Liga Europy UEFA 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Ile polskich drużyn awansuję do fazy grupowej Ligi Europy?

Czas głosowania minął 02 września 2009, 20:53

żadna
16
22%
1
28
39%
2
20
28%
3
6
8%
4 (przy odpadnięciu Wisły z LM)
2
3%
 
Liczba głosów: 72
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 23:13

Normalnie co jest kretynizmem ;)


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 23:38

Kurcze, prawdopodobnie właśnie mamy wielkiego trenera dzięki Valencii, tylko własnie komentaror meczu natchnął mnie do refleksji słowami:
"Rafa miał dobry zespół kiedy zdobywał LM jeszcze z Dudkiem teraz zostało po nich tylko 2 zawodników. Benitez szukał lepszych zawodników, ściągając tuziny graczy... " Jak wyszło sami widzimy.


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2010, 00:01

Jareckik dzięki Atletico, nie Valencii ;)
A co do tych transferów to nie zgadzam się komentatorem. Kiedy L'pool zdobył LM była to niespodzianka, mieli wtedy słaby skład i trochę szczęścia wraz z formą poszczególnych zawodników dały im zwycięstwo. Później z roku na rok mieli silniejszy skład, wszyscy się z nimi liczyli a jednak zawsze brakowało tego szczęścia żeby powtórzyć ten wyczyn. W tym sezonie natomiast po prostu dopadł ich dołek i tyle. W dodatku Rafa sie już 'przegrzał' na Anfield.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2010, 00:03

Wspaniale ! Liverpool poza burtą. Bardzo się cieszę z awansu Atletico. Dziś zagrali naprawdę dobry mecz, szczególnie w 2 połowie. Miałem już dość tego, że Liverpool 3 razy pod rząd rewanżowe mecze rozgrywał u siebie. To nie było sprawiedliwe. Dziś Atletico utarło im nosa z czego jak już pisałem bardzo się cieszę, jednak w finale będę kibicował Fulham. Jak wygra Fulham to będę miał przynajmniej satysfakcję, że Juventus został wyeliminowany przez najlepszą drużynę rozgrywek :wink:.

No i jeszcze odpadnięcie Liverpoolu przybliża do nas Beniteza.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2010, 07:33

A jednak Atletico dzięki pięknej bramce Forlana wyrzucił za burtę Liverpool. Ogólnie Atletico zaskoczyło mnie szybkością, przez cały mecz - zarówno na początku jak i w dogrywce kiedy byli zmęczeni śmigali po murawie aż miło było patrzeć.
Teraz należy tylko oczekiwać zwolnienia Beniteza i dla nas już z górki z jego zatrudnieniem.
W finale Fulham z Atletico. Wydaje mi się, że Atletico powinno wygrać ale Fulham w tym sezonie sprawia spore niespodzianki więc będzie ciekawie.

Multimedia - http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... 310#462310
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2010, 08:39 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Choperini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2008
Posty: 259
Rejestracja: 16 maja 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2010, 07:58

tabo89 pisze:A jednak Atletico dzięki pięknej bramce Forlana wyrzucił za burtę Arsenal. Ogólnie Atletico zaskoczyło mnie szybkością, przez cały mecz - zarówno na początku jak i w dogrywce kiedy byli zmęczeni śmigali po murawie aż miło było patrzeć.
Teraz należy tylko oczekiwać zwolnienia Beniteza i dla nas już z górki z jego zatrudnieniem.
W finale Fulham z Atletico. Wydaje mi się, że Atletico powinno wygrać ale Fulham w tym sezonie sprawia spore niespodzianki więc będzie ciekawie.

Multimedia - http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... 310#462310
A mi się wczoraj wydawało, że to jednak Liverpool, a nie Arsenal jest poza burtą LE ;)

Teraz pozostaje nam jedynie czekać na jakiś oficjalny komunikat ze strony Liverpoolu odnośnie dalszej współpracy z Benitezem.


"Run Hassan. Run! ;)"
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2010, 08:01

tabo89 pisze:W finale Fulham z Atletico. Wydaje mi się, że Atletico powinno wygrać ale Fulham w tym sezonie sprawia spore niespodzianki więc będzie ciekawie.
sprawia niespodzianki na swoim stadionie ...
bez presady wg. mnie Atletico spokojnie to wygra.
tabo89 pisze:A jednak Atletico dzięki pięknej bramce Forlana wyrzucił za burtę Arsenal.
Tabo, albo coś piłeś albo spałeś jak to pisałeś...
tabo89 pisze:Teraz należy tylko oczekiwać zwolnienia Beniteza i dla nas już z górki z jego zatrudnieniem.
:pray:


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2010, 08:26

Szikit pisze: A co do tych transferów to nie zgadzam się komentatorem. Kiedy L'pool zdobył LM była to niespodzianka, mieli wtedy słaby skład i trochę szczęścia wraz z formą poszczególnych zawodników dały im zwycięstwo.
Dokładnie. Tam tak naprawdę ciągnęli ten wózek za uszy Gerrard, Riise i Luis Garcia.

PS. Bramka Petricia piękna. Jak grał Aquilani?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2010, 08:37

Łukasz pisze:PS. Bramka Petricia piękna. Jak grał Aquilani?
decydował o grze w środku pola, miał dużo zagrań z pierwszej piłki, świetne przeżuty, ogólnie to chyba najlepiej w L'poolu.


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2010, 08:40

Chyba jednak jeszcze spałem :smile: Nie wiem skąd mi się wziął tam ten Arsenal, ehh :D
dr.DeV pisze:
Łukasz pisze:PS. Bramka Petricia piękna. Jak grał Aquilani?
decydował o grze w środku pola, miał dużo zagrań z pierwszej piłki, świetne przeżuty, ogólnie to chyba najlepiej w L'poolu.
Plus niezbyt często spotykana (czt. ładna) bramka.


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2010, 09:52

Szikit pisze: A co do tych transferów to nie zgadzam się komentatorem. Kiedy L'pool zdobył LM była to niespodzianka, mieli wtedy słaby skład i trochę szczęścia wraz z formą poszczególnych zawodników dały im zwycięstwo.
Zgadzam się. W fazie grupowej do ostatnich chwil walczyli o awans i o mało co by nie odpadli, potem w 1/8 finału w miarę dobre mecze ze słabym Bayerem. Ale następnie pomoc sędziego z meczu z Juventusem i "Bramka której nie było" z Chelsea. W finale 20 minut dobrej gry(Milan miał w tym meczu ogólnie dużą przewagę) i szczęśliwe zwycięstwo w karnych.
To już ich dojście do finału dwa lata poźniej było bardziej sprawiedliwe.
Ale jak widzimy, mimo problemów z kontuzjami, Benitezowi udało się dojść do półfinału. On jest gwarancją dobrej gry w europejskich pucharach, z czym Juve w ostatnich latach miało wielki problem.

Lige Europejską wygra Fulham, Hodgson dokonał cudów z tą drużyną.


preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 maja 2010, 21:01

Wiem, że nie na temat, ale strasznie mnie denerwuje, jedna rzecz, której nie mogę sobie przypomnieć. Wie ktoś z Was może jak nazywał się taki napastnik, stosunkowo młody, który parę lat temu grał w Bayernie, a później przeszedł bodajże do HSV lub do innej niemieckiej drużyny. Mulat z dredami z tego co pamiętam.

Chciałbym, żeby wygrało Fulham, raz w historii im się należy, no i w końcu jakieś marne to pocieszenie dla Nas by było :wink:


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 maja 2010, 21:04

preclix pisze:Wiem, że nie na temat, ale strasznie mnie denerwuje, jedna rzecz, której nie mogę sobie przypomnieć. Wie ktoś z Was może jak nazywał się taki napastnik, stosunkowo młody, który parę lat temu grał w Bayernie, a później przeszedł bodajże do HSV lub do innej niemieckiej drużyny. Mulat z dredami z tego co pamiętam.

Chciałbym, żeby wygrało Fulham, raz w historii im się należy, no i w końcu jakieś marne to pocieszenie dla Nas by było :wink:
Jose Paolo Guerrero :wink:

Bedzie remis i duzo bramek. Albo w ogole...
Ostatnio zmieniony 12 maja 2010, 21:05 przez JaPs, łącznie zmieniany 1 raz.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2010, 21:04

preclix pisze:Wiem, że nie na temat, ale strasznie mnie denerwuje, jedna rzecz, której nie mogę sobie przypomnieć. Wie ktoś z Was może jak nazywał się taki napastnik, stosunkowo młody, który parę lat temu grał w Bayernie, a później przeszedł bodajże do HSV lub do innej niemieckiej drużyny. Mulat z dredami z tego co pamiętam.
Jose Paulo Guerrero. Równie utalentowany, co nieskuteczny.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Ya-Qb 25

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 251
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 12 maja 2010, 21:05

preclix pisze:Wiem, że nie na temat, ale strasznie mnie denerwuje, jedna rzecz, której nie mogę sobie przypomnieć. Wie ktoś z Was może jak nazywał się taki napastnik, stosunkowo młody, który parę lat temu grał w Bayernie, a później przeszedł bodajże do HSV lub do innej niemieckiej drużyny. Mulat z dredami z tego co pamiętam.

Chciałbym, żeby wygrało Fulham, raz w historii im się należy, no i w końcu jakieś marne to pocieszenie dla Nas by było :wink:
Carlos Alberto albo Asamoah?
Niewiem :P tylko oni mi przychodzą do głowy na tą chwile :D


Jedna matka
Jedno serce
Jedno życie
Jedno JUVE !!!
ODPOWIEDZ