Gazety. Jakie polecacie??

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 20:31

Chciałbym wiedzieć jakie gazety sportowe są godne uwagi... bo to bravo sport to teraz szajs jakich mało... kupuje przegląd sportowy ale widziałem ze są jakieś Giga Sport itp... interesują mnie takie w których jest cos ciekawego do poczytania i czasem fajne dodatki :-) Z góry dzieki:)


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 20:37

'Piłka nożna' czy tam 'Piłka nożna plus', sam nie czytam ale często są tam artykuły dotyczące ligii włoskiej, a to za sprawą Tomasza Lipińskiego.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 20:39

Piłkę Nożna Plus kupuję tak co 2 miesiące :D Nie narzekam.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 20:43

Ja również kupuję Piłkę Nożną/Piłkę Nożną Plus na drogę podczas ewentualnej podróży (wracając ze Zlotu dowiedzieliśmy się z niej o definitywnym transferze Melo do Juve :D )


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 20:46

Ja kupuję co tydzień "Piłkę nożną". Kiedyś kupowałem i PN +, ale stwierdziłem, że to jednak jest chała. Zresztą PN też schodzi na psy. Od jakiegoś czasu coraz częściej kupuję "Przegląd sportowy"" i "Futbol News". Szybsi, bardziej rzetelni, bardziej wyważenie w komentarzach. I w ogóle tacy jacyś... bardziej :D


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 20:50

deszczowy pisze:"Przegląd sportowy""
Szmatławiec jakich mało, zaczynają być mniej wiarygodni niż "Fakt".
"Futbol News" to jak najbardziej pozytywne zaskoczenie.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Malval

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2007
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2007

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 20:51

Ja co wtorek zjawiam się po kiosku po PN, czasami do pociągu kupuję Przegląd Sportowy, muszę "wypróbować" Futbol News podobno całkiem piszą. Kilka lat temu kupowałem Bravo Sport, ale się zrobił z tego całkiem spory syf.


"Perdonaci Zizou, ma I'amore e' Ceco"
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 20:59

"PN" i "PN+' mocno zeszły na psy (niezapomniana wycena lewonożnego Schweinsteigera :angry:). Dla samego Lipińskiego, skądinąd świetnego dziennikarza, nie warto tego kupować.
deszczowy pisze:Od jakiegoś czasu coraz częściej kupuję "Przegląd sportowy"" i "Futbol News". Szybsi, bardziej rzetelni, bardziej wyważenie w komentarzach. I w ogóle tacy jacyś... bardziej :D
Tego pierwszego nie kupuje praktycznie od przejęcia przez ASP. To co zrobił z tą gazetą Adamczyk woła o pomstę do nieba. Choć podobno już nie jest naczelnym. Ale mocno się zraziłem do tego tytułu, za mocno ciążył w stronę sportowego "Faktu", o czym niegdyś tu debatowaliśmy.

Po "Futbol News" raczej nie sięgnę. Kmiecik i Zarzeczny. Same nazwiska odpychają.

PS. Przykład newsa z "FN": http://sport.wp.pl/kat,32272,title,Gola ... omosc.html.
:doh:


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 21:05

Od 1998 roku zebrałem wszystkie, co do jednego numery Piłki Nożnej, dla mnie jest najlepsza. Piłkę Nożną + też staram się od czasu do czasu czytać, ale stawiam na poczciwą "Piłkę Nożną".


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 21:08

"Tylko piłka". Zdarzy się czasem błąd merytoryczny w stylu nieprawidłowa kwota transferu, ale i tak wg mnie warto - zwłaszcza dla graczy bukmacherskich. Do tego różne wywiady (dużo z Polski), zestawienia (np porównanie ilości Polaków grających w najlepszych ligach europejskich z innymi państwami Europy Środkowej). Ciekawa gazetka, która ukazuje się co środę.


LeVi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 132
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 21:33

Futbol News ? Kupiłem pierwszy numer i w tym dniu tj. czwartek, 6 sierpnia br. najgorzej jak mogłem spożytkowałem 1,50 zł. Brukowiec... jakich niestety dużo. Tyle.


Obrazek
Alexander De Large 655321
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 21:53

Ja w latach 90-tych kolekcjonowałem Spajdermana i Bravo Sport. Do dziś nie mogę zapomnieć zdjęcia, które ukazało się na łamach ww. &#8222;magazynu sportowego&#8221;, na którym widniał przebywający na rehabilitacji w basenie Marek Citko. Ech, co za czasy&#8230; :roll:

Dziś osobiście z prasy sportowej zdarza mi się tylko liznąć (i to najczęściej tylko przy okazji samotnych posiłków w jakiejś restauracji bądź &#8222;makdoldonaldsie&#8221; lub innym &#8222;kejewsi&#8221;) dodatki sportowe do różnych ogólnopolskich gazet wysokonakładowych. Najbardziej odpowiada mi GW (kolega Madmo by się o to do mnie przyczepił), ale po prostu dziennikarze sportowi jak piękny Michał Pol czy Rafał Stec w zupełności zaspakajają mój głód sportowej wiedzy w czasie pochłaniania gulaszu czy innego&#8221; sietburgera&#8221;&#8230; ;)


Pozdrawiam!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 21:56

żadnej nie polecam. Nie warto wydawać grosza, od czego jest Internet ?
Mam jeszcze płacić, żeby czytać bzdury Pola, Steca, czy innego Godlewskiego?


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 21:59

pan Zambrotta pisze:żadną nie polecam. Nie warto wydawać grosza, od czego jest Internet ?
Mam jeszcze płacić, żeby czytać bzdury [...] Steca[...]?
Za jego teksty akurat czasem warto zapłacić, bo merytorycznie i technicznie jest mocny i czasem zdarza mu się spłodzić fajny tekst, ale pozostałych panów nie polecam.

PS. Aczkolwiek felietony Steca, tak jak zresztą wszystkie artykuły, są na stronie "Wyborczej", więc płacić nie ma sensu.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 23:13

Zawidowianin pisze:"Tylko piłka". Zdarzy się czasem błąd merytoryczny w stylu nieprawidłowa kwota transferu, ale i tak wg mnie warto - zwłaszcza dla graczy bukmacherskich.
możesz coś więcej napisać na ten temat? jakoś te pisemko nigdy nie wpadło mi w ręce.

co do gazet, to "Piłka Nożna". pomimo, że z internetu można skorzystać w każdej chwili, to jednak lubię też rzucić okiem na kawałek papieru.


ODPOWIEDZ