Grande Pinturicchio - kompilacja by UFO :)

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Pinturicchio1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2008
Posty: 115
Rejestracja: 12 maja 2008

Nieprzeczytany post 11 września 2009, 20:36

Zapraszam do oceniania i oglądanie moje kompilki ;)



Noi Siamo Come La Nostra Fede... Immortale!!!

Obrazek
Buzol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 313
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2009, 22:01

Nawet spoko :) tylko trochę za dużo tych "rozbłysków" przy bramkach. Raz, że męczą oczy a dwa, że w takich momentach często są, że nie widać jak piłka wpada do siatki. Wierze, że kolejna będzie dużo lepsza i owocnych prac życzę.
P.S. Oczywiście nie twierdzę, że sam zrobiłbym lepszą.


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 11 września 2009, 22:16

Ja oczywiście kompletnie się nie znam na tworzeniu tego typu kompilacji, ale jako laik mogę Ci powiedzieć, że wyszło to bardzo fajnie, bo oprócz stałych "punktów programu" tego typu filmików, dodałeś ciekawe wątki. Ogólnie i może nazbyt przewrotnie można powiedzieć, że Twój filmik ma niezły scenariusz! :smile:

Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to - jak już zauważył Kolega wyżej - te przebłyski-rozjaśnienia w trakcie wpadania piłki do bramki. Coś co w zamyśle miało być efektowne, wywołuje u widza irytacje, bo nie można na spokojnie obejrzeć pięknej bramki, bo ten efekt to zasłania. Tak więc tutaj osiągnąłeś wynik odwrotny od tego na jaki oczekiwałeś.


Pozdrawiam!
goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 11 września 2009, 23:07

Koledzy mają rację. Dobry pomysł, ale te flesze są moim zdaniem niepotrzebne. Ta sama produkcja tylko, że bez nich wyglądałaby o wiele lepiej.
Mimo wszystko i tak mi się podobało ;)


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
Pinturicchio1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2008
Posty: 115
Rejestracja: 12 maja 2008

Nieprzeczytany post 29 września 2009, 09:50

Czekam na dalsze komentarze ;)


Noi Siamo Come La Nostra Fede... Immortale!!!

Obrazek
ODPOWIEDZ