Juventus Watts?! ETAP1:ZBIERAMY VIDEO!

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ

Wchodzicie w to?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2010, 00:06

JaPs pisze:A ja szczerze powiem, ze posmialbym sie z "najlepszych momentow" w Juve takich tuzow jak Molinaro, Grygera, Salihamidzic (zwlaszcza mecz z Empoli w CI(?) i Arsenalem w sparingu), Poulsena czy Melo. Cos a'la kultowe Brothers i arms autorstwa Lorda z tym, ze w komediowym tonie :wink: Mysle, ze materialu znalazloby sie duzo wiecej niz Dżoga Bonito della Juve :D
Ta wypowiedź skłoniła mnie do zaprezentowania Wam pewnego pomysłu, który gdzieś zawsze świtał w moim pokręconym umyśle.
Dziś chyba odżyła we mnie wiara, że tworzenie kompilacji me jeszcze jakiś sens, że są ludzie, którzy jeszcze to oglądają.

W sumie, nie mogło być inaczej, nie mogłem mieć wiary w to, że warto tworzyć, kiedy twój (wg mnie) życiowy wyczyn zostaje zapomniany i nawet ja mam trudności z tym, żeby go odnaleźć.

Jednak, wracając do sedna sprawy.

Widzieliście Eurosport Watts :?:

Chciałbym, abyśmy wspólnymi siłami stworzyli coś z czego każdy będzie się śmiał w tych ciężkich chwilach.
Śmieszne zagrywki, zachowania, momenty - nie tylko z boiska i wśród piłkarzy, ale także poza nimi - ze środowiska Juventusu doprawione odpowiednim tłem muzycznym, co Wy na to?

Produkcja byłaby wspólna, o co chodzi?

- Każdy może zaproponować klip wideo, który powinien się znaleźć w filmiku.
- Każdy może zaproponować utwór muzyczny (bądź jego fragment), jeśli się przyjmie to zostanie on zaaplikowany w kompilacji.
- Każdy może się wypowiedzieć, przedstawić swoją wizję całej produkcji, czy poszczególnej sceny (połączenie klipu z muzyką).

Dzięki takiej współpracy każdy doda coś od siebie a sama produkcja będzie bardziej wartościowsza.

Oczekuje propozycji klipów jak i piosenek z każdego okresu historycznego. ;)
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2010, 21:17 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2010, 00:10

Krótko i na temat.

Christian Błyskawica Bolt Poulsen podaje do Davida Trezeguet.
Chyba nie muszę mówić nic więcej?


Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 11 lutego 2010, 00:14

LordJuve w innym temacie pisze: Tak w ogóle, od dawna zastanawiałem się czy jest jeszcze sens robienia kompilacji, ktoś to ogląda jeszcze?
Oczywiście :)
Nawet ze statystycznego punktu widzenia 8) Video Laccike90 zostało obejrzane na YT prawie 200 razy, na forum prawie 300 wyświetleń. Przez prawie 6 godzin. I w tym przypadku "prawie" to mała różnica :D
Co do akcji pod kryptonimem Juventus Watts świetny pomysł. Jako podkład dźwiękowy proponuję motyw przewodni z Benny Hilla :prochno:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 lutego 2010, 00:28

Dodam tylko, że za Brothers in arms powinienes sie smazyc na meazza razem z Dragonem i z kto Ci tam jeszcze w tym pomagal. Jedna z dwoch kompili (druga Railisa) robiaca z czlowieka scierwo. Gratuluje :wink:

- Jeden z ostatnich meczow (z Bari): Marchisio dostaje w czolo pilka tylko dlatego, ze nie potrafimy wybic normalnie pilki z naszego pola karnego. Headshot chwile po akcji przeciwnika, ktory robil z nami co chcial. Calosc - boki zrywac.

- To co napisalem w poscie umieszczonym powyzej: akcja Juve z Arsenalem w tym calym emirates cup ze 2 lata temu, mecz wygrany 1:0 po bramce ze spalonego Treze, akcja zdaje sie z drugiej polowy, kiedy to Hasan dostaje super pilke na noge co, gdyby dobrze przyjal, zakonczyloby sie bramka. Pech (lub brak umiejetnosci) sprawail, ze pilka miast trafic do siatki od nogi Hasana powedrowala najpierw w jego twarz, pozniej - poza boisko LINK???

- To co napisalem w poscie umieszcoznym powyzej - mecz (CHYBA!) z Empoli w Coppa Italia, na bank koncowka meczu, doliczony czas gry, Hasan dostaje patelnie, tylko pierdnac, lecz ten nie wiem co wyczynia, wypuszcza sobie pilke na 2 metry (mimo, ze pilke mial przy nodze) i bramka poszla sie wietrzyc.

- Trick Molinaro - zagranie, ktore powinno miec swoje miejsce w kazdym jezyku wikipedii swiata.

- Nasze dosrodkowania z rzutow roznych na przestrzeni... hmm - 3 lat? Wszystkie koncza sie w tym samym miejscu (pierwszy obronca), wiec mozna wyciac z 5 takich (nawet z jednego meczu) i umiescic jedno po drugim.

- "Setka" z meczu z Roma w pierwszym sezonie (chyba :lol: ) po awansie, Alex ogrywa bramkarza, ma przed soba tylko bramke, ale z powietrza strzela ponad poprzeczka, co nie udaloby sie nawet mnie.

- Sam ten jeden skrot jest swego rodzaju Juventus watts np. 1:25 czy "centra" Melo, a i pokrwawieni tez by pasowali do calego pomyslu :D

- Osobiste portfolio Zdenka :prochno:

- Kanawaro tutaj oraz tutaj

Narazie tyle... Nie wiem jak zamierzasz to odszukac, ale zycze powodzenia, bo to perelki. Sam tez beda szukal :wink:
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2010, 23:49 przez JaPs, łącznie zmieniany 7 razy.


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 lutego 2010, 00:44

Dla mnie świetny pomysł. Osobiście Watts na Eurosporcie był moim ulubionym programem. Myślę, że to przedsięwzięcie jest naprawdę dobre i można czegoś takiego spróbować.

Mnie osobiście w pamięć zapadło m.in. podanie Poulsena do Treze, który szykował się do zmiany albo (z tych mniej śmiesznych) upomnienie Palladino przez Alexa, bądź uderzenie kamerzysty przez Zebinę (w Wattsie- o ile dobrze pamiętam- też były takie momenty).

O! Teraz przypomniało mi się jeszcze przejście Balzarettiego pod nogami jakiegoś piłkarza Piacenzy :wink:

Edit I: Uderzenie pięścią Di Biagio przez Montero (nadałoby się przy muzyce np. z Mortal Kombat), nieudane zagranie piętką przez Molinaro.

Jakby co to edytuję posta i podam więcej.

Pozdro
Ostatnio zmieniony 11 lutego 2010, 00:54 przez Il Storico, łącznie zmieniany 2 razy.


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2010, 00:48

Sporo czasu temu podanie Poulsena do Trezegola który jeszcze nie był na boisku też by się nadawało oraz trick Molinaro wygrywają :D

W ogóle nie ma co zwracać uwagi jak zapewne większość tylko uprze się na jednego czy dwóch zawodników ... w miarę wybrać kilka najlepszych i będzie dobrze a co do filmu to dobry pomysł :D

W sumie do takiego filmiku szarpanie się naszych głów z zarządu po meczu z Parmą też do śmiesznych rzeczy się nadaje



PS. Lordzie Ty mój xD Miałbym małą prośbę a mianowicie rozchodzi się o tytuły utworów z twojego filmiku w google video chociażby dwie pierwsze z góry dziękuje


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 lutego 2010, 10:23

Pomysł świetny. W kompilacji można umieścić akcje Del Perio z Trezeguet w meczu z Genuą w serieB 1,21.
Co do muzyki, to proponuje pewien mix. Np. do Montero w meczu z Interem, jak już ktoś napisał, może być Mortal Kombat. Do podania Poulsena do Trezeguet np. Perfect- nie mogę Ci wiele dać, czy do sprzeczki Zebiny z kamerzystą PC- Klatka. Chodzi mi oczywiście o refreny tych piosenek. Ja widzę to tak, a Wy jak myślicie?


Day after day I'm getting better and better.
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2010, 11:03

sisman pisze:Chodzi mi oczywiście o refreny tych piosenek. Ja widzę to tak, a Wy jak myślicie?
Początki, refreny - co chcecie. Chodzi o to, żebyście mi pomogli dostrzec odpowiednie momenty a także zasugerowali jakieś fajne piosenki.

Sam tego nie ogarnę, nie wiem ile tego jest, ale pewnie dużo, dlatego tutaj zadanie dla tych, którzy mają bogate kolekcje wideo u siebie i znają pewnie na pamięć niektóre klipy.

Oczywiście, najlepiej jeśli podsyłacie linki (np. na YT to sobie ściągnę jeśli będzie dobra jakość) albo sami proponujecie wycięte klipy z własnych zasobów - wtedy wszystko idzie szybciej i sprawniej.:)

Czekam na dalsze sugestie. Jak do tej pory to wszystkie klipy przez Was zasugerowane świetnie się nadają, teraz tylko dobrać odpowiednio muzykę.:)


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2010, 11:29

takie troche podśmiewanie się z klubu, piłkarzy w obecnej sytuacji. Gdybyśmy wygrywali to nikt o stworzeniu takiego czegoś by nawet nie pomyślał.
Wpadki piłkarzy z całej serie a już całkiem inaczej by wyglądały, jednak robiąc "watts" tylo o Juve jakoś mnie drażni.
No ale płakać nie będę, chyba że ze śmiechu po waszych filmikach


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
JuveLethal

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 561
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 lutego 2010, 11:33

JaPs pisze:Trick Molinaro - zagranie, ktore powinno miec swoje miejsce w kazdym jezyku wikipedii swiata.
To sie musi znalezc w tym filmiku

Pokaz umiejetnosci technicznych Molinaro - http://juvepoland.com/download.php?op=get&id=2018
Ostatnio zmieniony 11 lutego 2010, 11:36 przez JuveLethal, łącznie zmieniany 1 raz.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 11 lutego 2010, 11:35

Proponuje do śmiesznych i głupich zagrań, też głupawe i śmieszne piosenki np. Aqua-Tarzan and Jane. Nie chodzi o słowa piosenki ale poprostu o śmieszny, radosny podkład.
Buri pisze:takie troche podśmiewanie się z klubu, piłkarzy w obecnej sytuacji. Gdybyśmy wygrywali to nikt o stworzeniu takiego czegoś by nawet nie pomyślał.
Wpadki piłkarzy z całej serie a już całkiem inaczej by wyglądały, jednak robiąc "watts" tylo o Juve jakoś mnie drażni.
No ale płakać nie będę, chyba że ze śmiechu po waszych filmikach
Możemy nabrać troche dystansu do tego wszystkiego co się dzieje, po co sie mamy dołować skoro zarząd ma nas w pupie. Wszyscy sie z nas teraz śmieją, więc i my się pośmiejmy, a co !
Ostatnio zmieniony 11 lutego 2010, 11:37 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 11 lutego 2010, 11:36

Jesli to ma byc na styl Wattza to przede wszystkim ładny opisik pod urywkiem filmu no i do każdego fragmentu inna muzyczka. Wiem, że wyzwanie, ale jaki byłby efekt... :)

Jestem za :)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2010, 11:46

Martin pisze:Jesli to ma byc na styl Wattza to przede wszystkim ładny opisik pod urywkiem filmu no i do każdego fragmentu inna muzyczka. Wiem, że wyzwanie, ale jaki byłby efekt... :)

Jestem za :)
No właśnie, ja tylko o czymś takim myślę. Oprawić to w odpowiednią grafikę i do każdego klipu dodać inny podkład czy nawet jakieś efekty wideo - dokładnie tak jak robią to w Eurosport.

Tylko, tak jak sam napisałeś, to wyzwanie. Chodzi nie tylko o samo wideo, ale także podkład muzyczny, jedna głowa tego nie ogarnie a na pewno nie tak jakbym chciał ja sam.

Chciałbym też, żeby znalazły się tam śmieszne sytuacje z naszej historii, z poprzednich lat, które pamiętają pewnie tylko najstarsi kibice na tym forum.

Nie ograniczajmy się tylko do ostatnich wydarzeń. Wiem, że przez ostatnie 3 - 4 lata mieliśmy tyle śmiesznych sytuacji ile przez całe 100 lat nie było, ale nie zapominajmy o naszych starych mistrzach, oni chyba też potrafili być zabawni?
:)

Tutaj przypomina mi się leżący na boczku Platini, symulujący karnego Boniek (pare metrów przed linią pola karnego, do tego zupełnie nie faulowany!) czy Zidane, który powala główką jakiegoś zawodnika (tak, tak, wyczyn na MŚ 2006 to nie był pierwszy tego typu!).

Montero też był dosyć ciekawą postacią, nie chodzi tylko o to, że wymiotował obok linii bocznej. Zastanawiałem się też nad sławnym pobiciem wracających piłkarzy Juve na lotnisku, ale takich wideo chyba nikt nie ma?

Nie ma co wspominać o Del Piero z Tacchinardim czy akcjach naszych pupilków w szatniach po zwycięstwach (ala Del Piero oblewa Moggiego).

Jak widać - masa tego jest. Może być duużo śmiechu. :)


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 lutego 2010, 11:53

-zderzenie Cannavaro z Chiellinim w grudniowym meczu z Interem (od razu po tym poszła kontra i Marchisio... :smile: )

-zbliżenie na Grygerę jak mu wybili zęba, niestety nie pamiętam, w którym to było spotkaniu, ale chyba w 1 sezonie po awansie

-Buffon puszczający piłkę pod nogą po podaniu Thurama (sezon 2004/2005 chyba)

-wyczyny Manningera w meczu z Arabami miesiąc temu

Można też dac ujęcie naszych delikatnych nosków w 1 kadrze

Obrazek

Obrazek

i jeszcze gdzieś Caceresa znaleźc

EDIT

Co do Molinaro to:

-film, który podał Lethal wcześniej

-piętka Molinaro

-ktoś tutaj podawał kiedyś filmik jak Molinaro chce sobie podrzucic piłkę przy wyrzucaniu z autu a w efekcie wyrzuca ją poza reklamy i jakiś chłopak musi mu podac nową :lol:


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 lutego 2010, 12:10

- Chiellini wycinajacy Molinaro w jego "nie najlepszym" meczu. Cristian po tym ataku musial opuscic boisko, a pozniej okazalo sie, ze ma kontuzje :lol: Sytuacja symbol traktowania Molinaro 8)

- Naszych dwoch obroncow (w tym kanawaro) probuje wybic jednoczesnie pilke przewrotka, skutkiem czego, zaden nie dokonuje tej trudnej sztuki. Szczesliwie nie stracilismy bramki.

- Glupawka Melo po zdaje sie pierwszej bramce po dlugiej przerwie Trezeguet. Okrasic mozna czyms takim lub lepszym, w filmach sie czesto taki charakterystyczny smiech gromady dzieci umieszcza, ale nie moge wyszukac.

- Retro, ale jakosc slabiutka.

Sugerowalbym tez az tak dokladnie nie odwzorowywac Eurosport Watts co by nam autorskimi nie zaczeli wymachiwac :wink:
Ostatnio zmieniony 11 lutego 2010, 12:18 przez JaPs, łącznie zmieniany 2 razy.


ODPOWIEDZ