Claudio Marchisio Compilation

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Laccike90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2009
Posty: 5
Rejestracja: 18 listopada 2009

Nieprzeczytany post 10 lutego 2010, 11:28



sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2010, 11:41

Niech zgadnę... to nie jest Twoja praca? wrzuciłeś tylko link z youtube? :angry:
Zwracam honor. Na końcu wyświetla się Twój nick. Nie zmienia to jednak faktu, że należy dodać jakijś komentarz... i wydaję mi się, że nick autora podaję się na początku pracy....
Co do samej pracy, to jak na początek całkiem ok. Sam nie robiłem lepszych. Jak już robiłeś pracę o Marchiso, to warto przedstawić jego kariere stopniowo. Zaczynając od gry w kadrze U-20, do gry w Juve w serieB, dalej Empoli i znowu Juve i na końcu występy w dorosłej kadrze Włoch. Pokazałoby to jak bardzo przez te zaledwie 4 lata ten piłkarz się rozwinął i jaki potencjał posiada. To takie moje małe uwagi.
Ocena 3+.


Day after day I'm getting better and better.
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 lutego 2010, 20:13

Fajnie się ogląda ostatnimi czasy kompilacje o piłkarzach Juventusu, szczególnie z samymi dobrymi zagraniami.
Praca fajna, sam bym lepszej nie zrobił, ale sisman zna się pewnie lepiej ode mnie i może to bardziej wartościowo ocenić, dlatego z nim też się muszę zgodzić.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2010, 21:35

Schludnie połączone bramki z tego i poprzedniego sezonu przeplatane kilkoma faulami. Spoko, ale progres w porównaniu z poprzednią kompilacją ("Juve Skills Volume 2") niewielki (co pewnie sam zauważasz).
Nigdy nie tworzyłem kompilacji, ale obejrzałem ich w życiu... wiele. Wiecie jakie są najlepsze ? Te które mają w sobie jakiś sens, przekaz. Emocje. Zaraz przypomina mi się kompilacja mJaUcViEej pod tytułem "Do you..." . Działa na mnie, ma nastrój, temat. Majstersztyk.Polecam ją sobie przypomnieć/obejrzeć. Jest w download JuvePoland.

http://juvepoland.com/download.php?op=list&id=3


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2010, 21:43

Te które mają w sobie jakiś sens, przekaz. Emocje.
Masz całkowitą rację. Kiedy podczas oglądania przechodzą Ci ciarki po całym ciele, to znaczy, że kompilacja jest dobra. Efekty wzbogacają pracę, nie wolno też przesadzić. Znaleźć materiały, dodać to tego efekty i muzykę nie jest trudno. Sprawić, aby praca miała sens jest już o wiele, wiele trudniej.


Day after day I'm getting better and better.
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2010, 23:06

Dla mnie esencją uczucia i emocji zawartych w komplikacji tworzonej bez efektów itd jest:



Jeżeli to czytasz autorze, to serdecznie pozdrawiam.


ODPOWIEDZ