Forumowicz od A do Z - vol.2

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ

Nastepny alfabet napisze...

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2010, 15:56

o ludzie, Tigmar startuje :doh:


jakie suweniry są przewidziane za głos? :D


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2010, 16:25

Głos na Tigmara. Lepiej pisz alfabet, bo zwycięstwo masz jak w banku.


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2010, 16:28

dzięki, dzięki
alfabet jeszcze niegotowy, bo nie chce zapeszac ;)

białas - pomyślimy ;)


przez chwilę jako Marco Buffon
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2010, 16:44

Skoro Marco Tigmar Buffon już wygrał to zagłosowałem właśnie na ewerthona, ale tutaj raczej walka będzie o 2. miejsce.


Obrazek
Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2010, 16:55

tabo89 pisze:Skoro Marco Tigmar Buffon już wygrał to zagłosowałem właśnie na ewerthona, ale tutaj raczej walka będzie o 2. miejsce.
panowie, nie przesadzajmy, to dopiero 1szy dzien, liczę na dalsze glosy, a alfabet zapowiada się obiecująco :)


przez chwilę jako Marco Buffon
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 03:03

W końcu ddałem swój alfabet. Jestem ciekaw waszej oceny, a szczzególnie krytyki. Za spore opóźnienie bardzo przepraszam. Złożyło się na to wiele czynników, ale macie prawo wieszac na mnie psy. W pełni to rozumiem.


Day after day I'm getting better and better.
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 11:14

sisman pisze:W końcu ddałem swój alfabet. Jestem ciekaw waszej oceny, a szczzególnie krytyki. Za spore opóźnienie bardzo przepraszam. Złożyło się na to wiele czynników, ale macie prawo wieszac na mnie psy. W pełni to rozumiem.
Bardzo mnie się spodobał teraz wiem o Tobie jeszcze więcej mimo, że po pijaku rozmawialiśmy o różnych sprawach i nie zawsze się zgadzaliśmy. Git alfabet :ok:


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 11:29

FalsoVero pisze:
sisman pisze:W końcu ddałem swój alfabet. Jestem ciekaw waszej oceny, a szczzególnie krytyki. Za spore opóźnienie bardzo przepraszam. Złożyło się na to wiele czynników, ale macie prawo wieszac na mnie psy. W pełni to rozumiem.
Bardzo mnie się spodobał teraz wiem o Tobie jeszcze więcej mimo, że po pijaku rozmawialiśmy o różnych sprawach i nie zawsze się zgadzaliśmy. Git alfabet :ok:
Ciekawe co bedzie działo się w piątek na Interze:) szukam lokalu.


Day after day I'm getting better and better.
luks_wgs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2006
Posty: 194
Rejestracja: 22 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 11:46

@sisman, bardzo ciekawy alfabet. Dobrze jest zobaczyć, że są młodzi ludzie, którzy nadal są "normalni", niezaślepieni idiotyzmem dzisiejszych czasów.

Jedyne, co mam Ci do zarzucenia to spora ilość błędów ortograficznych, przez co czytanie było momentami frustrujące i uciążliwe, ale porządna treść była to w stanie wynagrodzić.

Powodzenia na maturze, powodzenia również dla brata i jego kariery bramkarskiej;)


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 11:52

LUKS WGS pisze:@sisman, bardzo ciekawy alfabet. Dobrze jest zobaczyć, że są młodzi ludzie, którzy nadal są "normalni", niezaślepieni idiotyzmem dzisiejszych czasów.

Jedyne, co mam Ci do zarzucenia to spora ilość błędów ortograficznych, przez co czytanie było momentami frustrujące i uciążliwe.
Pisałem to na "żywca", praktycznie przez jedną noc, byłem zmęczony i zapomniałem poprawić ewentualne błędy. A "propos" to "miszczem" ortografi też nigdy nie byłem. Jest jak jest.


Day after day I'm getting better and better.
luks_wgs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2006
Posty: 194
Rejestracja: 22 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 11:58

sisman pisze:Pisałem to na "żywca", praktycznie przez jedną noc, byłem zmęczony i zapomniałem poprawić ewentualne błędy. A "propos" to "miszczem" ortografi też nigdy nie byłem. Jest jak jest.
Dlatego nie uważam tego za jakiś wielki minus, bo nie o to w alfabecie chodzi. Treść, nie forma jest tu najważniesza.


goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 12:04

Lepiej oddać dobry alfabet mimo iż z błędami ortograficznymi, niż w ogóle tego nie zrobić ;)

W nowej ankiecie głoś na bobka oczywiście.

EDIT.

Ten alfabet jest jednak tak dobry, że katuję go drugi raz. Jeszcze raz brawo.


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 12:21

Pierwsza część super, druga troche gorsza, ale ogólnie interesujęce, szczegolnie literka Y :prochno: .


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 13:43

alfabet swietny. Czytalo sie super, dawno mi sie nie zdarzylo zebym przeczytal CALY alfabet na raz, nie pomijajac ani jednej literki, "bo wyglada na nudna". Gdybym mial swoj prywatny ranking alfabetow, to z pewnoscia bys byl top 3.
Tylko jedno (a nawet dwa) male ale.
1: Ty leniwa malpo, widac ze przy literce U w glowie miales juz tylko zeby oddac alfabet jak najszybciej :P
2:
sisman pisze:
Tharp pisze:Glos na sismana, za fajny avatar
Jeśli będe miał taki zaszyt to uwzględnie go w moim alfabecie, ale narazie pozostanie to moją tajemnicą :-D
! i gdzie o tym avatarze, a? dran i klamca. Gdybym wiedzial to bym nie glosowal, i bys przegral, o ! :P


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 14:20

sisman pisze:4 żółwiki idą przez pustynię, pierwszy mówi: widzę przed sobą pustynię, drugi: widzę przed sobą 1 żółwika, trzeci: widzę przed sobą 2 żółwika, a czwarty: widzę przed sobą pustynię. Jak to możliwe? Ostrzegam odpowiedź nie jest logiczna.
Czwarty idzie tyłem. :rotfl:
FalsoVero pisze: Git alfabet
Czemu używasz słów których prawdopodobnie nie znasz znaczenia :?: :think:


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
ODPOWIEDZ