Produkcje filmowe o Juventusie

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 22:04

Ma ktoś może wersję po polsku ? :D



Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 22:16

Wow, ciekawa pozycja. Po polsku raczej nie znajdziesz, ale może po angielsku by się udało wykminić.


Icu'

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2009
Posty: 41
Rejestracja: 03 listopada 2009

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 22:27

http://www.megaupload.com/?d=FZ0Y0XE5
http://www.megaupload.com/?d=3C4JYZP0
http://www.megaupload.com/?d=3WHNUV7J

Znalazłem film w całości w 3 powyższych partach. Fajnie by było gdyby ktoś znający język włoski zrobił napisy ;) Może być ciekawie...


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 22:45

uuu moze byc ciekawa produkcja...tylko kurde jakies napisy pl by sie przydaly:D


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 22:49

Może niech ktoś znający włoski najpierw to obczai i powie czy ciekawe, a potem będziemy zastanawiac się nad znalezieniem tłumacza :D


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 22:52

ciekawe jest na pewno, wygląda na produkt interowskiej propagandy, ale warto obejrzeć by zapoznać się z ich argumentami i spojrzeniem na całą sprawę.


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 23:01

czy to dzieło interowców to nie widać... z wielką ochotą bym to obejrzał i zobaczył co tam pojadą za informacje... może coś nowego byśmy się dowiedzieli co jest nie bardzo znane dla opinii publicznej...


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 23:06

stahoo pisze:Może niech ktoś znający włoski najpierw to obczai i powie czy ciekawe, a potem będziemy zastanawiac się nad znalezieniem tłumacza :D
Jestem na 40. minucie i strasznie mnie wciągnęło :D Tym bardziej interesujące, że mimo że jest to film typu docu-fiction i odtwarzają bieg wydarzeń, używają autentycznych nagrań telefonicznych i niekiedy też zdjęć operacyjnych Carabinierich..


blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 23:07

Powiedzmy że mam już osobę chętną do zrobienia tłumaczenia oczywiście za hajs no bo jakże by inaczej. Właśnie osoba ta ściąga ten film i ma mi powiedzieć ile za to chce. Tak jestem zajawiony że to załatwię ale potem musi ktoś to powklejać do filmu :) Być może jest ktoś kto zrobi tłumaczenie społecznie to niech pisze puki nie zapłaciłem :)


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 23:10

Wstrzymaj konie, chyba że nie masz co z pieniędzmi robić.


blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 23:13

chyba mój urok osobisty działa bo tłumaczonko będę miał free :) narazie się nie podpalam że będzie napewno ale może się uda


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 23:16

Oby oby :D
Jak się wkurzę to słowo w słowo przetłumaczę w translatorze i chociażby pół-słówkami oglądnę ten film byleby tylko się w miarę orientować o co chodzi, bo powiem szczerze że mnowo mi strasznego smaku narobił :P.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 23:19

mnowo pisze:
stahoo pisze:Może niech ktoś znający włoski najpierw to obczai i powie czy ciekawe, a potem będziemy zastanawiac się nad znalezieniem tłumacza :D
Jestem na 40. minucie i strasznie mnie wciągnęło :D Tym bardziej interesujące, że mimo że jest to film typu docu-fiction i odtwarzają bieg wydarzeń, używają autentycznych nagrań telefonicznych i niekiedy też zdjęć operacyjnych Carabinierich..
A moglbys moze cos wiecej powiedziec o tresci?


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 23:22

Film podzielony jest na 2 części: Primo tempo i Secondo tempo, obejrzałem pierwszą, drugiej dzisiaj nie dam rady. Odtwarzane są wydarzenia od 2004 roku, w zasadzie pokazane są początki działań mających na celu rozpracowanie tego, co robił Moggi. Jak przechwytywano jego rozmowy telefoniczne, jak śledzono go kiedy jeździł na spotkania z różnymi ludźmi, ale generalnie o tym, jak to włoskim futbolem - który we Włoszech był i jest jednym z największych biznesów - rządziły (?) układy i układziki. Powiem, że z punktu widzenia gościa, który w niedzielę siądzie z piwem przed kompem i obejrzy mecz, a przez resztę tygodnia dyskutuje sobie o piłkarzach, koszulkach i transferach, to włos się na głowie, ręcach i nogach jeży.

@blads, na kiedy miałbyś mieć to tłumaczenie? Mówią w miarę wyraźnie, do telefonów są napisy, więc generalnie z napisami nie byłoby większego problemu. Największy to obszerność materiału, ale można by to robić np. na raty.


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 23:30

mnowo pisze:Powiem, że z punktu widzenia gościa, który w niedzielę siądzie z piwem przed kompem i obejrzy mecz, a przez resztę tygodnia dyskutuje sobie o piłkarzach, koszulkach i transferach, to włos się na głowie, ręcach i nogach jeży.
No mnowo tym stwierdzeniem to już napaliłeś wiekszość na ten film :D


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ