Sonisphere Festival- METALLICA,MEGADETH i inni - Wwa 06.2010

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2009, 19:20

Metallica znowu w Polsce !! I to razem z Megadethem,Anthraxem i Slayerem - wielka czworka thrashu po raz pierwszy na jednej scenie i to wlasnie w Warszawie na Bemowie w czerwcu 2010.
Bilety na plyte - 198 zl. Juz w sprzedazy w Empikach i na LiveNation.pl

Szczegoly odnosnie koncertu.

Sam nigdy nie bylem na koncercie Metalliki i mimo ze w czasach licealnych byl to moj ulubiony zespol. Tym razem jednak postanowilem nie przepuscic okazji i bilety juz jada. Z calej czworki sluchalem jeszcze Megadeth ale jeszcze troche czasu jest zeby zapoznac sie z tworczoscia Anthrax i Slayera.

Jako support ma byc Behemłot i Mastodon. Nie za bardzo moje klimaty (podobnie jak niektore teksty Slayera) no ale przezyje.

Dla mnie liczy sie przede wszytkim Metallica.

Ktos z Was sie wybiera ?


Discordia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2006
Posty: 277
Rejestracja: 12 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2009, 19:46

white_wolv pisze:Tym razem jednak postanowilem nie przepuscic okazji i bilety juz jada
Wybierasz się na płytę czy na Golden Circle?
white_wolv pisze:Ktos z Was sie wybiera ?
Tego samego dnia mam ważny egzamin, ale również nie chcę przepuścić tak świetnej okazji i na pewno będę. Biletów jeszcze nie mam, ale już niebawem odwiedzę empik.
Koncertu już nie mogę się doczekać - to niesamowite, że wielka czwórka trash metalu zagra w Polsce. Przede wszystkim czekam na występ Metalliki oraz Slayera.
Mam nadzieję, że wszystkie zespoły 16.06. staną na wysokości zadania i Sonisphere będzie wspaniałym wydarzeniem! :wink:


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2009, 20:18

Myślę raczej na pewno tam się pojawić. Po ostatnim koncercie Metalliki w Chorzowie powiedziałem sobie, że następnych w Polsce już nie odpuszczę. Do tego jeszcze dochodzi Slayer i Megadeth!!! Widzieć takie obrazki na żywo to jest jedno z najlepszych uczuć jakie można doświadczyć. Niestety w grę również wchodzi sesja, która plany może doszczętnie zepsuć. Niemniej jednak bilet asekuracyjnie kupię, mogąc później ewentualnie odsprzedać ( z jakimś bardzo drogim plakatem :twisted: ). Mam jednak nadzieję, że zdołam wszystko pogodzić i pojawię się wtedy w Warszawie.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2009, 20:59

Discordia pisze:
white_wolv pisze:Tym razem jednak postanowilem nie przepuscic okazji i bilety juz jada
Wybierasz się na płytę czy na Golden Circle?
Plyta. 400 zl to niestety nie na moja kieszen w tej chwili.


K.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2004
Posty: 676
Rejestracja: 17 lutego 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2009, 16:15

white_wolv pisze:podobnie jak niektore teksty Slayera) no ale przezyje.
Araya to praktykujący katolik. Wielokrotnie mówił otwarcie, że większość tekstów/tytułów to ściema.

==========

Slayer ostatnią dobrą płytę wydał w latach osiemdziesiątych. Na Metallice w Polsce byłem trzy razy i co koncert to gorzej.

Jedyne co będzie godne uwagi to Anthrax. Zwłaszcza, że w składzie będzie John Bush.

http://www.youtube.com/watch?v=FI83RFPXw5s


Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2009, 16:43

kyle666 pisze:
white_wolv pisze:podobnie jak niektore teksty Slayera) no ale przezyje.
Araya to praktykujący katolik. Wielokrotnie mówił otwarcie, że większość tekstów/tytułów to ściema.
Co wcale nie zmienia ich treści , prawda ?


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2009, 16:56

kyle666 pisze: Jedyne co będzie godne uwagi to Anthrax. Zwłaszcza, że w składzie będzie John Bush.
Bush jednak będzie? Bo tam się przez ostatnie dwa lata cuda-wianki z wokalem działy...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Taszen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 380
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2009, 17:19

impreza bedzie przednia :) do tego pogloski o AC/DC :)


K.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2004
Posty: 676
Rejestracja: 17 lutego 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2009, 17:26

Łukasz pisze:Bush jednak będzie?.
Podobno już na stałe.
Stare dobre czasy. Aż się łezka w oku kręci. :D


Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2009, 17:38

kyle666 pisze:
Stare dobre czasy. Aż się łezka w oku kręci. :D
No to już jak kto lubi :P


Jack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2005
Posty: 241
Rejestracja: 22 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2009, 17:44

taki skład to byłoby marzenie


Obrazek


ale nie ma co narzekac jest dobrze.szkoda tylko ze na koncercie sie nie pojawie :płaczę:


K.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2004
Posty: 676
Rejestracja: 17 lutego 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2009, 17:45

white_wolv pisze:No to już jak kto lubi :P
Żeby nie było niedomówień. Chodzi o płytę, nie text :D .


Obrazek
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2010, 18:47

Ja też się wybieram, bilet kupiony zaraz po rozpoczęciu sprzedaży, gdzieś przez Polskę do mnie jedzie :) Koncert marzenie, jedynie chłopak Dody mi do trashmetalowych klimatów nie pasuje absolutnie ;)


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2010, 18:31

Ja się ciągle zastanawiam, gra też jak wiadomo AC/DC w maju a fundusze pozwalają mi na jeden event. Głównie jechałbym dla Metaliki, w sumie to tylko dla Metaliki. Ale chyba jednak poczekam na samodzielny występ Metaliki w Polsce, bardziej się podjaram. Jakoś nie podniecają mnie te pozostałe zespoły "Wielkiej czwórki" Ale ciąge wstyd mi, że rezygnuje z Metaliki. Z całym szacunkiem dla fanów tych zespołów ale zupełnie mnie nie porusza obsada polskiej odsłony Sonisphere.
Mój wymarzony skład Sonisphere wyglądałby inaczej. Np inne festiwale tego typu w tym roku mają w swojej obsadzie takie zespoły jak:
Iron Maiden
Iggy & the Stooges
Alice in Chains

To byłoby dla mnie święto.


BTW: Czytałem dzisiaj, że wokalista Slayer ma kłopoty ze zdrowiem, musi przejść operacje kręgosłupa, i grupa odwołuje swoje koncerty, co powoduje, że ich występ w Polsce też stoi pod znakiem zapytania


ODPOWIEDZ