Więcej Calcio w TV - reaktywacja?

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2009, 17:49

pawełek89 pisze:
ForzaDelPiero pisze:nie wiem czy gość udzielający wywiadu się pomylił, ale ponoć w Polsat Futbol ma być Juventus channel i kanał jeszcze jednego z włoskich klubów.

nie pomylil Juventus i Roma Channel :wink:
Na spotkania na żywo nie liczcie. Tu zapewne będą tylko powtórki i jakieś wywiady czy czasem fragmenty treningów.


Obrazek
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 września 2009, 17:52

pawełek89 pisze:
ForzaDelPiero pisze:nie wiem czy gość udzielający wywiadu się pomylił, ale ponoć w Polsat Futbol ma być Juventus channel i kanał jeszcze jednego z włoskich klubów.

nie pomylil Juventus i Roma Channel :wink:
Właśnie ja nie widzę, póki co takich kanałów klubowych w Polsat Futbol. Mam pytanie do Was, ja mam pakiet familijny a mimo to mam i PS i PS Extra i do tego Polsat Futbol. Jako, że wiem że w życiu nie ma nic za darmo mam pytanie, czy u Was jest tak samo i ile to jeszcze potrwa (oby jak najdłużej ) ? :D


pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 10:08

drozdi pisze:
pawełek89 pisze:
ForzaDelPiero pisze:nie wiem czy gość udzielający wywiadu się pomylił, ale ponoć w Polsat Futbol ma być Juventus channel i kanał jeszcze jednego z włoskich klubów.

nie pomylil Juventus i Roma Channel :wink:
Na spotkania na żywo nie liczcie. Tu zapewne będą tylko powtórki i jakieś wywiady czy czasem fragmenty treningów.

Wiadomo,ze nie bedzie meczy na zywo.To bedzie na takiej samej zasadzie co BarcaTV,Liverpool,ManU itd. czyli na poczatku tygodnia powtorka z meczow co kolejke z udzialem Juve i Romy (co nie ukrywam mnie cieszy).


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 10:30

ForzaDelPiero pisze: Może to Polsat miałby większe szanse na kupno praw do Serie A? Poza tym, nie wiem czy gość udzielający wywiadu się pomylił, ale ponoć w Polsat Futbol ma być Juventus channel i kanał jeszcze jednego z włoskich klubów.
Juventus Channel nie będzie transmitowało meczy Juventusu w Lidze Włoskiej czy Lidze Mistrzów. Był bodaj jakiś news czy rozmowa na forum na ten temat, Juventus Channel może tylko pokazywać mecze sparingowe, wywiady, felietony itp. chyba, że się coś zmieniło w tej sprawie.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 11:25

belial pisze:Platforma N nie daje takiej opcji, trzeba wykupic przynajmniej 3 pakiety, co daje kwote 45zl.
Nie 45, a tak jak pisałem - 38: klik.
Teraz porównaj sobie, co otrzymujesz w n-ce za 38 zł, a co oferuje multipakiet c+ za średnio ~30 zł miesięcznie (oczywiście z naszej perspektywy):
W n-ce masz wszystkie mecze ligi mistrzów plus liga włoska jeśli zdecydowałaby się wykupić (a skaczę sobie po serwisach internetowych i ITI jest zainteresowane pozyskaniem jakiejś ligi). Do tego masz inne kanały sportowe, 2x eurosport HD z Bundesligą, do tego tvp sport, sportkluby, jakiś kanał z amerykańskimi sportami, słowem bogata oferta. Do tego masz drugi pakiet kanałów do wyboru i ~12 polskojęzycznych kanałów ogólnoinformacyjnych.
W C+ za niewiele mniej pieniędzy masz 4 kanały główne C+, gdzie puszczają wszystkie te ligi zagraniczne (a jak puszczają, sami wiemy), liga polska i filmy na c+ i c+film.

Czy C+ przebije n? mam inne odczucia. Nie wiem cz wiesz, ale jakiś rok temu N przebiło ofertę C+ na pokazywanie najnowszych filmów dwóch wielkich wytwórni filmowych: Paramount Pictures i Dreamworks. Tak więc C+ stracił lwią część hitów filmowych, które mógł pokazywać w swoich stacjach, zanotował wielki spadek wśród swoich klientów. Wielu ludzi przeniosło się do N, mieli dosyć cyfry plus gdzie płacili koło 100zł za pakiety, a otrzymywali coraz mniej.
Obecnie c+ ma przetarg na ligę angielską, którą trzyma się rękami i nogami. To jest priorytet szefów C+, choć nie mówię że nie powalczą o włoską. Jednak gdy do gry wejdą takie firmy jak n czy polsat C+ jest moim zdaniem na straconej pozycji i raczej nie utrzyma obu lig.
Natomiast jeśli n-ka czy polsat nie powalczą o Serie A, Canal+ na pewno nie będzie kwapił sie przebijać ofert i zadowoli się wzięciem tego, co dotychczas miał - czyli kpinę.
belial pisze:Nie wiem czy to przypadek, ze taki temat pojawia sie na forum przed meczem z Livorno - to chyba zadne zaskoczenie, ze mecz ze slabeuszem ligi nie jest transmitowany? Jakby nie patrzec o tej samej godzinie jest mecz Barcelona - Atl. Madryt oraz West Ham - Liverpool.
Tak, puszczanie powtórki meczu WHU-Liverpool jest bardziej atrakcyjniejsze od puszczania o tej godzinie na żywo Serie A. WHU-LFC był na C+Sport2 o 18:25, po zakończeniu meczu od razu puścili powtórkę tego meczu na C+sport O 20:20, czyli w godzinie naszego meczu.
Gramy ze słabeuszem? Wczoraj Arsenal grał z Wigan u siebie, oczywiście puścili. Co tydzień pokazują "wielką czwórkę", nas pokazują od święta.
Nie na to się pisałem zawierając umowę z C+.

Na dniach poskaczę po innych serwisach, które poparły poprzednią akcję, zobaczę jak tam ludzie patrzą na zaistniałą sytuację.


belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 11:43

@pan Zambrotta: ja mowie o multipakiecie C+ jako swobodnym dodatku do kazdej innej platformy cyfrowej (moduly CAM). Niestety, ale raczej nie doczekamy dnia, w ktorym mozna bedzie wszystkie interesujace nas kanaly otrzymac w ramach jednej platformy - z tego powodu mam N (LM, baseball), C+ (nba, liga polska, reszta kanalow ogolnych) Sky (liga wloska). Akcje trzeba by bylo przeprowadzic naprawde z glowa, angazuja tak jak pisales wszystkich kibicow wloskich druzyn - bo tak na czysta logike to N nie kupi na pewno ligi angielskiej (ogromne koszty licencji, do tego liga ta jest traktowana przez C+ naprawde bardzo dobrze)

Jezeli jest jak piszesz, tzn ze N rozglada sie za jakas liga, to z czolowki do wyrwania zostaje przecietna portugalska (nieobecna na polskim rynku), relatywnie tania liga francuska, drozsza wloska, oraz jeszcze drozsza hiszpanska (z tym, ze polscy kibice samej Barcelony i Realu prawdopodobnie stanowia o wiele wieksza grupe niz wszyscy polscy kibice Calcio razem wzieci ;/). Trzeba tak zadzialac, zeby N zrozumialo, ze nizsza cena ligi wloskiej oraz odpowiednia ilosc abonentow da lepsze wyniki finansowe niz kupno drogiej hiszpanskiej - tu bedzie ciezko, jak atrakcyjna dla oka i "niezainteresowanego" widza jest ta liga kazdy widzi... No i najwazniejsza rzecz ktorej niestety nie mamy jak przedstawic - ilosc podpisow na petycji niestety nie bedzie rownoznaczna z iloscia nowych abonentow/przedluzen umow.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 11:53

Przekopałem się przez wszystkie posty. Pomysł ciekawy i godny uznania.

Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem byłoby faktycznie wykupienie Serie A przez "Nkę". Pisanie kolejnej petycji do C+ w moim odczuciu nie wiele da. Dla nich priorytetem jest Premiershit, a w 2 kolejności La Liga (nie ma co się dziwić- Real i Barsa).

Pytanie, czy Nka w ogóle jest zainteresowana wykupieniem praw do jakiejkolwiek ligii europejskiej? Mi sie wydaje, że gdyby im się trafiła okazja, to mogliby powalczyć. Na pewno nie o hiszpańska i angielską- bo tych C+ nie odpuści (to są ich okręty flagowe).

Z kolei dla Nki Serie A byłaby chyba najatrakcyjniejszą opcją, na jaka mogliby sie pokusić.

Czyli co? Petycja/prośba/zasugerowanie kupna Serie A, do Nki?


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 12:01

belial pisze:Jezeli jest jak piszesz, tzn ze N rozglada sie za jakas liga, to z czolowki do wyrwania zostaje przecietna portugalska (nieobecna na polskim rynku), relatywnie tania liga francuska, drozsza wloska, oraz jeszcze drozsza hiszpanska (z tym, ze polscy kibice samej Barcelony i Realu prawdopodobnie stanowia o wiele wieksza grupe niz wszyscy polscy kibice Calcio razem wzieci ;/).
portugalska - Orange Sport, kontrakt nie wygasa po tym sezonie
francuska - do końca sezonu 2011/2012 w C+
hiszpańska - to samo

Jedyna szansa dla n, to właśnie liga włoska w tym momencie.
stahoo pisze:Czyli co? Petycja/prośba/zasugerowanie kupna Serie A, do Nki?
najprawdopodobniej tak, tylko jeszcze muszę odwiedzić inne serwisy i zobaczyć czy ludzie z "innych obozów" poparliby taką akcję. Bo porywać się na takie coś bez poparcia niewiele da.


luks_wgs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2006
Posty: 194
Rejestracja: 22 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 12:11

btw. właśnie w Cafe Futbol były skróty z LM, mecz Juve został zgrabnie pominięty i o wyniku nawet nie wspomniano:]


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 12:15

ForzaDelPiero pisze:
pan Zambrotta pisze: Natomiast by zakupić N-kę z kanałami sportowymi wystarcza 38 zł miesięcznie.
.
Myślę, że po ewentualnym zakupie praw do Serie A ta cena podskoczy w górę
w takim razie zakupcie Telewizję na Kartę. Ładujecie abonament np. za rok, kosz takiej operacji to 120 zł(jak łatwo policzyć miesięcznie wydajemy na to 10 zł) i oglądacie dostępne kanały. W pakiecie z 'męskich' kanałów są między innymi: nSPORT, TVN Turbo czy TVP Sport. Koszt zakupu dekodera bez talerza to około 180 zł na allegro (ja dałem 200 w sklepie). Osobiście jestem z tego bardzo zadowolony. Do dyspozycji mamy setki kanałów niekodowanych, czy radia. Czego chcieć więcej za taką kwotę ?

Podpisuje się obiema grabami pod tym co planujecie.
Trzeba powiadomić ludzi na innych forach włoskich klubów w Polsce i działać.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 12:25

belial pisze:No i najwazniejsza rzecz ktorej niestety nie mamy jak przedstawic - ilosc podpisow na petycji niestety nie bedzie rownoznaczna z iloscia nowych abonentow/przedluzen umow.
ja myślę, że do wielkiej rzeszy fanów calcio, należałoby dodać jeszcze większą ilość ludzi posiadającą N, lub przymierzającą się do niej, którzy chcieliby zobaczyć na tej platformie wreszcie jakiś futbol na żywo w weekendy.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 12:56

pan Zambrotta pisze:
najprawdopodobniej tak, tylko jeszcze muszę odwiedzić inne serwisy i zobaczyć czy ludzie z "innych obozów" poparliby taką akcję. Bo porywać się na takie coś bez poparcia niewiele da.
Dokładnie tak. Najlepiej opracować to wszystko, co zostało zebrane w tym temacie w 1 całość (kto ma prawa do których lig, kiedy się kończą, szanse Nki, itd) i takie "gotowe coś" wkleić na fora włoskich drużyn.
[RA]MACIUS pisze: w takim razie zakupcie Telewizję na Kartę. (...) W pakiecie z 'męskich' kanałów są między innymi: nSPORT,
Tylko 1, czy jak np. jest liga mistrzów, to mozna wybierac jaki mecz się ogląda?


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 13:16

stahoo pisze:
[RA]MACIUS pisze: w takim razie zakupcie Telewizję na Kartę. (...) W pakiecie z 'męskich' kanałów są między innymi: nSPORT,
Tylko 1, czy jak np. jest liga mistrzów, to mozna wybierac jaki mecz się ogląda?
ajj, fakt... nie uwzględniłem tego. Jest tylko 1 podstawowy kanał. Zapomniałem o tym, bo zazwyczaj nie puszczali meczów Juve, a ostatnio leciał mecz z Bordeaux.
Z kolei często TVP Sport pokazuje mecze PWłoch. Pamiętam, że oglądałem mecze z Lazio i któryś jeszcze.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 września 2009, 22:40

ja mam pytanie do posiadaczy Cyfrowego Polsatu i kanalu Polsat Futbol.
Jako ze ostatnio bardzo jestem zainteresowany ich oferta, ze wzgledu na ich nowy kanal Polsat Futbol... mam pytanie.. czy czesto puszczaja mecze ligi wloskiej i oczywiscie juventusu? slyszalem ze rownolegle leci kilka meczy i mozna sobie wybrac ktory mozna ogladac. interesuje mnie wylacznie liga wloska. chcialbym oczywiscie ogladac co weekend juventus w tv, bo szczerze mowiac mam juz dosc tych internetowych transmisji.
Czy Cyfrowy Polsat i jego kanal Polsat Futbol oferuje w tym zakresie najwiecej? czy moze jest jakas inna platforma cyfrowa (cyfra+?), na ktorej mozna czesciej ogladac mecze juve ewentualnie ligi wloskiej.


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2009, 22:49

Promocyjnie mam ten kanał u siebie chyba do 2.10.09r jak się nie mylę. Dziś był mecz Udinese z Milanem. Chcesz oglądać Juve jak najczęściej? To masz 3 wyjścia.
1.Internet
2.kupić "n", "Cyfrę plus" i "Cyfrowy Polsat"
3.Puby

O równoległym oglądaniu kilku meczy nic nie wiem :shock: myślałem, że takie rzeczy to tylko w "n" :whistle:


Obrazek
ODPOWIEDZ