Juventus! 08/09 & 09/10

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Juveslaw

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2008
Posty: 28
Rejestracja: 17 listopada 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2010, 21:45



Pierwszy taki filmik, mojej produkcji ;D większość materiału z multimedi JuvePoland.com ;)


FORZA JUVE!
faja69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2009
Posty: 850
Rejestracja: 11 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2010, 21:53

bardzo fajny filmik, i ścieżka dzwiękowa, razi mnie tylko to że umieściłeś zdjęcia, a raczej tapety z adresem stron skąd pochodzą, jakaś fajne wprowadzenie by się przydało..
ale ogólnie :bravo:


Obrazek
Juveslaw

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2008
Posty: 28
Rejestracja: 17 listopada 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2010, 21:55

faja69 masz rację ;D Ale to pierwszy moj filmik i robilem go jeden dzien bo poczulem nagla potrzebe zrobic cos zwiazanego z Juve <3 ;P peace out xd


FORZA JUVE!
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2010, 22:06

Na początku pomyślałem że to zlepek bramek z tego sezonu, ale przeplecenie smutnych motywów i zgranie ich z piosenką bardzo mi się spodobało. Potem bramki Nedveda i Momo. Widać pomysł.
Na minus długość i dziwne zwalnianie/lagowanie/brak płynności przy niektórych golach (szczególnie że pofatygowałem się na HD)
Generalnie Twórz dalej. Wszyscy twórzcie :D Chyba nawet ja w końcu coś stworzę 8)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2010, 22:10

Nie rób nic byle zrobić o Juventusie. Ja nie wiem za bardzo co ma ten "filmik" przedstawiać. Kilka akcji, bramek strzelonych i straconych, pod tym wszystkim muzyka. Sorry, nie porwało mnie tym razem.

Edit.
Ogólnie pomysł ze zrobieniem czegoś takiego jak te dwa czy jakieś tam sezony w skrócie i pokazanie zarówno tych dobrych i złych momentów, jest bardzo dobry, ale niech to będzie chociaż w jakimś porządku. Najlepiej zakończone akcentem z nutka nadziei na lepsze dni i mi pasuje xD


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2010, 05:03

Jak na początek dobre, każdy od czegoś zaczynał :wink: Choć wg mnie brakuje w tej kompilacji jakiegoś motywu przewodniego - samo objaśnienie w tytule, że chodzi o dwa ostatnie sezony to za mało. No i generalnie ten filmik trochę za krótki. Na plus za to bardzo porywająca muzyka.

Pozdrawiam i czekam na kolejne prace :)


faja69 pisze:razi mnie tylko to że umieściłeś zdjęcia, a raczej tapety z adresem stron skąd pochodzą
A wiesz co to prawa autorskie? :naughty:

Chociaż zapewne nie chodziło Ci o to, żeby pousuwał z tapet podpisy, ale żeby skorzystał z jakichś zdjęć czy też zrobił coś sam. :P


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
JuveLethal

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 561
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2010, 11:52

Ciesze sie ze moje nagrania sie do czegos przydaja, oby jak najwiecej ciekawych kompilacji

Jak na poczatek to bardzo dobrze ;) Ale pracuj dalej


I mam pytanie - nazwa tego kawalka?


Adamosus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2009
Posty: 142
Rejestracja: 06 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2010, 11:58

JuveLethal pisze:Ciesze sie ze moje nagrania sie do czegos przydaja, oby jak najwiecej ciekawych kompilacji

Jak na poczatek to bardzo dobrze ;) Ale pracuj dalej


I mam pytanie - nazwa tego kawalka?
Filmik jak na pierwsze dzieło ok :)

Kawałek to :
Globus- Europa :wink:


Obrazek
leito1344

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2010
Posty: 147
Rejestracja: 07 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2010, 12:23

po obejrzeniu filmiku mam mieszane myśli
pomysł zrobienia czegoś takiego dobry. Na plus też jest podkład muzyczny - nie jakas piosenka "hip-hop"(z całym szacunkiem do słuchaczy)
Nie podoba mi się natomiast tak jak już inni wyżej wymienili że filmik nie ma wprowadzenia i zakończenia. Jest trochę krótki. Nie ma jakiegoś głównego motywu (w tym przypadku może to byc piękne bramki juve z 2 sezonów) nic konkretnego tu więcej nie widziałem. albo się robi o bramkach strzelonych albo o straconych. Można też połączyc je razem ale w podobnej ilości

gościu zasługuje na wielki szacun za filmik:


ODPOWIEDZ