Videozapowiedzi meczów Juventusu

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 września 2009, 01:56

Jako, że pusto coś w tych tematach, to sam coś skrobnąłem. Wakacje się kończą i wszystkie bzdury jakie mogłem robić się skończyły, więc:
z braku perspektyw na wieczór postanowiłem zrobić małą zapowiedź meczu z Lazio. A że chodziłem kiedyś na warsztaty filmowe, miałem trochę ułatwione zadanie.

Link do YouTube, jakby komuś się spodobało, mogę umieścić na jakimś serwerze. No i ściszcie trochę głośniki, bo daje po uszach :]

Pamiętajcie, krytyka nic nie kosztuje i sprawia mnóstwo frajdy, ale negatywne opinie i pogruszki biorę sobie do serca :lol: pierwsza taka kompilacja w życiu, więc zrozumcie...
no, druga.

Kliknij:
Obrazek

========================================================

Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 września 2009, 11:13 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 3 razy.


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 września 2009, 02:09

Co to za muzyka? Coś z wytwórni Immediate Music?

Zapowiedź bardzo dobra, ciekawe zbliżenia (wślizg Nedveda :* ), zbliżenia na kibiców i urywki wydarzeń z ostatnich spotkań między zespołami.

Brakuje mi 1. Mecz został przedstawiony jako wojna a ostatnio mam fioła na punkcie "Kompanii braci" i fajnie pobawiono się z kolorami, które były mniej żywe, takie pasujące do wojny po prostu. Fajnie byłoby widzieć podobny efekt też tutaj.


Taszen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 380
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 września 2009, 02:35

mi sie osobiscie bardzo podobalo :) oby tak dalej :)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 września 2009, 02:41

Zawidowianin pisze:Co to za muzyka? Coś z wytwórni Immediate Music?
"Here Comes The King" produkcji znanej i cenionej wytwórni X-Ray Dog.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 września 2009, 08:43

Panie, rób Pan to częściej. Szacun :ok: Bardzo mi się podobało ;)


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2009, 09:01

stahoo pisze:Panie, rób Pan to częściej.
zgadzam się, częściej prosimy takie zapowiedzi

pozwolę sobie wrzucić do pierwszego postu związanego z meczem

i mam nadzieję, że nie po raz ostatni a wręcz chciałoby się żeby te zapowiedzi były stałym punktem moich tematów o meczach :wink:


Obrazek
marcos34

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2005
Posty: 17
Rejestracja: 25 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2009, 09:03

kapitalne! ;D naprawdę niezły jesteś ;D warto, żeby częsciej Ci się nudziło ;D


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 września 2009, 09:34

niesamowity! muzyka bardzo pomogla ;P


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
johnq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2009
Posty: 18
Rejestracja: 22 lutego 2009

Nieprzeczytany post 09 września 2009, 09:38

mi również bardzo się podobało, oczekuję więcej! :D


Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 09 września 2009, 09:43

oby co mecz ;) hehe ale z Interem widze obowizkowo taką zapowiedź ;) a do tego muzyka najlepiej pasującą by była" Piraci z Karajbów" to by było coś ;)


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 września 2009, 10:22

Nie no elegancka sprawa ! Jak Tabo89 napisał takie zapowiedzi mogłyby być stałym punktem tematów meczowych ! Świetna robota !


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Bart_DB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 322
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 września 2009, 10:50

Zapowiedź świetna. Lubię krytykować, ale nie ma specjalnie czego się przyczepić.
Nie sugerujcie zapowiedzi przed każdym meczem, bo powiedzmy sobie szczerze, że niektóre nasze pojedynki nie będą elektryzujące, a firmowanie spotkania hasłem "ciułanie punktów" nie jest zbyt atrakcyjne. Kilka zapowiedzi przed najważniejszymi pojedynkami jednak byłoby wskazane :)


ti porterò all'inferno con me.
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 września 2009, 10:56

Bart_DB pisze: Nie sugerujcie zapowiedzi przed każdym meczem, bo powiedzmy sobie szczerze, że niektóre nasze pojedynki nie będą elektryzujące, a firmowanie spotkania hasłem "ciułanie punktów" nie jest zbyt atrakcyjne. Kilka zapowiedzi przed najważniejszymi pojedynkami jednak byłoby wskazane :)
No to sprostowanie. Właśnie chodziło mi o zapowiedzi pojedynków z ciekawymi przeciwnikami, typu Lazio, Inter, Viola, Milan, Napoli, Roma, i LM :P dużo tego ;)


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 września 2009, 11:13

Na początek chciałbym pochwalić za to, że praca jest bardzo estetyczna. Nie zdarza się to często. Żadnych watermarków i innych napisów, wszystko ładnie wykadrowałeś i zasłoniłeś. Tak niby nie wiele, a zdziałać może cuda. Takie prace ogląda się z o wiele większą przyjemnością, nawet w przypadku gdy przedstawiają nudne treści.

Co do wykonania to chciałbym podzielić się z kilkoma moimi odczuciami. Zabiegiem montowania filmiku jest to, że on się ma komponować z muzyką. Tutaj wiem, że tego Ci tłumaczyć nie trzeba. :wink: Jak wiesz, różne momenty muzyczne posiadają różny dynamizm, który dobrze by było, żeby odnosił się do tego, co widzimy. Tak jak podręcznikowo pokazałeś, muzyczne zmiany tonu, uderzenia, akcentuje się przez zmiany klipów, przybliżenia, zwolnienia i przyspieszenia, czy nawet poprzez ustawienie dokładnie w tym momencie chwili uderzenia piłki. W ten sposób filmik wkomponowany w muzykę jeszcze bardziej potęguje uczucia wyzwalane przez nią samą. Przechodząc do konkretów... w ostatnim etapie utworu, najbardziej emocjonującym, najbardziej dramatycznym, gdzie dynamizm powinien się przenikać z dramatyzmem materiałów dałeś tam na całość jedną akcję praktycznie jedną z najmniej znaczących w filmiku, dzięki czemu efekt który budował filmik i utwór został nieco przez to stłumiony.

Co do całości, to mam nadzieję, że nie zdenerwowałem Cie w żaden sposób swoją opinią, ponieważ mogłeś mieć własną wizję na stworzenie tego. Niemniej jednak w moim przypadku wnikliwość oceny jest wprost proporcjonalna do możliwości autora. Możesz mówić, że praca była robiona z nudów, może to nawet być racja. Ja jednak widziałem w niej prawdziwe podejście na serio, zero uproszczeń i niechlujstwa. Dawno nie widziałem pracy naprawdę solidnie wykonanej, aż do teraz. Gratuluję i czekam na następne jeszcze lepsze.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 16 września 2009, 11:12

Dobra ludzie, zrobiłem drugą zapowiedź, a z racji tego, że nie będę co tydzień przecież pisać, że umieściłem nowe video, zaglądajcie po prostu do tematów meczowych tabo i tam znajdziecie wszystko to, co przygotowałem. Ewentualnie tutaj w pierwszym poście możecie znaleźć cały zbiór tego co zrobiłem. Skargi, pogróżki i zażalenia jak najbardziej tu możecie zostawiać.
Ostatni raz tylko napiszę:
Obrazek

Zapowiedź meczu z Livorno, szczerze mówiąc to trudno o materiały było do tego video, bo Livorno było w Serie B, a ostatnie mecze to kopanina po czołach i trudno było coś z tego wybierać. Osobiście nie jestem zbytnio zadowolony z video w związku na wąskie pole manewru, ale zostawię tak jak jest, więc cmoknijcie misia w pompkę :D następne zapowiedzi będą już lepsze, bo więcej materiałów itp.

Z cyklu listy do redakcji:
tabo89 pisze:pozwolę sobie wrzucić do pierwszego postu związanego z meczem

i mam nadzieję, że nie po raz ostatni
:ok:
poszła pm'ka, sprawdzaj pocztę.
Bob Sapp pisze: a do tego muzyka najlepiej pasującą by była" Piraci z Karajbów" to by było coś ;)
Co do muzyki, to do tych najważniejszych meczów kawałki już dobrane, Ameryki nie odkryję jak powiem, że większość będzie utrzymywana w klimatach 'trailer orchestra soundtrack' najznamienitszych wytwórni, takich jak X-Ray Dog, Immediate music, czy Two Steps From Hell. Choć od czasu do czasu urozmaicenie się przyda, już mam kilka pomysłów na kilka odmiennych klipów.
Bart_DB pisze:Nie sugerujcie zapowiedzi przed każdym meczem, bo powiedzmy sobie szczerze, że niektóre nasze pojedynki nie będą elektryzujące, a firmowanie spotkania hasłem "ciułanie punktów" nie jest zbyt atrakcyjne. Kilka zapowiedzi przed najważniejszymi pojedynkami jednak byłoby wskazane :)
Wyrobienie takiego filmu to robota powiedzmy 2 godzin, nie przeszkadza mi co kolejkę coś takiego skręcić, zwłaszcza że z Sony Vegasem bardzo często przesiaduję i inne projekcje tworzę.
Jedynym problemem to tak jak pisałem, brak odpowiednich materiałów, dlatego trudno mi robić zapowiedzi do Champions League, nie chce mi się szukać po innych serwisach oprócz JP :D
Railis pisze:Co do całości, to mam nadzieję, że nie zdenerwowałem Cie w żaden sposób swoją opinią
dopiero teraz odpowiadam, bo do tej pory jechałem na Melisie po Twojej recenzji 8) jak mogłeś?

za wszystkie opinię typu: "rewelacja!", "cudowne!" baardzo dziękuję.


ODPOWIEDZ