Produkcje filmowe o Juventusie

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2010, 17:35

mnowo pisze:A o czym są te filmy? Bo tytuł niemal nic nie mówi :P
Nie, w sensie chodzi mi czy lektor włoski czy cuś w ten deseń.
A jeśli lektor, to czy mówi w miarę wyraźnie, czy z makaronem w gębie.
Lektor wyraźny, do tego wypowiedzi różnych osób związanych z naszą historią. I w ich przypadku różnie to bywa.
Tu masz próbkę:


Podobną rzecz można by zrobić z "Amore Bianconero".
Jakoś w połowie lutego i ja mogę się spróbować w tłumaczeniu tych programów. Na pewno warto by mogły to obejrzeć osoby nie znające włoskiego.


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2010, 17:41

Spoko, lektor faktycznie mówi w miarę wyraźnie, także mogę się podjąć, jeśli zripujecie to gdzieś do *.avi
Przy czym zaznaczam, że konkretnego terminu nie jestem w stanie obiecać. Będę po prostu robił te napisy i odzywał się na bieżąco, pewnie w związku z tym umieścimy też je w dziale Download, ale to taka pierwsza myśl, która pozostaje do przedyskutowania w gronie Redakcji. Także ripujcie tam!


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2010, 17:48

Ciekawy pomysł, oczywiście nikt nie będzie cię gonił z tym, jeśli się podejmiesz to chwała ci za to, przecież nie musisz tego robić w końcu. A wracając do La Grande Storia.. Kiedyś ssałem, ale skończyło się na tym, że mam gdzieś na płycie tylko jedną część. Może powymieniamy się i skompletujemy cały cykl? Chyba 7 ich było. Ja sprawdzę którą mam i chętnie wrzucę mimo mojego neta 1 mb. Amore Bianconero miałem pamiętam Nedveda Buffona i Treze chyba, ale to za czasów jak gromadziłem wszystkie filmiki i kompilacje Juve, może gdzieś na płycie mam, ale wątpie. Też ktoś mógłby upnąć :D


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2010, 17:57

La grande storia della Juventus ma 12 części. Tutaj są prawie wszystkie (brakuje 7, 11 i 12) do ściągnięcia. Ale niesprawdzone i do tego z rapidshare, więc bez premium się nie obejdzie. Jeżeli chodzi o Amore Bianconero to mam na kompie 5 części (Buffon, Scirea, Trezeguet, Nedved, Del Piero). A wszystkich jest 10. Więc też trochę brakuje. Ale może przenieśmy te dyskusje do innego wątku?


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2010, 18:20

OK dla mnie Rapid to akurat najlepszy układ. Dzięki za linki. Sprawdzę to i umawiamy się, że będę nad tym pracował.


K.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2004
Posty: 676
Rejestracja: 17 lutego 2004

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2010, 18:29

Gooray pisze:La grande storia della Juventus ma 12 części. Tutaj są prawie wszystkie (brakuje 7, 11 i 12) do ściągnięcia. Ale niesprawdzone i do tego z rapidshare, więc bez premium się nie obejdzie.
Sprawdzone. Ale brakuje ostatniego partu dla odcinka nr 3.

W sumie brakuje 3,7,11,12.

=====================

Jeżeli ktoś ma ochotę:

http://cgi.ebay.pl/LA-GRANDE-STORIA-DEL ... 5638547655


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2010, 18:33

A co do przeniesienia dyskusji do innego wątku, to zmieniłem po prostu tytuł tego tematu. Będzie bardziej uniwersalny.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2010, 19:22

Osobiście jestem zdania że jak coś wrzucać to na pewno nie na syf typu hotfile, megaupload czy zshare. Co prawda korzystam z konta na rapidzie (Wujas kupił w listopadzie konto na miesiąc, do dzisiaj działa, bez żadnych limitów), to i tak sądze, że rapid to najlepsze rozwiązanie nawet dla tych którzy nie mają konta. Bo ściąga z max prędkością o ile pamiętam, ale nie wiem czy trzeba nadal odczekać jakiś czas, bo dawno z darmowego nie ściągałem.

A co do Historii Juve..
Mam 1 część ale w dvd-video, więc to odpada, za dużo pieprzenia z dodaniem napisów tam, lepiej każdą część zripować do 700mb i zostawić w divx. O wiele łatwiej zrobić napisy. Z resztą ten link co ktoś podał zawiera właśnie w formacie avi o ile się nie mylę, więc tak by było najlepiej. No ale oczywiście na dvd-video byłoby lepiej, łatwiejszy dostęp, podział na rozdziały menu i lepsza jakość, tyle, że teraz pewnie nie znajdziemy nigdzie w takiej formie. Pamiętam ściągnąłem to z torrentów ze trzy lata temu, teraz pewnie nie ma seeda. Ponadto każda część ważyła tylko ok 1 gb, była spakowana przez RAT DVD.


Jack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2005
Posty: 241
Rejestracja: 22 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2010, 22:13

Nie wiem czy dobrze robie biorac pod uwage ze ktos juz tu zamiescil linki ale zripowalem juz pierwsza czesc i własnie wrzucam na przeklej.pl.jak sie wrzuci to zeedytuje posta.


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2010, 09:58

mnowo pisze:Yyy... a do pierwszego posta w temacie zaglądałeś?
Rzucam w jednym pliku na przeklej.pl:
Mnowo mógłbyś wrzucić drugą część na ten sam serwer? ;)


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2010, 11:25

Oczywiście, ale pewnie wieczorem, bo w domu mam lepsiejsze łącze niż w pracy, wczoraj mi tu wywaliło przy 99 procentach, do grzyba ciężkiego.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2010, 12:15

Zacząłem wgrywać tą drugą część na przeklej.pl - potrwa to niestety około 6/7 godzin.

@mnowo - właśnie po to wymyślono archiwa :wink:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2010, 13:42

Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2010, 23:43 przez Siewier, łącznie zmieniany 1 raz.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2010, 21:15

Zgodnie z obietnicą udostępniam polskie napisy do pierwszej części video. Proponuję jednak podejść do tego materiału z dystansem, z resztą każdy rozsądny i zdrowo myślący człowiek tak zrobi i nie trzeba będzie go do tego namawiać. W trakcie produkcji są już napisy do drugiej części, już teraz jednak jest pewne, że "La Grande Storia della Juventus" będzie z pewnością dużo bardziej wartościową pozycją. Zapraszam do pobierania napisów.


snatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2007
Posty: 37
Rejestracja: 23 września 2007

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2010, 22:29

Świetna sprawa z tymi napisami, tylko przydałoby się jakieś synchro bo napisy zmieniają się czasem zbyt wcześnie. Niemniej jednak chylę czoła, dobra robota.


ODPOWIEDZ