Serie A (16): Bari 3-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2009, 17:11


mecz 16 kolejki Serie A: Bari - JUVENTUS


Czas:

2009-12-12 (sobota)
godzina 20:45

Miejsce:

Stadio San Nicola

O przeciwniku:

Rok założenia: 1908
Barwy: czerwono - białe
Przydomek: Galletti
Prezes: Vincenzo Matarrese
Menedżer: Giampiero Ventura
strona internetowa

Ostatnie mecze

6 grudnia 2009
Napoli - Bari 3:2

29 listopada 2009
Bari - Siena 2 : 1

22 listopada 2009
Roma - Bari 3 : 1

Aktualna sytuacja w tabeli:

3. Juventus
...
12. Bari

Najlepsi strzelcy drużyn:

6 - Trezeguet (Juventus)
…
3 - Baretto (Bari)

mecz na żywo w TV:

POLSAT SPORT EXTRA
ESPN (uk & irl)
Fox Soccer Channel **
Sky Sport 1 (Italy)
~ Sky Sport HD1 (Italy)

mecz w Internecie:

http://atdhe.net/
http://rojadirecta.com/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.kuszotv.pl/
http://www.freefootball.org/


Przewidywane składy

JUVENTUS
Bari

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

Kibice we wszystkich miastach Polski spotykają się by razem by oglądać ten mecz - zrób to i Ty, wstąp do pokoju KIBICE

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

-----------------------------------------------------------------------------------

Mojego komentarza do tego meczu nie będzie.
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2009, 21:26 przez tabo89, łącznie zmieniany 4 razy.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6212
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2009, 17:18

Jeżeli w tym meczu od pierwszej minuty nie zobaczę na boisku Giovinco to do reszty stracę wiarę.

Nasi piłkarze na pewno będą chcieli pokazać, że to co się stało wczoraj było "niezasłużone". Czy i kiedy wreszcie doczekamy jakiegoś pomysłu na grę Juventusu? Dlaczego nie możemy się angażować w każdy mecz? Jeżeli nie wytrzymują fizycznie, to niech grają rezerwowi, ale niech się angażują, niech grają pressingiem i niech biegają. Niech po strzeleniu pierwszej bramki pójdą do przodu po drugą. PRAWDZIWĄ WALKĘ chcę zobaczyć.


fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2009, 17:54

Szkoda trochę gadać. Wygramy nic sie nie stanie, przegramy też się nic nie stanie...


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2009, 17:57

Przede wszystkim w doborze jedenastki na ten mecz musi byc jakis pomysł. Giovinco moze nie grac, moze nie grac Trezeguet, moze nie grac Caceres, wszystko mi jedno. Oby Ferrara dobrze dobral zawodnikow do taktyki. Jesli na lewej obronie gra Grosso, to musi on miec konkretne wsparcie od kolegow z obrony i pomocy w defensywie. Ostatni z srodkowych pomocnikow powinien byc najpewniejszy, najlepszy technicznie i trzymajacy pozycje.

Osobiscie, zagrałby 4231. Bez Diego, z Molinaro i De Ceglie. Mysle, ze taktycznie, biorac pod uwage Nasz sklad, to najlepsze rozwiazanie.

-------------------Manninger----------------
------------Canna----------Legro-----------
--Caceres------------------------Molinaro--
--------------Poulsen--Marchisio-----------
----Camoranesi----------------De Ceglie--
--------------------Giovinco-----------------
-------------------Trezeguet-----------------

Wiem, ze sklad jest kontrowersyjny, ale przynajmniej "rozgarniety" taktycznie. Molinaro swietnie broni, a De Ceglie potrafi i wrocic do tylu i dobrze zagrac w przodzie, a przede wszystkim wrzucic. Marchisio jako najlepszy technicznie z Naszych pomocnikow powinien grac z tyłu i wyprowadzac pilke a obrony do ataku poprzez Giovinco czy Camora. Poulsen go ubezpiecza w sytaucji, gdy Claudio bierze udział w akcji ofensywnej. Giovinco bedzie mial duzo miejsca, potrafi swietnie podac, minac zwodem rywala i zagrac prostopadla pilke.

Chcialbym, zebysmy tak zagrali. Ale to pewnie tylko moje pobozne zyczenia ;)


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2009, 18:33

Widze ze Amauri i Del Piero nadal na chama w pierwszej jedenastce... Nic wiecej nie mam do powiedzenia o tym meczu, nadal mam zalamke po wczorajszym.

Juventus per sempre.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2009, 19:12

eslk pisze:Oby Ferrara dobrze dobral zawodnikow do taktyki.
Pod wodza Ferrary ciezko mowic o czyms takim jak 'taktyka'. Juz lepiej uzyc slowa ustawienie.
eslk pisze: Marchisio jako najlepszy technicznie z Naszych pomocnikow powinien grac z tyłu i wyprowadzac pilke a obrony do ataku poprzez Giovinco czy Camora.
Marchisio, jest najbardziej inteligentym pilkarzem srodka pola jakiego mamy, taktycznie bije na glowe Sissoko czy tez Melo, dlatego wstawienie go w tym miejscu co podales, nie jest az tak glupim pomyslem. Tracimy przy tym troche, na jego zapedach pod bramke, no ale nie mozna miec wszystkiego. Chcialbym zeby zagral Giovinco [bardzo dobra wspolpraca z Marchisio i Camorem] no i oczywiscie Treze i Caceres.

Dobrze byloby strzelic bramke na 1-0 w okolicach 90 minuty. Wtedy nasi nie zdaza 'prawidlowo' zareagowac na zmiane rezultatu i moze dowieziemy wynik. Moze jakas czerwona dla Ferrary by nam pomogla?


Obrazek
_Nothing_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 października 2008
Posty: 36
Rejestracja: 31 października 2008

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2009, 19:33

IGI pisze:
Dobrze byloby strzelic bramke na 1-0 w okolicach 90 minuty. Wtedy nasi nie zdaza 'prawidlowo' zareagowac na zmiane rezultatu i moze dowieziemy wynik. Moze jakas czerwona dla Ferrary by nam pomogla?
Rozwaliło mnie to ^^

btw.
eslk pisze: -------------------Manninger----------------
------------Canna----------Legro-----------
--Caceres------------------------Molinaro--
--------------Poulsen--Marchisio-----------
----Camoranesi----------------De Ceglie--
--------------------Giovinco-----------------
-------------------Trezeguet-----------------
Bardzo chciałbym to zobaczyć w praktyce, jednak znów będziemy oglądać 'drewnianego Amauriego' i Del Piero bez formy. Jednak liczę na to iż Ferrara wpiści Giovinco w drugiej połowie. Chłopak będzie miał okazje sie wykazać i zaimponować trenerowi. Bo jak tak dalej pujdzie to da noge z Juve i zostanie za pare lat gwiazdą zachodniego klubu.

Co do samego meczu... z obecnym stanem naszego zespołu jakies 1:1, 1:2 dla nas, chyba ze Ferrara wreszcie cos pomysli...


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2009, 19:46

nie pamiętam kiedy ostatni raz wynik był mi obojętny :angry: po wczorajszym meczu dalej mam depresję... nie wiem czy będę się cieszył jak wygramy :roll: jedyne co może nam to zrekompensować to scudetto... bo wybaczcie, ale czy zwycięstwo w Lidze Europejskiej jest sukcesem? :doh: nie oszukujmy się z taką grą na scudetto też nie ma co liczyć :doh:


Obrazek
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2009, 19:55

drozdi pisze:nie pamiętam kiedy ostatni raz wynik był mi obojętny :angry: po wczorajszym meczu dalej mam depresję... nie wiem czy będę się cieszył jak wygramy :roll: jedyne co może nam to zrekompensować to scudetto... bo wybaczcie, ale czy zwycięstwo w Lidze Europejskiej jest sukcesem? :doh: nie oszukujmy się z taką grą na scudetto też nie ma co liczyć :doh:
Ot co. Pozatym, taka Lige Europejska sama sie nie wygra. Znajac zycie przejdziemy przez jakiegos sredniaczka ligii australijskiej, po czym trafimy na aston ville, czy innego 'giganta' z premiership i tyle bedzie o Lidze Europejskiej.
Ciro wygral z interem, wiec nawet jak dostaniemy znowu lanie, z takim bari, to wciaz blanc i secco beda pieprzyc "Ufamy Ferrarze, rozpracowal inter, to profesjonalista" >_<;
Chcialbym zeby ten sezon sie juz skonczyl, razem z MS2010, zeby mozna bylo jakiegos porzadnego trenera hapnac, a nie bylego gracza, ktorego doswiadczenia trenerskie to conajwyzej mlodziezowka.


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2009, 19:59

stajemy sie przeciętniakiem LM i kimś kto walczy o 2-3 miejsce w Serie A a tak być nie może!

Czeka nas 16 finał, w którym liczę tylko i wyłącznie na 3 pkt. w ogóle 3 pkt przez kolejne 4 mecze to mus. Chociaż najbliższe mecze z Bari(12), Catanią(19), Parmą(4), Milanem(2) do najłatwiejszych należeć nie będą, mimo że Bari i Catania nie są to drużyny dużych lotów to jednak mają to czego nam brakuje ostatnio w tym sezonie - determinacje i wolę walki. Parma, beniaminek będzie z nami walczyć o zwycięstwo, o Milanie nie wspomnę..

Liczę na zwycięstwo z Bari a potem 3 kolejne w Serie A :pray:

ot@ Wiecie kiedy 1wszy mecz w LE ?

i w ogóle kiedy losowanie ;d?


Obrazek
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 203
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2009, 20:02

Czas nareszcie posadzic pol skladu na lawke i wystawic zawodnikow Primavery. Moze przynajmniej im sie bedzie chcialo biegac... A do tego moze niech Ferrara wreszcie wroci do 4-4-2 i tak zostanie do konca sezonu? W tym przynajmniej wiemy na czym stoimy i czego sie mozemy spodziewac (dorzuty od skrzydlowych stojacych na wlasnej polowie, na napastnikow czajacych sie w polu karnym rywala i bezlitosnie go kasajacych, czyli Ranieri Mode: ON).

Czas posadzic nasze brazylijskie gwiazdy na lawce, niech odpoczna (Melo byl najaktywniejszym wczoraj zawodnikiem Bayernu, Diego zle dobral obuwie na mecz [zapewne trampki], a Amauriemu ze zmeczenia nawet sie juz rak w bezradnosci nie chcialo rozstawiac). Moze tez niech usiada podpory reprezentacji Wloch, mur nie do przejscia w postaci Legro, Cannavaro i Grosso, wciaz mlodych, pieknych i chcacych zawojowac swiat. A Buffona odeslac nareszcie do szpitala.

I pisze to calkiem powaznie ;>


AdrianJuventin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2009
Posty: 304
Rejestracja: 04 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2009, 20:12

Każda strata punktów w tym meczu wg mnie = zwolnienie Ciro

A co to tematu odpadnięcia z LM??
Przypomnijcie sobie nawet na podstawie konkursu sezon z 12 scudetto. Tam odpadlismy już w rundzie wstępnej z Levski Sofia a zdobylismy scudetto. Wg mnie krok po kroku a Europa będzie nasza. W tym roku postarajmy się zdobyc Scudetto, odpuscimy sobie LE i PW.

A z Bari mus 3 pkt!!!!!!!


juvenerro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2007
Posty: 23
Rejestracja: 21 lipca 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2009, 20:16

Panowie trzeba wygrać z Bari !!!! bayern to już przeszłość JUVE musi pokazać charakter i podnieść się po takim dramacie !!! Przecież niedanym interowi wygrać kolejny raz majstra!!! wiec JUVE do boju!!!!! Chłopaki pokarzcie Klasę!!!! ja w was dalej Wierze zresztą jak wszyscy fani!!! mam nadzieje ze ta przegrana da naszej drużynie kopa w d**e!!!! FORZA JUVE!!!!!

ps. Mam nadzieje ze zobaczymy Sebe od poczatku meczu!!!


Juvenerro !!!!! jak juve wychodzi na boisko zawsze wygrywa !!!!!!! Alex viva capitano !!!
Spykee

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2009
Posty: 119
Rejestracja: 20 lutego 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2009, 20:22

AdrianJuventin pisze:Każda strata punktów w tym meczu wg mnie = zwolnienie Ciro

A co to tematu odpadnięcia z LM??
Przypomnijcie sobie nawet na podstawie konkursu sezon z 12 scudetto. Tam odpadlismy już w rundzie wstępnej z Levski Sofia a zdobylismy scudetto. Wg mnie krok po kroku a Europa będzie nasza. W tym roku postarajmy się zdobyc Scudetto, odpuscimy sobie LE i PW.

A z Bari mus 3 pkt!!!!!!!
Ej stary nie wiem czego, ale poczułem się podbudowany Twoimi słowami. :ok: I w 100% się z Tobą zgadzam. Najbardziej z pierwszym zdaniem. Aczkolwiek wątpię czy zarząd stać na tak drastyczny krok.
Nie wracamy bez 3 pkt. Pozdro.

Juve per sempre...


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2009, 20:45

dr.DeV pisze:ot@ Wiecie kiedy 1wszy mecz w LE ?

i w ogóle kiedy losowanie ;d?
Tutaj są wszystkie terminy (losowań i meczów) związane z naszym nowym priorytetem międzynarodowym ( :angry: ).

Losowanie par 1/8 finału jest zaplanowane na 18 grudnia (piątek) na godzinę 12:00.
Natomiast mecze te odbędą się 16/17.02 lub 23/24 oraz rewanż 9/10.03 lub 16/17.03.



Co do meczu to nie mam pojęcia jaki będzie wynik. Juventus gra wybitnie w kratkę. Nie będę się bawił w jasnowidza. Mam tylko nadzieję, że nasi piłkarze włożą w grę więcej serducha niż w meczu z Bayernem.
Wiele razy było mówione, że gorzej być nie może.. Myślę, że ten tekst znajduję się właśnie dopiero teraz, po meczu z Bayernem, w odpowiedniej sytuacji.. bo, gorzej niż w meczu z Bayernem zagrać chyba nie możemy. Co do przeciwnika wypowiadać się nie będę; musimy po prostu zagrać o stokroć lepiej niż we wtorek.
Ostatnio zmieniony 09 grudnia 2009, 20:50 przez gawron, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany