XBox 360

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 11:36

Goly ten link co wrzuciłeś to co najwyżej mogę obrzucić fekaliami ! Nie kupuj takiego kupsztyla bo się pogniewamy! Zamiast oszczędzać pomęcz się jeszcze trochę z bieganiem do salonu uzbieraj 700zł i kup monitor LCD Full HD.

Proszę bardzo sam posiadam taki monitor i gdy czekałem na swoją 40stke grałem na Xie i było bardzo przyjemnie

http://allegro.pl/item1167140871_22_mon ... ll_hd.html

Rozdzielczość najwyższa czyli granie na full detalach ;)

Bierz ten model i nie baw się w monitorki... Mam takie coś w aucie i filmy się ogląda okropnie a co dopiero grać! Oszczędzaj i masz fajny monitor za 600zł ! Bo się pogniewamy i nie będziemy grać ! Od połowy sierpnia znó wracam do sieci !


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 11:41

Ja grałem na 42 calowym telewizorze =P brat wpierw kupił konsolę a potem kino domowe i telewizor dla jak najlepszego efektu =P także marsz do media marktu czy innych saturnów =P


Obrazek
goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 11:44

FalsoVero pisze:Goly ten link co wrzuciłeś to co najwyżej mogę obrzucić fekaliami ! Nie kupuj takiego kupsztyla bo się pogniewamy! Zamiast oszczędzać pomęcz się jeszcze trochę z bieganiem do salonu uzbieraj 700zł i kup monitor LCD Full HD.
Dobra, dobra :D Tak się tylko zastanawiałem, bo mały, wiele miejsca by nie zajmował ;)
Proszę bardzo sam posiadam taki monitor i gdy czekałem na swoją 40stke grałem na Xie i było bardzo przyjemnie

http://allegro.pl/item1167140871_22_mon ... ll_hd.html

Rozdzielczość najwyższa czyli granie na full detalach ;)

Bierz ten model i nie baw się w monitorki... Mam takie coś w aucie i filmy się ogląda okropnie a co dopiero grać! Oszczędzaj i masz fajny monitor za 600zł ! Bo się pogniewamy i nie będziemy grać ! Od połowy sierpnia znó wracam do sieci !
Dokładnie tego szukałem! Coś takiego pasuje mi jak ulał i myślę, że kasę znajdę na taki sprzęt bez problemu. Full HD, wysoka jakość obrazu... tak to jest to. Ja tylko dodam od siebie, że znalazłem jeszcze coś takiego Samsung. Też nie wydaje się być głupi. Jak myślicie, na który lepiej postawić ?

Ps. Dopiero od połowy sierpnia?:( ODST czeka...

Edit.
drozdi pisze:Ja grałem na 42 calowym telewizorze =P brat wpierw kupił konsolę a potem kino domowe i telewizor dla jak najlepszego efektu =P także marsz do media marktu czy innych saturnów =P
Spoko, ale na 42' plazme to raczej mnie nie stać ;) Takie "gadżety" to nie na moją kieszeń :prochno: [/quote]


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 12:42

FalsoVero pisze:Goly ten link co wrzuciłeś to co najwyżej mogę obrzucić fekaliami ! Nie kupuj takiego kupsztyla bo się pogniewamy! Zamiast oszczędzać pomęcz się jeszcze trochę z bieganiem do salonu uzbieraj 700zł i kup monitor LCD Full HD.

Proszę bardzo sam posiadam taki monitor i gdy czekałem na swoją 40stke grałem na Xie i było bardzo przyjemnie

http://allegro.pl/item1167140871_22_mon ... ll_hd.html

Rozdzielczość najwyższa czyli granie na full detalach ;)

Bierz ten model i nie baw się w monitorki... Mam takie coś w aucie i filmy się ogląda okropnie a co dopiero grać! Oszczędzaj i masz fajny monitor za 600zł ! Bo się pogniewamy i nie będziemy grać ! Od połowy sierpnia znó wracam do sieci !
99% gier i tak jest pisana w 720p czyli w HD Ready :)


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 12:43

goly pisze:
FalsoVero pisze:Goly ten link co wrzuciłeś to co najwyżej mogę obrzucić fekaliami ! Nie kupuj takiego kupsztyla bo się pogniewamy! Zamiast oszczędzać pomęcz się jeszcze trochę z bieganiem do salonu uzbieraj 700zł i kup monitor LCD Full HD.
Dobra, dobra :D Tak się tylko zastanawiałem, bo mały, wiele miejsca by nie zajmował ;)
To tak się nie zastanawiaj ponieważ stracisz przyjemność z grania patrząc w taką małą kupe.
Proszę bardzo sam posiadam taki monitor i gdy czekałem na swoją 40stke grałem na Xie i było bardzo przyjemnie

http://allegro.pl/item1167140871_22_mon ... ll_hd.html

Rozdzielczość najwyższa czyli granie na full detalach ;)

Bierz ten model i nie baw się w monitorki... Mam takie coś w aucie i filmy się ogląda okropnie a co dopiero grać! Oszczędzaj i masz fajny monitor za 600zł ! Bo się pogniewamy i nie będziemy grać ! Od połowy sierpnia znó wracam do sieci !
goly pisze: Ja tylko dodam od siebie, że znalazłem jeszcze coś takiego Samsung. Też nie wydaje się być głupi. Jak myślicie, na który lepiej postawić ?
Odpuść tego Samsunga, i kup to co Ci rzuciłem linka
goly pisze: Ps. Dopiero od połowy sierpnia?:( ODST czeka...
Jak wrócę to ze zdwojoną siłą ;]
*Ki$iEL* pisze:
99% gier i tak jest pisana w 720p czyli w HD Ready :)
Prawda ale jeżeli cena znacznie się nie różni to wybiera się lepszy sprzęt np do oglądania filmów, prawda?


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 12:14

FalsoVero pisze:
*Ki$iEL* pisze:
99% gier i tak jest pisana w 720p czyli w HD Ready :)
Prawda ale jeżeli cena znacznie się nie różni to wybiera się lepszy sprzęt np do oglądania filmów, prawda?
Prawda jak najbardziej:) Tylko chciałem uświadomić, że za wiele nie tracimy na oprawie wizualnej jeśli nie stać nas na Full HD lub tak jak w moim przypadku brak miejsca w meblościance na większy TV :P


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2010, 12:57

*Ki$iEL* pisze: Prawda jak najbardziej:) Tylko chciałem uświadomić, że za wiele nie tracimy na oprawie wizualnej jeśli nie stać nas na Full HD lub tak jak w moim przypadku brak miejsca w meblościance na większy TV :P
Grając na zwykłym CRT potem na HDready i teraz na Full HD widać różnicę niewielką ale zawsze ;) . Dlatego Goly weź to co Ci poleciłem bądź coś podobnego nie szczędź na ekranie ponieważ 19 cali to kupa. 23 cale będą w sam raz do Twojego pokoju a wiem, że pokoju za dużego to Ty nie masz.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2010, 13:46

FalsoVero pisze:
*Ki$iEL* pisze: Prawda jak najbardziej:) Tylko chciałem uświadomić, że za wiele nie tracimy na oprawie wizualnej jeśli nie stać nas na Full HD lub tak jak w moim przypadku brak miejsca w meblościance na większy TV :P
Grając na zwykłym CRT potem na HDready i teraz na Full HD widać różnicę niewielką ale zawsze ;) . Dlatego Goly weź to co Ci poleciłem bądź coś podobnego nie szczędź na ekranie ponieważ 19 cali to kupa. 23 cale będą w sam raz do Twojego pokoju a wiem, że pokoju za dużego to Ty nie masz.
Sytuacja wygląda tak, 550 zł będę miał, a monitor podoba mi się. Na dniach pewnie poproszę kogoś o zamówienie. Fakt pokoju nie mam największego, z resztą jak to w blokach bywa, ale 23 cale powinien być idealny, 19' mogłaby być rzeczywiście trochę niewystarczająca szczególnie kiedy grałbym z kimś na kilka padów.
Dziś za to zamawiam Gears of War 2 ;)
I jeszcze w ramach ogłoszeń przypominam, że Halo: Reach wychodzi dokładnie za 45 dni, Fable III za 89 dni, a Gow 3 za 258 dni. Jest na co oszczędzać. Zdecydowanie najlepsze tytuły na xboxa, przynajmniej dla mnie ;)


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2010, 14:21

Z tych Reach do mnie pijesz ;] ? Kup sobie Red Dead Redemption ;)


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Diegol28

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2009
Posty: 209
Rejestracja: 30 listopada 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2010, 14:49

Red Dead Redemption

Naprawdę super gra polecam


goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2010, 16:26

Diegol28 pisze:Red Dead Redemption

Naprawdę super gra polecam
Wiem, że super! Ale chłopaki, tłumacze na razie inwestuje w monitor i Gow 2 ;) Jest sporo ciekawych gier, może jestem przestarzały, ale Obliviona i Bioshock muszę mieć też w swojej kolekcji ;p Także to pewnie będzie mój następny zakup w kolejności.
Za Gow 2 zapłacę 72 zł z przesyłką. Oczywiście nówka. Myślę, że zrobiłem dobry deal.
Z tych Reach do mnie pijesz ;] ? Kup sobie Red Dead Redemption
Tak tylko przypomniałem ;) Edycja kolekcjonerska to nie mały rarytas dla fanów serii, ciekaw jestem czy się skusisz ;) Ja na 100% wybiorę wersję klasyczną. Specjalne edycje są dla burżuazji.


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2010, 22:02

Ej kupcie ktoś ode mnie headseta :whistle:


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2010, 14:46

goly pisze:
Tak tylko przypomniałem ;) Edycja kolekcjonerska to nie mały rarytas dla fanów serii, ciekaw jestem czy się skusisz ;) Ja na 100% wybiorę wersję klasyczną. Specjalne edycje są dla burżuazji.
Jeżeli finanse pozwolą to kupię na razie spokojnie pracuje by mieć na utrzymanie i alkohol :P Na Reach coś się znajdzie ;]


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Diegol28

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2009
Posty: 209
Rejestracja: 30 listopada 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2010, 16:48

witam.

xboxa mam od jakiegos roku teraz postanowiłem jednak założyć xbl.
Niestety mam problemy z podłączeniem go.Posiadam internet radiowy.
CZy była by na tym forum tak miła osoba i pomogła mi z tym się uporać??


Diegol28

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2009
Posty: 209
Rejestracja: 30 listopada 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2010, 12:51

Kurde...Widze że nikt tu nie zagląda wiec muszę napisać 2 post pod rząd.
Sorki że tak robię ale chciał bym uzyskać trochę wskazuwaek jak podłaczyć tego xbl.


ODPOWIEDZ