Więcej Calcio w TV - reaktywacja?

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 23 września 2009, 22:51

Polsat Futbol ma prawa do 10 zespołów Serie A (z tego co się orientuje to tych 'gigantów' typu Livorno). Więc nie zawsze zobaczysz mecz Juve. Na pewno mecze domowe sobie odpuścisz. I oczywiście hity w postaci Inter-Juve.
Cyfra ma większe możliwości ale bywa, że wolą puścić retransmisje Anglików czy Hiszpanów. Tak źle i tak niedobrze :wink: Ale jeśli najbardziej Ci zależy na hitowych spotkaniach (a tak przypuszczam) to cyfra. Na pewno C+ nie puści retransmisji Evertonu i Chelsea gdy będzie lecieć Juve-Milan.

A co do tych meczów to fakt. Podczas LE w Polsacie będziesz mógł wybrać spośród 11 spotkań (!).


rokfor

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 23 września 2009, 23:02

MajosJuventino pisze:Właśnie ja nie widzę, póki co takich kanałów klubowych w Polsat Futbol. Mam pytanie do Was, ja mam pakiet familijny a mimo to mam i PS i PS Extra i do tego Polsat Futbol. Jako, że wiem że w życiu nie ma nic za darmo mam pytanie, czy u Was jest tak samo i ile to jeszcze potrwa (oby jak najdłużej ) ? :D
Z tego co mi wiadomo do 2 października posiadacze pakietu familijnego będą mogli oglądać Polsat Football za darmo ;)


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2009, 18:11

ja mam familijny, moge ogladac Futbol, PS, ale extra juz nie ;)


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2009, 23:21

A ja ruszę torchę temat bo chyba nie ma sensu robić nowego tematu.
Czy ktoś ma informacje o tym kiedy odbędzie się jakiś przetarg na transmisje Serie A ? Bo po tym sezonie zaczyna chyba wszystko zaczyna się od nowa bo zarówno C+ jak i Polsat mają wykupione transmisje do sezonu 2009/2010 włącznie...


ODPOWIEDZ