Piwo

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ

Moje ulubione piwo to....

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 04 października 2011, 16:34

pan Zambrotta pisze:ja spożywam zimnego lecha
nagazowane siki dla dziewczyn, choć ja bym tego dziewczynie nie kupił

Najlepszy jest leżajsk (tylko dla wybranych - regionalne), później tyskie, i tyskie książęce. Od biedy można jeszcze tego żywca zmęczyć (tylko z butelki). Inne piwa mogą dla mnie w ogóle nie istnieć.

pan Zambrotta pisze:za to pijesz jakieś wymioty lokalne, oczywiście ganiasz jak głupi nazajutrz, żeby zwrócić butelke, bo z kilku kaucji kupisz następne byle co, i heja na kanapę przez TV :roll: a w niedzielę na mecz zagryzasz StarFoodsami za 0,99 zł z lidla, polaczku ty jeden.
i tu mnie masz :oops: choć ja jako pożądny polaczek zapasy robię w biedronce, bo kto bogatemu zabroni :prochno:
Ostatnio zmieniony 04 października 2011, 17:12 przez mateo369, łącznie zmieniany 1 raz.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2011, 16:44

mateo369 pisze:
pan Zambrotta pisze:ja spożywam zimnego lecha
nagazowane siki dla dziewczyn, choć ja bym tego dziewczynie nie kupił
za to pijesz jakieś wymioty lokalne, oczywiście ganiasz jak głupi nazajutrz, żeby zwrócić butelke, bo z kilku kaucji kupisz następne byle co, i heja na kanapę przez TV :roll: a w niedzielę na mecz zagryzasz StarFoodsami za 0,99 zł z lidla, polaczku ty jeden.
Ostatnio zmieniony 04 października 2011, 16:48 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
me7a7ron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2008
Posty: 219
Rejestracja: 27 października 2008

Nieprzeczytany post 04 października 2011, 16:48

Ostatnio piłem żubra ciemnozłotego o ile na początku dobre to z każdym łykiem coraz gorsze. Z miodowych to Trybunalskie miodowe w ogóle żadnego miodu nie czułem, Łomża miodowa jest niezła ale do Ciechana miodowego się nie umywa. Warka jeszcze ujdzie ale żubra zwykłego to za żadną cenę. Wiśnia w piwie jest nawet nawet .


DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 04 października 2011, 23:57

A mnie ostatnio zasmakował słodki Krombacher,kto lubi się delektować piwkiem to polecam :wink:


Ortodox

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 15
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 23:09

Pozwolę sobie odświeżyć... Jakie doświadczenia z tymi nowymi smakowymi? Ja ostatnio na grillu spróbowałem radlera i nawet nawet... zimny pod kiełbę ładnie wchodził...


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 23:44

Czeskie piwa są świetne. Jestem fanem Budweiser Budvar.

Holenderskie również, choć to typowe grillowe - Amstel Gold, Bavaria.

Z polskich uderzam - jeśli mam kasę - w Dębowe, Łomżę i Okocimia Mocnego.

A jeśli nie mam (a zwykle nie mam) to preferuję takie cuda jak VIP z Biedronki za 1,79, Wojak, czy przede wszystkim Harnaś.

Generalnie jestem samozwańczym ekspertem w dziedzinie piw tanich, ale nie wiem, czy warto się tym chwalić.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 23:59

Przetestujcie nowe (nowe jak nowe, z miesiac od biedy juz to ma :D) tyskie klasyczne. Zwykle tyskie mi nie smakuje, a klasyczne tak o dziwo. Ciezko by mi piwo nie smakowalo, ale tyskie obok żubra i tatry wywoluje u mnie grymas obrzydzenia. Tyskie klasyczne natomiast jest WYBORNE. Byl taki okres ze pilo sie carlsbergi na nonstopie, potem wytworzono piwo kasztelan, gdy sie spieprzylo smakowo, przerzucilem sie na harnasia. Nic specjalnego, czesto smakuje wodą, ale tani :prochno: . Teraz natomiast pije na nonstopie Tyskie Klasyczne. :ok: :ok:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 00:52

Ja zawsze uczę znajomych pić "Królewskie", a używam do tego 3 argumentów:
1. Jest dobre
2. Jest stosunkowo tanie (+ zwrotna butelka!!!)
3. Jest sponsorem Legii :D

Do tego lubię wypić "Heinekena", "Żubra", "Perłę" (najpopularniejsze piwo wśród moich znajomych), a jak kieszenie mam za ciężkie od kasy to "Desperadosa".


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 01:48

Najlepsze piwo jakie piłem to root beer co prawda bezalkoholowe i nie piwo ale jak by ktos wiedział procz sopotu i allegro gdzie to mozna kupic bylbym wdzięczny :>





KLIK ==>www
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 02:02

K.M. pisze:a jak kieszenie mam za ciężkie od kasy to "Desperadosa".
Nawet mi o tym nie mów. Najbardziej przereklamowane piwo jakie jest na rynku! Kompletnie nie rozumiem zachwytu nad tym napojem.
Jeżeli chodzi o mnie, to najczęściej spożywam Leszka. :ok:


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 07:22

Ortodox pisze:Pozwolę sobie odświeżyć... Jakie doświadczenia z tymi nowymi smakowymi? Ja ostatnio na grillu spróbowałem radlera i nawet nawet... zimny pod kiełbę ładnie wchodził...
Radler mi bardzo smakuje, ale raczej trudno go rozpatrywać w kategorii piwa. Ogólnie sporo takich wynalazków wyszło tego lata. Piwo o smaku kawowym, bananowym czy czekoladowym to już przesada :shock:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 08:33

Bartek88 pisze:Najlepsze piwo jakie piłem to root beer co prawda bezalkoholowe i nie piwo ale jak by ktos wiedział procz sopotu i allegro gdzie to mozna kupic bylbym wdzięczny :>
Niektóre sklepy Marks & Spencer mają dział z żywnością i tam mają piwo korzenne :) Widziałem też w kilku małych sklepach osiedlowych ale zakładam, że to Ci nie pomoże.

Lech Shandy czy ta Warka Radler to szajs. Tego w ogóle nie idzie nazwać piwem, to jakaś oranżadka.


preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 17:57

Pan Mietek pisze:
Bartek88 pisze:Najlepsze piwo jakie piłem to root beer co prawda bezalkoholowe i nie piwo ale jak by ktos wiedział procz sopotu i allegro gdzie to mozna kupic bylbym wdzięczny :>
Niektóre sklepy Marks & Spencer mają dział z żywnością i tam mają piwo korzenne :) Widziałem też w kilku małych sklepach osiedlowych ale zakładam, że to Ci nie pomoże.

Lech Shandy czy ta Warka Radler to szajs. Tego w ogóle nie idzie nazwać piwem, to jakaś oranżadka.
A Perłę Summer próbowaliście? Z mainstreamowych marek piwnych dostępnych na rynku, to chyba tylko ten produkt zasługuje na miano piwa. Zawartość piwa większa niż soku, 5% alkoholu, no i żadnych sztucznych słodzików i innej chemii co jest dla mnie koniecznością, smak jabłkowy też przyjemny, nieco kwaskowy i orzeźwiający.

Polecam też piwo o nazwie "Gniewosz"? W rzeszowskich hipermarketach jest teraz na niego promocja. Dostępne są trzy wersje: Jasne, Ciemne i Koźlak. Mnie smakuje najbardziej ciemne. Rozlewane są do 0,33l "bączków", a cenowo i tak wychodzi taniej niż na jakimś Tyskim czy Lechu .


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 04 września 2012, 16:20

Ja ze swojej strony polece regionalne z Mazur :wink: Nazw wymienial nie będe, bo tego naprawde jest multum. Zapewne przy spożywaniu ich 'na codzień' tracą swoją magie, ale raz do roku na wyjeździe naprawde warto zasmakować :wink: Jedyny problem- cena. Takie Krzepkie za 8 zł w jakimś wiejskim sklepiku.. :oops:


Ortodox

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 15
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2012, 17:25

Pan Mietek pisze:
Bartek88 pisze: Lech Shandy czy ta Warka Radler to szajs. Tego w ogóle nie idzie nazwać piwem, to jakaś oranżadka.
Nie do końca. Radler to rodzaj piwa, bawarski bodaj zresztą, chociaż lech to faktycznie bardziej zwykła mieszanka.


ODPOWIEDZ