FIFA 10

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
agape82

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2008
Posty: 175
Rejestracja: 29 października 2008

Nieprzeczytany post 27 października 2009, 20:04

Fifa 10 na psp3 - rewelacyjna zabawa, bynajmniej dla mnie. w porównaniu z 09 lepsza grywalność, większy realizm i lepszy układ menu

nie cieszy komentarz w wykonaniu naszych złotoustych znawców, ale kto by się nimi przyjmował, zwłaszcza gdy można ich wyłączyć i w tle słychać przyśpiewki kibiców :D


Obrazek
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2009, 19:38

Fifa 10 bardziej mi sie podoba napewno niż jej wcześniejsze wersje, fajniejszy wygląd, lepsza grafika i ruchy graczy. Ale wiadomo, to nie to co PES. Mam wrażenie że jak narazie PES deklasuje Fife 10 na PC.


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2009, 20:42

agape82 pisze:Fifa 10 na psp3 - rewelacyjna zabawa, bynajmniej dla mnie. w porównaniu z 09 lepsza grywalność, większy realizm i lepszy układ menu

nie cieszy komentarz w wykonaniu naszych złotoustych znawców, ale kto by się nimi przyjmował, zwłaszcza gdy można ich wyłączyć i w tle słychać przyśpiewki kibiców :D
a jeszcze ta satysfakcja gdy się samemu komentuje - znam to ; d
Simi pisze:Fifa 10 bardziej mi sie podoba napewno niż jej wcześniejsze wersje, fajniejszy wygląd, lepsza grafika i ruchy graczy. Ale wiadomo, to nie to co PES. Mam wrażenie że jak narazie PES deklasuje Fife 10 na PC.
Czy ja wiem? Ta fatalna :płaczę: <-- takiego zielonego koloru murawa dobija, musiałem sobie wgrywać patch aby zniknęła i pojawiła się koleżanka z 09. Jeżeli chodzi o grywalność to PES bije na głowę FIFA, lecz feralna zabawa z awansami do wyższych lig - tutaj FIFA dzięki licencjom i ilością lig wygrywa (jak zwykle tylko tym.) Wgrałem już do PES'a kilka patchy i muszę przyznać że gra się lepiej zwłaszcza LM gdzie niema North London a jest Arsenal :prochno:


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 listopada 2009, 20:31

A ja mam pytanie, czy któryś z forumowiczów posiada fife10 na xboxa360 i przy okazji ma coś takiego jak xbox live ? Jeżeli tak to chętnie zagram spara ;) .Wystarczy ugadać się na PW i jestem do dyspozycji

Co do samej gry jak zawsze konsola udowodniła swoją wyższość nad PC... Miałem porównanie w 09 tak samo w 10 .

Jeżeli chodzi o porównanie Fify 09, 10 do PESA . Kiedys byłem wielkim zwolennikiem piłki ze stajni Konami niestety każdy kolejny PES to odgrzewany kotlet . PES 09 to totalna porażka żałuje wydanych pieniędzy. Ostatni dobry PES był 6 każdy następny jak wcześniej napisałem, na szczęście elektronicy poszli w innym kierunku niż Konami i ulepszają swoją perełkę i jak na razie wychodzi im to perfekcyjnie . Jeżeli ktoś uważa, że PES jest lepszy niż najnowsza Fifa jest zwykłym hipokrytą i ma uprzedzenia do Fify z poprzednich lat . Co do grywalności także się nie zgodzę, że w PES-a jest większa nie wiem jak teraz ponieważ zaprzestałem kupowania gier na PC-a ponieważ wróciłem do ukochanych konsol ale PES9 i Fifa09 to grywalność dość mocno przemawiała za piłką od EA ot moje 3 grosze ;)


PS.
Łuki z Brzegu pisze:Mój problem obiawia się w xbox'owej wersji gry a dotyczy trybu menadżerskiego. Kiedy składam oferte zakupu/ wypożyczenia zawodnika i transfer nie dochlodzi do skutkyu pojawia się komunikat "P. Bronowicki nie podpisał kontraktu. Wiecej szczegółów znajdzesz w historii negocjacji" Standart. Tyle ze w miejscu gdzie powinna być ta krótka informacja dlaczego nie udalo mi się sprowadzić zawodnika nie ma nic. Znaczy zazwyczaj nie ma. Na 10 prób może z raz się pojawia. Czy to jest jakiś błąd czy może to jest normalne ?? jesli normalne to od czego zależy ??

Do tego Bronowickiego nie nie przywiązujcie, musiałem napisać jakieś nazwisko

Dla jasność dodam że gra jest orginalna i nowa tz. kupiona w sklepie a nie jakaś używana. W konsoli też nikt nie grzebał
Co do tego problemu to podłącz konsolke do neta nawet jeżeli nie masz Xbox Live Gold , możesz śmigać po necie i ściągać łatki do gier to powinno załatwić sprawę ;] . Przy okazji jest dużo ciekawych rzeczy z aktóre nie musisz wydawać MS pointsów


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2009, 13:00

zauważyłem bardzo ciekawy błąd.. sprawdzcie czy też tak macie

grając Juventusem rzucił mi się w oczy podczas gry herb na koszulce Juve

zarówno na domowej (pasiaku) jak i na wyjazdowej (stalowej) widnieje stary herb Juventusu

dokładnie to widać biorąc powtórkę i przybliżenie na któregokolwiek piłkarza Juve

:-D


Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 11 listopada 2009, 14:56

Od ponad pięciu lat jestem zadeklarowanym fanem serii Konami. Obecnie gram w PES 2010 na swoim PC (najwyższe detale, rozdzielczość itd), ale zostałem wczoraj zaproszony przez kumpla, posiadacza x-box 360, na partyjkę w FIFA 2010. Szczerze mówiąc jestem do teraz pod wielkim wrażeniem. Grafika, animacja, odwzorowanie ruchów zawodników... :bravo: panowie z EA, myślałem że nie znają takiego słowa jak progres...


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 11 listopada 2009, 15:14

Brutalo pisze:Od ponad pięciu lat jestem zadeklarowanym fanem serii Konami. Obecnie gram w PES 2010 na swoim PC (najwyższe detale, rozdzielczość itd), ale zostałem wczoraj zaproszony przez kumpla, posiadacza x-box 360, na partyjkę w FIFA 2010. Szczerze mówiąc jestem do teraz pod wielkim wrażeniem. Grafika, animacja, odwzorowanie ruchów zawodników... :bravo: panowie z EA, myślałem że nie znają takiego słowa jak progres...
To się nazywa obiektywizm, żadnych uprzedzeń kolejny maniak PES-a docenia pracę Elektroników.

Tabo89 co do tego błędu to aż sprawdzę :P Potem w edicie napiszę czy tak samo jest na X-ie ;) .


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 18 listopada 2009, 21:07

FalsoVero pisze:Tabo89 co do tego błędu to aż sprawdzę :P Potem w edicie napiszę czy tak samo jest na X-ie ;) .
no i jak jest z tym herbem na X-ie ?

bo z ciekawości jeszcze sprawdziłem strój alternatywny czyli złote z poprzedniego sezonu i na nich jest już nowy


jakby miał ktoś wersję dziesiątki z komentarzem włoskim, ewentualnie hiszpańskim to proszę o kontakt - chętnie bym zagrał z takim komentarzem i dam instrukcję ktory plik z którego folderu wyciągnąć żeby dało się wrzucić do innej FIFY


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 listopada 2009, 17:44

Mam problem z edycją... butów zawodnikom. O ile moge zmieniac skille, frotki, wysokośc getrów to nie mogę edytowac ich butów. Zmieniam na inny kolor, klikam zapisz, wychodzę- włączam mecz i maja domyslne... Wie ktoś jak sobie z tym poradzić?


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 listopada 2009, 19:59

tabo89 pisze:
FalsoVero pisze:Tabo89 co do tego błędu to aż sprawdzę :P Potem w edicie napiszę czy tak samo jest na X-ie ;) .
no i jak jest z tym herbem na X-ie ?

bo z ciekawości jeszcze sprawdziłem strój alternatywny czyli złote z poprzedniego sezonu i na nich jest już nowy
Sorka, że tak długo czekałeś na odpowiedź ale czasu jakoś nie miałem by sprawdzić. W wersji na konsole na strojach widnieje nowy herb.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Juventino79

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2009
Posty: 193
Rejestracja: 18 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2009, 16:25

Witam!
Mam takie pytanie do Was - A mianowicie czy w Fifę 2010 da się grać w 2 osoby na jednym komputerze? Da się grać na dwóch klawiaturach czy trzeba mieć prócz klawiatury Gamepada?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2009, 16:43

osobiście na 2 klawiaturach nie sprawdzałem bo gram na klawiaturze i na padzie ale jeśli podłączysz 2 klawiatury to nie powinno być problemu, jeśli masz 2 to sprawdź :wink:


Obrazek
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2009, 16:48

Juventino79 pisze:Witam!
Mam takie pytanie do Was - A mianowicie czy w Fifę 2010 da się grać w 2 osoby na jednym komputerze? Da się grać na dwóch klawiaturach czy trzeba mieć prócz klawiatury Gamepada?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
Spróbuj jedną klawiaturę podłączyć to tego okrągłego wejścia (standardowego) a drugą pod USB (jesli nie masz takiej klawierki to są przejściówki za 2zł) :)
Ja jak gram z kumplem to klawiatura + pad (on na padzie bo ja już mam przyzwyczajenie do klawiatury i na padzie mi źle xD) , nie jeden turniej się tak wygrało :D


Juventino79

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2009
Posty: 193
Rejestracja: 18 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2009, 17:54

Aha. A teraz zadam inne ,być może głupie pytanie - Jak ustawić ,by dało się grać w dwie osoby? Bo jak podłączam obie klawiatury i dochodzi do wyboru stron to każdą klawiaturą mogę wybrać tylko opcję "sterowania drużyną" dla jednej drużyny ,a gdy przechodzę do gry to obiema klawiaturami kontrolować można jedną ,tą samą drużynę :| Mam nadzieje ,że to co napisałem jest zrozumiałe :wink:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2009, 18:00

tabo89 pisze:osobiście na 2 klawiaturach nie sprawdzałem bo gram na klawiaturze i na padzie ale jeśli podłączysz 2 klawiatury to nie powinno być problemu, jeśli masz 2 to sprawdź :wink:
We wszystkich poprzednich FIFAch (nie licząc 09, której nie sprawdzałem) BYŁ problem. Jakby się dało grac na 2 klawach na 1 kompie w 10, byłoby super :D Zaraz sam sprawdzę.

EDIT
Juventino79 pisze:jak podłączam obie klawiatury i dochodzi do wyboru stron to każdą klawiaturą mogę wybrać tylko opcję "sterowania drużyną" dla jednej drużyny
Tak było w poprzednich FIFAch.... Pytałem na paru forach o to i nikt nie potrafił mi pomóc...


ODPOWIEDZ