Jaka przyszłość czeka Trezeguet?

Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9981
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2009, 15:44

Czy chciałbyś, żeby Trezeguet został w Juve?
- tak, bardzo się przyda w nowym sezonie
- tak, choć będzie rezerwowym
- nie, trzeba go sprzedać, póki jeszcze można
- nie, w Juve co mógł, to już zrobił

Czy zarząd Juventusu sprzeda Trezeguet tego lata?
- tak, do zespołu z Włoch
- tak, za granicę
- nie, z powodu braku ofert
- nie, mimo ofert


Zapraszamy do głosowania i dyskusji na ten temat.


Zobacz także:
News - co dalej z Trezeguet?
Archiwum sond
Masz pomysł na sondę? Napisz do nas na adres juvepoland@juvepoland.com


Juventus7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 9
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2009, 15:56

Nie no Treze musi zostać. Na pewno go nie sprzedadzą. Moim zdaniem jak złapie rytm to nikt go nie powstrzyma.


Alex Del Piero, juventino vero!

Obrazek
Juve , storia di ungrande amore...
Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6206
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2009, 16:01

Chciałbym, aby Trezeguet został na przyszły sezon. Nawet jeśli miałby być ostatnim napastnikiem, którego na boisko wpuści Ferrara. Ten zawodnik może dać nam wiele dobrego. Tak naprawdę nikt nie wie jak wyglądałaby ta sytuacja gdyby nie ta kontuzja i większość sezonu poza piłkarską murawą (mowa o ubiegłym sezonie). Szansę otrzymał Amauri i ją w jesieni wykorzystał dobrze zastępując Davida. Na dzień dzisiejszy to on wydaje się być idealnym kandydatem, aby odbierać podania od Diego i kierować piłkę do bramki, aby grać w wyjściowej jedenastce (ale to "na dzień dzisiejszy"). Trezeguet to bardzo doświadczony zawodnik, który w obliczu tego, że mamy długi sezon, może się przydać. Równie dobrze może on błysnąć dwa czy trzy razy i to na niego w pierwszej kolejności postawi Ciro. Pamiętamy przecież dobrze, co David robił w przeszłości, jak potrafi odnaleźć się i zdobyć ważne bramki.

Dodać należy, że kto by go nie kupił, ciężko będzie w tym momencie sprowadzić jakiegoś następce za te same pieniądze. Natomiast nie wiem, jak będzie to wyglądać w przyszłym okienku transferowym, gdzie atak mógłby otrzymać młode wzmocnienie (nie obiecujące - sprawdzone).

Jeśli David zdecydowałby się jednak nas opuścić, to nikt nie będzie mu miał nic za złe, bo mimo iż po degradacji różnie się działo, został on z nami. Na siłę nie ma go co zatrzymywać, ale jeśli już, to nie do klubu we Włoszech.


piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2009, 16:03

Chciałbym by Treze pozostał w JUVE przynajmniej jeszcze jeden sezon bo po prostu należy mu się to należy chociaż by dlatego że jest ikoną JUVE i jednym z najskuteczniejszych strzelców w historii.Drugi powód dla którego David powinien zostać to jego instynkt strzelecki (prawdopodobnie najlepszy w JUVE).Ciekawe tylko czy kontuzje z zeszłego roku nie pokrzyżują mu planów.Jedno jest pewne jeśli coś się kończy to coś się musi zacząć,a JUVE potrzebuje młodego napastnika który się będzie ogrywał wśród nie najmłodszych już piłkarzy z ataku i w którymś momencie być gotowym takiego zastąpić


Juventini2007

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2006
Posty: 80
Rejestracja: 08 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2009, 16:37

Sam nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony chciałbym żeby został, ponieważ bardzo go polubiłem przez te wszystkie lata spędzone w Juve. Poza tym śmieszą mnie Ci, którzy skreślają go po jednym nieudanym sezonie i to głównie spowodowanym kontuzjami. Dla mnie to wciąż świetny snajper o dużym potencjale, który potrafi rozegrać co najmniej jeszcze dwa sezony na wysokim poziomie pod warunkiem oczywiście, że będzie regularnie występował w pierwszej jedenastce. Z drugiej jednak strony jeżeli Ciro zdecyduje się grać jednym napastnikiem to dla Treze najprawdopodobniej zabraknie miejsca w pierwszym składzie. W takiej sytuacji trzymanie Davida, który zarabia niemałe pieniądze na ławce wydaję się być bezcelowe.

Jeżeli zarząd zdecyduje się sprzedać Trezegola to najlepiej w tym okienku transferowym i tylko za granicę. Bo jeżeli ma odejść do Milanu lub Romy to wolałbym zatrzymać go w Turynie.


Vaz_Te

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 lipca 2008
Posty: 9
Rejestracja: 12 lipca 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2009, 17:47

Zrobił dla Juve dużo... Jest wielki ale do k****y nędzy ma grać w Juve dlatego że nazywa się David Trezeguet? Czy na tym polega piłka nożna, że jeżeli ktoś osiągną wiele to na zawsze będzie grał w klubie a go kibice będą kochali, i będą chcieli żeby tylko on grał przy czym blokując miejsce w składzie? NIE! Treze out, jego czas sie skończył... Jest łasy na kasę i to wszystko, to widać. Juve daje mu grubo ponad 4 mln ojro. Na pewno będzie masa opinni innych od mojej, tych kibiców dla których najchętniej Zidane mógłby wrócić (mimo wieku, za nazwisko) i grać w Juve... żałosne panowie.
nie gramy za nazwisko - gramy za umiejętności i postawę na treningach.


kamiloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 245
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2009, 18:10

Vaz_Te pisze:Treze out, jego czas sie skończył... Jest łasy na kasę i to wszystko, to widać
Tak, tylko nie zapominaj że David może jeszcze dużo dać naszej drużynie. Jeśli będzie w formie i będzie regularnie grał może w przyszłym sezonie strzelić kilkanaście bramek. Poza tym jeśli teraz go sprzedamy może być trudno pozyskać wartościowego czwartego napastnika.

Chciałbym żeby Trezeguet został w Juve, bo wierzę, że w przyszłym sezonie może znowu być bardzo ważnym ogniwem naszej drużyny. Jednak jeśli zarząd dostanie bardzo dobrą ofertę, to nie wiadomo co się wydarzy.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2009, 18:11

szczypek pisze: Dodać należy, że kto by go nie kupił, ciężko będzie w tym momencie sprowadzić jakiegoś następce za te same pieniądze. Natomiast nie wiem, jak będzie to wyglądać w przyszłym okienku transferowym, gdzie atak mógłby otrzymać młode wzmocnienie (nie obiecujące - sprawdzone).
Otóż to, po pierwsze ceny poszły w górę i większość klubów za swoich zawodników oczekuje horrendalnych sum, a po drugie brak chyba odpowiednich piłkarzy. Nie wiem czy Cassano byłby dobrym kandydatem na następce Davida, Rossi z kolei za drogi, a Pandeva nie chcę tu widzieć. Treze powinien zostać, to obecnie najlepsza opcja.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Juventus29

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lipca 2009
Posty: 23
Rejestracja: 18 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2009, 18:16

Moim zadniem Treze juz zawsze będzie juventinim :) niechodzi o to czy zostanie do konca kariery w juve , ale zrobił już tyle dla klubu że złego slowa o nim nie powiem. To że tamten sezon miał nieudany było spowodowane kontuzją. Ten piłkarz napewno na ten sezon jeszcze sie przyda , sam Francuz raz mowi ze chce odejsc a raz, że nie. Jakby miał już odejsc to pewnie obejmie kierunek Francji gdzie najlepiej by pasował.
Ostatecznie myślę że nasz Trezegol pozostanie w Juve , choć będzie sie musiał być na początek rezerwowym. Jednak jakby znow wróciłlby do formy zobaczylibyśmy poraz kolejny świetny duet Treze-Alex. Oby Ciro go miał w planach.


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2009, 18:20

Vaz_Te pisze:Zrobił dla Juve dużo... Jest wielki ale do k****y nędzy ma grać w Juve dlatego że nazywa się David Trezeguet? Czy na tym polega piłka nożna, że jeżeli ktoś osiągną wiele to na zawsze będzie grał w klubie a go kibice będą kochali, i będą chcieli żeby tylko on grał przy czym blokując miejsce w składzie? NIE! Treze out, jego czas sie skończył... Jest łasy na kasę i to wszystko, to widać. Juve daje mu grubo ponad 4 mln ojro. Na pewno będzie masa opinni innych od mojej, tych kibiców dla których najchętniej Zidane mógłby wrócić (mimo wieku, za nazwisko) i grać w Juve... żałosne panowie.
nie gramy za nazwisko - gramy za umiejętności i postawę na treningach.
Żałosna to jest twoja wypowiedź. To może napiszesz nam wszystkim na jakiej podstawie wylatujesz tutaj z tekstem "Treze OUT"? David gra za zasługi? A to dobre... To dlatego siedział na ławie w poprzednim sezonie gdy wrócił po kontuzji?

Wg. mnie David musi zostać.
Po 1. ma coś do udowodnienia po tej ciężkiej kontuzji.
Po 2. tak jak napisał Lypsky nikogo sensownego za takie pieniądze nie sprowadzimy... Chyba, że robicie zrzutkę na Rossiego.

PS. David jeżeli będzie grał to za nazwisko, umiejętności i postawę na treningach.
W każdej drużynie są podobne problemy. nie zmienia to faktu, że się z Tobą zgadzam. Treze gwiazdą był, może jeszcze jest, ale raczej już nie będzie. Potrzeba nam młodej świeżej krwi i całkowicie zgadzam się z opinią, że powinniśmy sprzedać go, póki jeszcze ktoś go chce i solidnie rozglądnąć się za Rossim.
Czyli liczysz, że w tym okienku stać nas na wydanie minimum 30mln. na Rossiego? Jeżeli tak to również się zgadzam...
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2009, 18:32 przez JuveR, łącznie zmieniany 3 razy.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2009, 18:25

Vaz_Te pisze:Zrobił dla Juve dużo... Jest wielki ale do k****y nędzy ma grać w Juve dlatego że nazywa się David Trezeguet? Czy na tym polega piłka nożna, że jeżeli ktoś osiągną wiele to na zawsze będzie grał w klubie a go kibice będą kochali, i będą chcieli żeby tylko on grał przy czym blokując miejsce w składzie? NIE! Treze out, jego czas sie skończył... Jest łasy na kasę i to wszystko, to widać. Juve daje mu grubo ponad 4 mln ojro. Na pewno będzie masa opinni innych od mojej, tych kibiców dla których najchętniej Zidane mógłby wrócić (mimo wieku, za nazwisko) i grać w Juve... żałosne panowie.
nie gramy za nazwisko - gramy za umiejętności i postawę na treningach.
W każdej drużynie są podobne problemy. nie zmienia to faktu, że się z Tobą zgadzam. Treze gwiazdą był, może jeszcze jest, ale raczej już nie będzie. Potrzeba nam młodej świeżej krwi i całkowicie zgadzam się z opinią, że powinniśmy sprzedać go, póki jeszcze ktoś go chce i solidnie rozglądnąć się za Rossim.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Vaz_Te

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 lipca 2008
Posty: 9
Rejestracja: 12 lipca 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2009, 13:23

JuveR
Właśnie jesteś jednym z tych kibiców, którzy kochają Treze za nazwisko i za to co dla Juve zrobił... To jest żałosne!


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6206
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2009, 13:35

Vaz_Te pisze:JuveR
Właśnie jesteś jednym z tych kibiców, którzy kochają Treze za nazwisko i za to co dla Juve zrobił... To jest żałosne!
Kolego opamiętaj się. Jego sprawa kogo kocha i za co a nawet jeśli kocha Davida za nazwisko i to, co zrobił dla Juventusu to wcale nie jest żałosne. To zrozumiałe.


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2009, 13:38

Vaz_Te pisze:JuveR
Właśnie jesteś jednym z tych kibiców, którzy kochają Treze za nazwisko i za to co dla Juve zrobił... To jest żałosne!
Odpowiedz na moje pytanie. Gdzie zauważyłeś tą grę za zasługi?

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie traktuje Davida jak śmiecia, którego trzeba się pozbyć... Zresztą napisałem, że jeżeli na jego miejsce miałby przyjść Rossi (lub zawodnik jego pokroju, z ogromnym potencjałem) to życzę Davidowi wszystkiego najlepszego w nowym klubie.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2009, 13:42

David wielkim piłkarzem jest i będzie, ale ma już swoje lata. Wg. mnie ten sezon powinien spędzic jeszcze w Juventusie. Trzeba mu dac szansę na grę aby pokazał swoją wartośc i... w przyszłym sezonie sprzedac. Treze ma już swoje lata a jego cena z roku na rok maleje, nie jest perspektywiczny. Musimy myślec o przyszłości i odmłodzeniu ataku.

Nie kwestionuje tego co zrobił dla Juve, ani jego umiejętności piłkarskich, lecz napisze to co już kilkakrotnie pisałem: jego czas w Turynie dobiega końca.
Wiem, że nikt nie wyłoży za niego 20 czy 30mln euro, ale myśle, że gdyby zagrał w tym seoznie naprawdę dobrze i strzeliłby kilka-kilkanście bramek to myślę, że ktoś wyłoży 10 baniek na stół. Takie pieniądze nie są wystarczające do zakupy jakiegoś klasowego zawodnika, ale napewno ułatwiają sprowadzenie kogoś.


Zablokowany