"Juve Skills Volume 2" by Laccike

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 lutego 2010, 22:37

Kamex22 pisze:A Vol. 1 ? :) Przydałoby się też Profootball 3 zrobić ale to prośba do Lorda :)
Profootball? A kto to jeszcze ogląda? :prochno: Chociaż...znając moje zamiłowanie do kolejnych cyferek i odgrzewanych kotletów... :think:...chociaż nieee...come back musi być nieco bardziej wstrząsający. :wink:

Planuje coś większego...może nawet jakąś "trylogie"...niestety,dosyć ciekawy projekt nt Davidsa przepadl. :cry:

Co do kompilacji Juve Skills to muszę stwierdzic, że mi się podobala. Estetyczna dla oka, nie razila. Krótka, to prawda. Zazwyczaj takie krótkie są przeładowane efektami, jako typowe "pokazówki".

PS.

Tak w ogóle, od dawna zastanawiałem się czy jest jeszcze sens robienia kompilacji, ktoś to ogląda jeszcze?


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2010, 23:06

Jestem pewien że nikt nie pogardzi dobrą kompilacją, szczególnie teraz kiedy... no.


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2010, 23:36

A ja szczerze powiem, ze posmialbym sie z "najlepszych momentow" w Juve takich tuzow jak Molinaro, Grygera, Salihamidzic (zwlaszcza mecz z Empoli w CI(?) i Arsenalem w sparingu), Poulsena czy Melo. Cos a'la kultowe Brothers i arms autorstwa Lorda z tym, ze w komediowym tonie :wink: Mysle, ze materialu znalazloby sie duzo wiecej niz Dżoga Bonito della Juve :D


NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2010, 23:42

LordJuve pisze:
PS.

Tak w ogóle, od dawna zastanawiałem się czy jest jeszcze sens robienia kompilacji, ktoś to ogląda jeszcze?
JA! JA! Lordzie, twoje zawsze :)


'this crazy shine it never lets you die'
JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 lutego 2010, 23:51

Najwieksze propsy za jakość :) To jest bardzo wazne ;]
Next in HD please :prochno:
LordJuve pisze:
...niestety,dosyć ciekawy projekt nt Davidsa przepadl. :cry:
Nie nie i jeszcze raz nie! MASZ TO ROBIĆ! Nie wazne ze czegos costam i wogole, rob z jakich materialow masz!


Przepraszam za ton i rozkazujaca forme zdania :oops:


Obrazek
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2010, 15:35

Fajny filmik od 1 do 10 dałbym Ci 9 bo troszeczkę za krótki.
Nawet nie wiedziałem że tyle fajnych zagrań było ostatnio :-D


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 lutego 2010, 15:40

Bardzo fajny filmik...troche krótki ale może następne części będą dłuższ (o ile wogóle będą)

PS.Po tym filmiku wogóle nie poznaje Amauriego :prochno:


ODPOWIEDZ