FIFA 10

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
diegoool

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2009
Posty: 271
Rejestracja: 15 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 października 2009, 23:44

Pograłem troche w Fife i dotarło do mnie że nie ma to jak włoski komentarz w tej grze... miałem kiedys taki w Pro Evo i bardzo mi sie podobał a do Fify nie moge skołować... przy tym szczekaniu szpakowskiego sie nie da grać a angielski to jakbym wyscigi konne oglądał dlatego jeśli ktoś ma namiar na plik z włoskim komentarzem to bardzo bym prosił o jakies linki... a moze ktoś ma wersje multilanguage i ma w folderze włoski to prosze o upload...

z góry dzięki!!


"TO MY JESTEŚMY JUVENTUSEM!!!!!"
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 października 2009, 17:48

mam do Was pytanie w sprawie FIFY 10

mam problem, przy wyborze szybkiego meczu, kiedy gram na 2 osoby z bratem po wyborze zespołów nie pokazuje mi się okienko do zmian w składach

natomiast kiedy wybiorę tylko jedna drużynę do grania a drugą ma być komputer po wybraniu drużyn pokazuje się jeszcze jedno okno w którym można ustawić taktykę i zrobić zmiany w składzie

czy też tak macie jak gracie na 2 osoby? czy znacie jakiś sposób aby dało się robić zmiany w składach?

czekam na odp

z góry dzięki


Obrazek
MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 października 2009, 14:42

diegoool pisze:Pograłem troche w Fife i dotarło do mnie że nie ma to jak włoski komentarz w tej grze... miałem kiedys taki w Pro Evo i bardzo mi sie podobał a do Fify nie moge skołować... przy tym szczekaniu szpakowskiego sie nie da grać a angielski to jakbym wyscigi konne oglądał dlatego jeśli ktoś ma namiar na plik z włoskim komentarzem to bardzo bym prosił o jakies linki... a moze ktoś ma wersje multilanguage i ma w folderze włoski to prosze o upload...

z góry dzięki!!
Dołączam się do prośby Pana Diego;] wystarczy mi że w TVP są Ci ludzie :think:


Łuki z Brzegu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2003
Posty: 87
Rejestracja: 11 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 października 2009, 16:18

Mój problem obiawia się w xbox'owej wersji gry a dotyczy trybu menadżerskiego. Kiedy składam oferte zakupu/ wypożyczenia zawodnika i transfer nie dochlodzi do skutkyu pojawia się komunikat "P. Bronowicki nie podpisał kontraktu. Wiecej szczegółów znajdzesz w historii negocjacji" Standart. Tyle ze w miejscu gdzie powinna być ta krótka informacja dlaczego nie udalo mi się sprowadzić zawodnika nie ma nic. Znaczy zazwyczaj nie ma. Na 10 prób może z raz się pojawia. Czy to jest jakiś błąd czy może to jest normalne ?? jesli normalne to od czego zależy ??

Do tego Bronowickiego nie nie przywiązujcie, musiałem napisać jakieś nazwisko

Dla jasność dodam że gra jest orginalna i nowa tz. kupiona w sklepie a nie jakaś używana. W konsoli też nikt nie grzebał


Juve e' mio
Io sono Juve
Łuki z Brzegu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2003
Posty: 87
Rejestracja: 11 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 października 2009, 20:04

Łuki z Brzegu pisze:Mój problem obiawia się w xbox'owej wersji gry a dotyczy trybu menadżerskiego. Kiedy składam oferte zakupu/ wypożyczenia zawodnika i transfer nie dochlodzi do skutkyu pojawia się komunikat "P. Bronowicki nie podpisał kontraktu. Wiecej szczegółów znajdzesz w historii negocjacji" Standart. Tyle ze w miejscu gdzie powinna być ta krótka informacja dlaczego nie udalo mi się sprowadzić zawodnika nie ma nic. Znaczy zazwyczaj nie ma. Na 10 prób może z raz się pojawia. Czy to jest jakiś błąd czy może to jest normalne ?? jesli normalne to od czego zależy ??

Do tego Bronowickiego nie nie przywiązujcie, musiałem napisać jakieś nazwisko

Dla jasność dodam że gra jest orginalna i nowa tz. kupiona w sklepie a nie jakaś używana. W konsoli też nikt nie grzebał
Sam znalazłem rozwiązanie. Dość dziwne ale skuteczne. Nie wiem kto wymyślił taki dziwny algorytm. Otóż warunkiem tego żeby pokazała się wiadomość w "historii negocjacji" jest to żeby dany piłkarz, w momencie składania oferty NIE znajdował się na naszej liście życzeń. Jeśli tam go mamy należy go z niej usunąć przed samym złorzeniem oferty


Juve e' mio
Io sono Juve
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2009, 14:50

Kupiłem orginalną fifkę ale nie mogę jej zainstalować. Otóż ok. Połowy paska przestaje iść dalej. Może ktoś pomóc?


Swakos_2001

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2009
Posty: 86
Rejestracja: 19 października 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2009, 17:31

Widziałem grałem na PC = GÓWNO !


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2009, 17:50

Swakos_2001 pisze:Widziałem grałem na PC = GÓWNO !
O co ci chodzi w tej wypowiedzi? Z jednej strony nasuwa się słabość gry, z drugiej to że ty równasz się "GÓWNO", a racze to że grałeś.

Co do samej gry mi się nawet spodobała, podczas 6 godzin które na nią poświęciłem. Szczególnie dobry jest pomysł z eliminacjami i samymi Mistrzostwami Świata w trybie pojedynczego gracza. Z kolei minusem gry są ceny... Ehh... Chciałbym aby niektórzy byli tyle warci. Pomimo jeszcze paru minusów, gra jest niezła i w przystępnej cenie :ok: .

PS. Jeszcze coś do Swakos2001 chyba wiem dlaczego masz 2001 w roczniku... :wink:


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2009, 18:43

Ja lubię FIFY i 10 najbardziej mi się podoba ze wszystkich :) Może dlatego, że nie grałem w 09? Sterowanie, strzały- bardzo fajne, lepsze niż w 08. Tryb kariery- fajny, ale chyba trochę za prosty i po pół roku trochę nudzący.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2009, 10:14

stahoo pisze:Ja lubię FIFY i 10 najbardziej mi się podoba ze wszystkich :) Może dlatego, że nie grałem w 09? Sterowanie, strzały- bardzo fajne, lepsze niż w 08. Tryb kariery- fajny, ale chyba trochę za prosty i po pół roku trochę nudzący.
Pol roku w grze czy naprawde? :prochno:

Mam wersje na 360 i to bardzo dobra gra, chodz nadal nie to czego chce. Nadal co roku Juventusem wygrywam wszystko co sie da (a tak wogole w finale LM gram na przemian z Interem i Milanem...). Mieli poprawic symulacje meczow, mowili ze jakis ogorek juz nie bedzie pokonywal wielkich klubow, a tu bum, Chievo w finale Coppa Italia a Valencia po pokonaniu Liverpoolu 4-0 i Barcelony 2-0 w polfinale LM.

Tez mnie wkurza ten "drugi trener". Akurat sobie go moge wylaczyc, ale w innych druzynach... Gram z Bayernem a tam Ribery jako lewy obronca :lol: Gdy jest 3-2 dla mnie na Allianz Arena i niemcy dostaja wolny w dobrej pozycji. Mysle "o kurde teraz Ribery uderzy i jest 3-3". A tutaj podchodzi jakis Tymchrosky i wali na wirtualny parking poza stadionem.
W meczu rewanzowym prowadze 2-0 a "trener" wprowadza dwoch obroncow.

To mnie wlasnie wkurza w Fifie, AI i zmiany.

A tak to gra niezla ;)


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 21 października 2009, 10:50

Andersson pisze:A tutaj podchodzi jakis Tymchrosky i wali na wirtualny parking poza stadionem.
Nie moje klimaty, ale chyba Tymoszczuk?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2009, 11:46

Andersson - na pewno grałeś w FIFĘ z EASports??

ja tam grałem kilka razy Bayernem i normalnie są ustawieni zawodnicy.. chyba że sam sobie ich poprzestawiam


a nazwiska zawodników nie są poprzekręcane, jest tylko jeden wyjątek: Murgu zamiast Mutu :wink:


Obrazek
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2009, 13:20

Jeżeli ktoś kolekcjonuje gadżety związane z grami lub po prostu chcę nabyć fajną koszulkę niech zapozna się z moją aukcją :) -> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=794690929
Jeżeli ktoś gra w piracką wersję FIFY, to chociaż koszulinę może mieć oryginalną. :wink:


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 25 października 2009, 14:30

tabo89 pisze:Andersson - na pewno grałeś w FIFĘ z EASports??

ja tam grałem kilka razy Bayernem i normalnie są ustawieni zawodnicy.. chyba że sam sobie ich poprzestawiam


a nazwiska zawodników nie są poprzekręcane, jest tylko jeden wyjątek: Murgu zamiast Mutu :wink:
Owszem - mam dokladnie kazda Fife od 2005 roku, wiec raczej jestem pewien.

Co do skladow do gralem w kariere trenerska, tam skaldy sie zmieniaja. ;)

Lukasz - nie pamietam.


jesion10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 marca 2008
Posty: 15
Rejestracja: 26 marca 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2009, 15:08

kto chetny na spara przez neta?? pisac jesli tak gg:10541399


VIDE CUL FIDE
ODPOWIEDZ