Forumowicz od A do Z - vol.2

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ

Nastepny alfabet napisze...

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 03:57

Od jakiegoś czasu zbierałem się do ruszenia tej zabawy, zbierałem, zbierałem, no i zebrałem :P

Na wstępie pytanie jest jedno, macie jakieś zastrzeżenia co do poniższego regulaminu (praktycznie w całości skopiowany regulamin autorstwa Diego [M.] i mnowomiejskiego [mnowo] ) :
1. W zabawie "Forumowicz od A do Z" może wziąć udział każdy Forumowicz JP, który jest zarejestrowany na stronie www.juvepoland.com.
2. Zabawa polega na wytypowaniu spośród społeczności JP osoby, która napisze swój alfabet.
3. Każda ankieta będzie trwała tydzien.
4. Do następnej ankiety może zostać nominowana osoba, która zajęła 4 miejsce w poprzednim głosowaniu, pod warunkiem, że liczba głosów, jakie otrzymała, równa jest co najmniej 80% liczby głosów, jakie otrzymał użytkownik, który zajął 3 miejsce. W tym przypadku ostatnia osoba w ankiecie sama musi wyrazić chęć wzięcia udziału w zabawie.
5. Jeśli punkt 4 nie zostanie zrealizowany, do następnej ankiety przechodzą osoby, które zajęły miejsca odpowiednio drugie i trzecie. Dwie osoby musza same zgłosić się do ankiety.
6. Chęć udziału w zabawie można zgłaszać się poprzez odpowiedni wpis w tym temacie lub poprzez wysłanie prywatnej wiadomości do któregoś z członków komisji.
7. Użytkownicy, którzy wygrali ankietę i napisali swój alfabet, proszeni są o opublikowanie ich w temacie "Forumowicz od A do Z - wypowiedzi" i o wpis w tym temacie.
Oczywiście do tego regulaminu nie ma co podchodzić jakoś szczególnie rygorystycznie, nie będę nikomu liczył extra dokładnie co do procenta zdobytych punktów, nie na tym to polega, ma to być głównie zabawa.
Jak już wspólnie ustalimy jakąś konkretną formę zabawy to wtedy zadbam o odpowiednie nagłośnienie tego faktu i będzie można zaczynać.

Jeśli macie jakieś pomysły, uwagi, piszcie śmiało, szczególnie prosiłbym o wypowiadanie się userów, którzy aktywnie uczestniczyli w zabawie w ubiegłych latach i orientują się jakie [jeśli] były minusy zabawy i co pasowałoby poprawić.

Czarna lista:
Mrówa
leniup
LordJuve
madmo
Kamex22
Pawełek
Niasty
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2011, 11:51 przez Siewier, łącznie zmieniany 7 razy.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 10:37

łubudubu!łubudubu!niechnamżyjeprezesnaszegoklubu!

Po wstępnej porcji wazeliny i pochwałą nad reaktywacją tej przedniej zabawy, stwierdzam iż:

akceptuję taki regulamin,
oraz zgłaszam pewne propozycje:

-Osoby, które doszły do wniosku, że ich alfabet się nieco zmienił od ostatniego czasu, mogą zgłosić sie do zabawy i opublikować (jeśli wygrają) nowy alfabet. Oczywiście starego alfabetu sie nie kasuje.

-przycisnąć za jaja tych, którzy nie opublikowali swoich alfabetów! albo niech znowu wrócą do zabawy i biorą udział w głosowaniach.

-rozdmuchać zabawę, by zawsze było o niej głośno! Na razie nie wiem jak, niech prezes pomyśli nad tym. Nawet akcja: rozdajemy czapeczki, koszulki i kubki z logiem zabawy nie jest zła, jeśli poskutkuje! :>


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 10:45

3. Każda ankieta będzie trwała co najmniej dwa tygodnie. Po tym czasie muszę minąć trzy dni, w których nie zostanie oddany żaden głos.

Dlaczego musza minac 3 dni bez oddawania głosu?

4 pkt jakis zawiły jest (przynajmniej dla mnie z soboteniego rana :D )
Bo chęć udziału mozna zgłaszac samemu, a i tak ankieta wyłoni zwycięzcę. Więc na co jest pkt 4?

:)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 10:54

stahoo

Normalnie było tak:

wyniki ankiety:

A 18 głosów
B 16 głosów
C 8 głosów
D 1 głos

Osoba A umieszcza alfabet, B i C przechodzą dalej do nowej ankiety, D odpada, do których dochodzą osoby zgłaszające się (E i F). Nowa ankieta wygląda tak:
B
C
E
F

Wg 4 punktu jest tak:

A 18 głosow
B 17 głosów
C 10 głosów
D 8 głosów

Jeśli ostatdnia osoba (D) ma 80% głosów przedostatniej osoby, nie odpada. A umieszcza alfabet, do nastepnej ankiety przechodzą B, C i D + nowa osoba E
B
C
D
E

prościej wytłumaczyć się nei da :C


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 11:00

Już czaje ;) Dzięki ;]


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 12:47

Można się jakoś zgłosić do ankiety czy coś ? ;D


Sky is the limit!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 12:59

Pawełek pisze:Można się jakoś zgłosić do ankiety czy coś ? ;D
Można prosić o dokładne czytanie poprzednich postów czy coś? 8) Napisałem wyraźnie, że najpierw chce ustalić jakiś ogólny zarys wyglądu zabawy, jak już sie to stanie to wtedy dopiero zaczniemy część praktyczną.


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 13:31

No jak dla Mnie w pytkę pomysł, kiedyś sporo frajdy przynosiło mi czytanie Alfabetów co poniektórych :lol: Regulamin jest ok. :ok: Takwięc jak dla mnie można ruszyć z zabawą od nowa :D


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 13:38

Miś Coccolino pisze:Osoby, które doszły do wniosku, że ich alfabet się nieco zmienił od ostatniego czasu, mogą zgłosić sie do zabawy i opublikować (jeśli wygrają) nowy alfabet. Oczywiście starego alfabetu sie nie kasuje.

-przycisnąć za jaja tych, którzy nie opublikowali swoich alfabetów! albo niech znowu wrócą do zabawy i biorą udział w głosowaniach.

-rozdmuchać zabawę, by zawsze było o niej głośno! Na razie nie wiem jak, niech prezes pomyśli nad tym. Nawet akcja: rozdajemy czapeczki, koszulki i kubki z logiem zabawy nie jest zła, jeśli poskutkuje! :>
Ja się tylko podpiszę pod tym i to wszystko. Byłoby kapitalnie, gdyby to wszystko zmartwychwstało, raz już próbowaliśmy wskrzesić tę machinę ale widać nie wyszło. W moim mniemaniu można by zacząć zabawę od kompletnego zera, co oznacza, że znów biorą w niej udział wszystkie Martiny, Siewiery i inne modele, nie wymazując rzecz jasna z historii tego, co wyrzeźbiliśmy do tej pory.
I fajnie. Co do przyciskania za jaja, to lepiej niech znów się zgłoszą i tyle. Bo do tej pory ciśnięcie niewiele dało.
A zabawa naprawdę jest warta zachodu.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 13:57

mnowo pisze: Byłoby kapitalnie, gdyby to wszystko zmartwychwstało, raz już próbowaliśmy wskrzesić tę machinę ale widać nie wyszło. W moim mniemaniu można by zacząć zabawę od kompletnego zera, co oznacza, że znów biorą w niej udział wszystkie Martiny, Siewiery i inne modele, nie wymazując rzecz jasna z historii tego, co wyrzeźbiliśmy do tej pory.
I fajnie. Co do przyciskania za jaja, to lepiej niech znów się zgłoszą i tyle. Bo do tej pory ciśnięcie niewiele dało.
A to jest pomysł godny rozpatrzenia. Takie "Forumowicz od A do Z vol.2". Nowe spojrzenie na userów. Dla mnie bardzo ciekawe. No bo - przy całym szacunku do Was - niech mi ktoś powie, że ich alfabet nie uległ zmianie.
Ludzie się zmieniają. A warto te zmiany obserwować.
mnowo pisze:A zabawa naprawdę jest warta zachodu.
ot co.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 14:16

Miś Coccolino pisze:
mnowo pisze: Byłoby kapitalnie, gdyby to wszystko zmartwychwstało, raz już próbowaliśmy wskrzesić tę machinę ale widać nie wyszło. W moim mniemaniu można by zacząć zabawę od kompletnego zera, co oznacza, że znów biorą w niej udział wszystkie Martiny, Siewiery i inne modele, nie wymazując rzecz jasna z historii tego, co wyrzeźbiliśmy do tej pory.
I fajnie. Co do przyciskania za jaja, to lepiej niech znów się zgłoszą i tyle. Bo do tej pory ciśnięcie niewiele dało.
A to jest pomysł godny rozpatrzenia. Takie "Forumowicz od A do Z vol.2". Nowe spojrzenie na userów. Dla mnie bardzo ciekawe. No bo - przy całym szacunku do Was - niech mi ktoś powie, że ich alfabet nie uległ zmianie.
Ludzie się zmieniają. A warto te zmiany obserwować.
W związku z tym, iż żegnam się z jp, nie ukrywam, że chciałbym aby mój ostatni post był alfabetem vol.2 (za dużo gówniarskich bzdet wtedy naklepałem). jeśli jest taka opcja to zgłaszam się.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 14:22

O. :o Zabawa ciągle żywa, powodzenia w jej prowadzeniu.


I need a girl that I can train.
KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 15:05

Jestem za :wink: Tym bardziej, ze w czasach kiedy tamta zabawa sie zaczela nie mialem stalego dostepu do internetu, a co za tym idzie nie bylem ani zarejestrowany na JP ani swojego alfabetu nie napisalem. Chcialbym zapytac tylko jakiego rodzaju byly to ankiety? Jest tu moze gdzies link do nich? Jakie przykladowo padaly w nich pytania i ile ich bylo? A co do nowych pomyslow to jak cos wymysle to wypisze co mi przyszlo do glowy.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 15:10

Miś Coccolino pisze:
mnowo pisze: Byłoby kapitalnie, gdyby to wszystko zmartwychwstało, raz już próbowaliśmy wskrzesić tę machinę ale widać nie wyszło. W moim mniemaniu można by zacząć zabawę od kompletnego zera, co oznacza, że znów biorą w niej udział wszystkie Martiny, Siewiery i inne modele, nie wymazując rzecz jasna z historii tego, co wyrzeźbiliśmy do tej pory.
I fajnie. Co do przyciskania za jaja, to lepiej niech znów się zgłoszą i tyle. Bo do tej pory ciśnięcie niewiele dało.
A to jest pomysł godny rozpatrzenia. Takie "Forumowicz od A do Z vol.2". Nowe spojrzenie na userów. Dla mnie bardzo ciekawe. No bo - przy całym szacunku do Was - niech mi ktoś powie, że ich alfabet nie uległ zmianie.
Ludzie się zmieniają. A warto te zmiany obserwować.
Jak przeczytałem swój alfabet... :roll:


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 15:35

mnowo pisze:
Miś Coccolino pisze:Osoby, które doszły do wniosku, że ich alfabet się nieco zmienił od ostatniego czasu, mogą zgłosić sie do zabawy i opublikować (jeśli wygrają) nowy alfabet. Oczywiście starego alfabetu sie nie kasuje.

-przycisnąć za jaja tych, którzy nie opublikowali swoich alfabetów! albo niech znowu wrócą do zabawy i biorą udział w głosowaniach.

-rozdmuchać zabawę, by zawsze było o niej głośno! Na razie nie wiem jak, niech prezes pomyśli nad tym. Nawet akcja: rozdajemy czapeczki, koszulki i kubki z logiem zabawy nie jest zła, jeśli poskutkuje! :>
Ja się tylko podpiszę pod tym i to wszystko. Byłoby kapitalnie, gdyby to wszystko zmartwychwstało, raz już próbowaliśmy wskrzesić tę machinę ale widać nie wyszło. W moim mniemaniu można by zacząć zabawę od kompletnego zera, co oznacza, że znów biorą w niej udział wszystkie Martiny, Siewiery i inne modele, nie wymazując rzecz jasna z historii tego, co wyrzeźbiliśmy do tej pory.
I fajnie. Co do przyciskania za jaja, to lepiej niech znów się zgłoszą i tyle. Bo do tej pory ciśnięcie niewiele dało.
A zabawa naprawdę jest warta zachodu.
Po pierwsze chciałbym pogratulować Siewierowi pomysłu reaktywowania tej zabawy i zapału do prowadzenia jej. Myślę, że regulamin nie wymaga większych poprawek, jedynie nastawienie ludzi powinno się trochę zmienić (wygrana = napisanie alfabetu). Kiedyś nawet miałem pod ręką czarną listę osób, które nie zamieściły swoich pracy, może trzeba ją odświeżyć :wink: ?


:roll:
ODPOWIEDZ