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 marca 2010, 14:11

Bardzo dobre ;)


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 12 marca 2010, 14:15

:bravo:
Świetna praca. Wszystko super. Miałem dreszcz widząc pożegnanie z "Time to say goodbye".
Śpieszmy się kibicować Idolom...


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 marca 2010, 14:30

Świetna komplikacja. Widać, że włożyłeś w to dużo serca tak jak Nedved wkładał w grę dla Juventusu. :bravo:


rezal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2009
Posty: 70
Rejestracja: 21 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 12 marca 2010, 14:37

Nie płakałem przy śmierci papieża, ale tutaj to już nie wytrzymałem...


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 marca 2010, 16:05

Bardzo ładna praca, wszystko dobrze dobrane, akcje, muzyka. Więcej takich prac !!! Swoją drogą, to kogoś takiego jak Pavel Nedved to w Juventusie obecnie brakuję i boję się, że jeszcze przez długi czas będzie brakować.


ODPOWIEDZ