Zalegalizować?

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ

Czy w Polsce uprawa, posiadanie i palenie marihuany powinno być legalne?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 23:16

Ja jestem jak najbardziej za ! Od czasu do czasu sobie przypalę czy to na jakiejś imprezie czy na pośiadówce z ziomkami. Dobrze by było sobie jarać.. Nie bojąc się o to, że szkieły nas złapią ;[


Damianoss60

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2010
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2010

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 23:42

Ja jestem na nie.Moim zdaniem jak ktoś chce zajarać to na pewno sobie załatwi.Niech zostanie lepiej tak jak jest bo jak będzie legalnie to na pewno zwiększy się ilość palących.Pozdrawiam:)


Obrazek
Don Tom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 123
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 28 lutego 2010, 00:19

3 razy TAK :C

i nie sądzę,że legalizacja niesie za sobą wzrost osób 'palących'..
kto ma palić to już pali, tylko że nielegalnie..
a co w tym złego, że po legalizacji, na rynku będzie towar pierwsza klasa, a nie te polskie skuny,a na dodatek państwo sobie nieźle dorobi??


JUVE TI AMO!
SIAMO NOI ! SIAMO NOI! I CAMPIONI DELL'ITALIA SIAMO NOI !
Krasnolud

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2010
Posty: 9
Rejestracja: 05 marca 2010

Nieprzeczytany post 05 marca 2010, 23:32

Od niedawna w Czechach posiadanie jest legalne, to czemu nie zalegalizować u nas? Przecież wyniki badań na temat niskiej szkodliwości konopi są od dawna znane. :roll:


krokodylek22

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 8
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 marca 2010, 13:55

Wczoraj bylo niezle. Dwoch palilo, dwoch innych wodke pilo. Dzisiaj rano wstajemy, ci co palili jak nowonarodzeni, zero kaca i dobry humor, ci co wodke pili - skacowani na maksa, jeden ma leb rozwalony (bo podobno sie przewrocil w drodze do sklepu), drugi dalej spi nieprzytomny.
I co jest lepsze?


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 marca 2010, 21:40

krokodylek22 pisze:Wczoraj bylo niezle. Dwoch palilo, dwoch innych wodke pilo. Dzisiaj rano wstajemy, ci co palili jak nowonarodzeni, zero kaca i dobry humor, ci co wodke pili - skacowani na maksa, jeden ma leb rozwalony (bo podobno sie przewrocil w drodze do sklepu), drugi dalej spi nieprzytomny.
I co jest lepsze?
Usłyszałeś to w przedszkolu?


Day after day I'm getting better and better.
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2010, 22:15

Krasnolud pisze:Od niedawna w Czechach posiadanie jest legalne, to czemu nie zalegalizować u nas? Przecież wyniki badań na temat niskiej szkodliwości konopi są od dawna znane. :roll:
Podobnie jak szklanka piwa dziennie ma pomagać na nerki.
Macie w ogóle pojęcie tego że to co palicie nie jest naturalnym czystym i roślinnym środkiem ? Naturalne to było może 200 lat temu.
Zdecydowanie na nie. ;-)


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 07 marca 2010, 23:18

paku pisze:
Krasnolud pisze:Od niedawna w Czechach posiadanie jest legalne, to czemu nie zalegalizować u nas? Przecież wyniki badań na temat niskiej szkodliwości konopi są od dawna znane. :roll:
Podobnie jak szklanka piwa dziennie ma pomagać na nerki.
Macie w ogóle pojęcie tego że to co palicie nie jest naturalnym czystym i roślinnym środkiem ? Naturalne to było może 200 lat temu.
Zdecydowanie na nie. ;-)
W takim razie trzeba zrezygnować również z warzyw z supermarketu 8)
Tak, wiem, chemol.
Zalegalizowanie z pewnością podniosło by jakość towaru :ok:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 07 marca 2010, 23:22

Brutalo pisze: Zalegalizowanie z pewnością podniosło by jakość towaru :ok:
Ale tylko zagranicznego, a ten by był najdroższy :C
Z pewnością to jutro będzie wschód słońca.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 00:03

Brutalo pisze:
paku pisze:
Krasnolud pisze:Od niedawna w Czechach posiadanie jest legalne, to czemu nie zalegalizować u nas? Przecież wyniki badań na temat niskiej szkodliwości konopi są od dawna znane. :roll:
Podobnie jak szklanka piwa dziennie ma pomagać na nerki.
Macie w ogóle pojęcie tego że to co palicie nie jest naturalnym czystym i roślinnym środkiem ? Naturalne to było może 200 lat temu.
Zdecydowanie na nie. ;-)
W takim razie trzeba zrezygnować również z warzyw z supermarketu 8)
Tak, wiem, chemol.
Zalegalizowanie z pewnością podniosło by jakość towaru :ok:
Ale warzywa w supermarkecie nie są "podbijane" chemią mającą na celu złudzenie że towar jest ok. Swojego czasu rozmawiałem z kuzynką, która pracuje w laboratorium policyjnym i dość ciekawych rzeczy się dowiedziałem. W tej waszej kochanej maryśce jest cała tablica Mendelejewa. Bliżej temu do Substancji chemicznej niż do substancji roślinnej. Ale nie martwcie się, w amfetaminie za to jest samej amfetaminy znikoma ilość :D


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 01:21

paku pisze:
Krasnolud pisze:Od niedawna w Czechach posiadanie jest legalne, to czemu nie zalegalizować u nas? Przecież wyniki badań na temat niskiej szkodliwości konopi są od dawna znane. :roll:
Podobnie jak szklanka piwa dziennie ma pomagać na nerki.
Macie w ogóle pojęcie tego że to co palicie nie jest naturalnym czystym i roślinnym środkiem ? Naturalne to było może 200 lat temu.
Zdecydowanie na nie. ;-)
I to ma być argument. Każdy jest świadom tego co robi i każdy palący ma świadomość co tam się znajduję.
paku pisze:
Brutalo pisze:
paku pisze:
Podobnie jak szklanka piwa dziennie ma pomagać na nerki.
Macie w ogóle pojęcie tego że to co palicie nie jest naturalnym czystym i roślinnym środkiem ? Naturalne to było może 200 lat temu.
Zdecydowanie na nie. ;-)
W takim razie trzeba zrezygnować również z warzyw z supermarketu 8)
Tak, wiem, chemol.
Zalegalizowanie z pewnością podniosło by jakość towaru :ok:
Ale warzywa w supermarkecie nie są "podbijane" chemią mającą na celu złudzenie że towar jest ok. Swojego czasu rozmawiałem z kuzynką, która pracuje w laboratorium policyjnym i dość ciekawych rzeczy się dowiedziałem. W tej waszej kochanej maryśce jest cała tablica Mendelejewa. Bliżej temu do Substancji chemicznej niż do substancji roślinnej. Ale nie martwcie się, w amfetaminie za to jest samej amfetaminy znikoma ilość :D
Ameryki nie odkryłeś. Co do pogrubionego to naprawdę :rotfl: . Powiedz mi np. ogórki dzisiaj zrywasz trochę słońca i na następny dzień znowu zrywasz z tego samego miejsca? Czyli jak myślisz jak oni to robią? Robią to tak samo jak Ci co produkują marychę, wszyscy korzystając z chemii dla uzyskania podobnych efektów smakowych i jakościowych. I jeszcze jedną ucałuj kuzynkę JP :twisted: I co masz do Mendelejewa?? :smile:
Vesper pisze:
Boksic9 pisze: nikt po tym nie umarł wiec w czym problem
Bezpośrednio nie, pośrednio oczywiście ,że tak ;]
:think: Co dziennie na ulicy ginie setki kierowców zakażmy ludziom wsiadać do samochodów i naciskać pedał gazu!!


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 02:03

ja krece ale Ty Oliver skoncz juz rapowac ok ? !!! sadzić ,palić , zalegalizować....



Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 02:19

oliver pisze:I to ma być argument. Każdy jest świadom tego co robi i każdy palący ma świadomość co tam się znajduję.
Ładnie to brzmi, ale ja bym wolał zapobiegać niż leczyć.
Zacytuję jeszcze raz:
oliver pisze: każdy palący ma świadomość co tam się znajduję.
Ja mam grube wątpliwości...
oliver pisze: Co dziennie na ulicy ginie setki kierowców zakażmy ludziom wsiadać do samochodów i naciskać pedał gazu!!
Ładne porównanie, ale samochodu (autobusy, cokolwiek) używasz znaaaacznie częściej i jak by nie patrzeć, jest to urządzenie potrzebne do pracy, podróży itp - w skrócie - do życia. A MJ już nie...


W ogóle to nie ma co o tym pisać. Przyjdzie referendum to wtedy będziecie mogli sami zdecydować.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 03:06

Boksic9 pisze:ja krece ale Ty Oliver skoncz juz rapowac ok ? !!! sadzić ,palić , zalegalizować....
To jakaś głębsza metafora do obiadu czy nudzi Ci się i czepiasz się o 2 w nocy jeśli tak to daruj sobie.
Push3k pisze:
oliver pisze:I to ma być argument. Każdy jest świadom tego co robi i każdy palący ma świadomość co tam się znajduję.
Ładnie to brzmi, ale ja bym wolał zapobiegać niż leczyć.
A ja wole dobrze się bawić!
Push3k pisze: Zacytuję jeszcze raz:
oliver pisze: każdy palący ma świadomość co tam się znajduję.
Ja mam grube wątpliwości...
Spokojnie każdego można uświadomić. Np. papierosy chyba nie ma człowieka który by nie wiedział co powoduje i czego tam nie ma z resztą na każdej paczce co nie co pisze na ten temat. Z THC można podobnie.
Push3k pisze:
oliver pisze: Co dziennie na ulicy ginie setki kierowców zakażmy ludziom wsiadać do samochodów i naciskać pedał gazu!!
Ładne porównanie, ale samochodu (autobusy, cokolwiek) używasz znaaaacznie częściej i jak by nie patrzeć, jest to urządzenie potrzebne do pracy, podróży itp - w skrócie - do życia. A MJ już nie...
heh zależy do czyjego życia. Z resztą palenie umila życie i nie robi obcym ludziom krzywdy. Dobra nie samochód to może coś innego pływanie, sztuki walki, broń itd patentów jest więcej na śmierć z większym procentem po co są lub stają się legalne ?
Push3k pisze: W ogóle to nie ma co o tym pisać. Przyjdzie referendum to wtedy będziecie mogli sami zdecydować.
Najłatwiej tak.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 03:10

oliver pisze:Spokojnie każdego można uświadomić. Np. papierosy chyba nie ma człowieka który by nie wiedział co powoduje i czego tam nie ma z resztą na każdej paczce co nie co pisze na ten temat. Z THC można podobnie.
Tak, przemów do tego narodu. Ludzie nawet nie wiedzą jakie syfy pływają w piwie to co mają wiedzieć o MJ od "dostawcy na osiedlu".

Ludzie są nie doskonali. Sam widziałem co robią po czymkolwiek. Co do MJ może bym się zastanowił, ale wiele rzeczy bym zakazał.

Jeśli ktoś się mnie spyta o poglądy to powiem, że nie jestem ani za państwem liberalnym ani za państwem policyjnym. Żeby głupich oskarżeń nie było. Sam jestem gotów wiele sektorów wolności poszerzać, ale wiele jestem też gotów zawężać. W przypadku środków "relaksujących" wolę jednak to drugie. Choćby delikatnie to robić. Może to moje złe doświadczenia, może krytyczne spojrzenie na innych ludzi.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
ODPOWIEDZ