Mały problem

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2009, 18:31

Mam taki problem jakis czas temu cos sie stało z moim laptopem tzn. wszystko działa dobrze i bez zarzutów tylko że .. nie moge odkryć ukrytych plików i folderów przykładowo mam ukryte pliki systemowe jak windows itd. ale jakims cudem nie moge ich odkryć :|
Wchodząc w Narzędzia/opcje folderów/widok/pokaż ukryte pliki i foldery
ten sposó nie pomaga.. nie wiem w czym problem mam nadzieje ze ktos z was bedzie znał rozwiązanie, bo ciągłe wpisywanie bezpośrednich ścierzek do folderów juz mnie irytuje ... !


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2009, 19:23

Sciagnij i uruchom ComboFix, powinno pomoc.


PaulCone

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2008
Posty: 332
Rejestracja: 13 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 11 lipca 2009, 14:46

Równiez mam problem z laptopem. Podczas pobierania większych plikow z internetu komputer sie zawiesza (nie zawsze), i trzeba go restartowac ręcznie. Ale chodzi mi tu o taką informacje, która sie przy tym pojawia:
Obrazek
Moze mi ktos powiedziec co mu jest? Co mam zrobic? Jest jeszcze na gwarancji. Oddac?
Dodam ze jest to Fujitsu Siemens... :prochno:


ODPOWIEDZ