Azzurri powołani na Irlandię Pn i Puchar Konfederacji

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 12:51

Trochę się zawiesiłem z tym PK i nie oglądałem poprzednich meczów. Chciałem spytać kogoś, kto ma Rai1 czy mecze Azzurrich są na tym kanale kodowane. Jeśli tak to czy ktoś zna jakieś stacje TV na Hot Birdzie, które będą pokazywac to spotkanie


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 14:09

Mecze oglądałem na TVP Sport, stąd w stu procentach nie przyznam Ci czy były kodowane na Rai. Jednakże ktoś relacjonował, że tak.

Powracając do Azzurrich to dziś stoczą oni bój z drużyną Egiptu. Niebiescy, choć są faworytami, to wiemy jakie okoliczności towarzyszyły spotkaniu Faraonów z Kanarkami. Drużyna z Afryki nie będzie odpuszczała, więc Włosi muszą zagrać na 200 procent. Jeśli zagra jak z USA to nie ma o czym myśleć. Mam nadzieję jednak, że Sqadrra dopnie swego i zwycięży

P.S. Trzymajmy kciuki z USA dziś :ok: :prochno:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 17:00

Po pierwszej połowie meczu USA-Brazylia, jest juz 2-0. Gole Melo i Robinho.

Tak więc dobrze by było wygarc z Egiptem i zapewnic sobie awans do dalszej fazy rozgrywek. Mistrzowie Afryki grają z nożem na gardle, ponieważ jest to dla nich mecz ostatniej szansy.

Liczę na Rossiego w pierwszym składzie i duet Fabio "kocham Juve" Cannavaro z G. Chiellini. Nie chciałbym natomiast Gattuso.


chapi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 sierpnia 2008
Posty: 55
Rejestracja: 03 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 20:17

Link do meczu włochów Egipt - Włochy: http://je.pl/ux8o


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 22:26

Zniesmaczyłem się tym co zobaczyłem :whistle: Niech Lippi nadal pomija Cassano, a powołuje Pepe i jemu podobnych.
sk1le pisze: Cieszy dobry występ Cheilliniego i Cannavaro.
Cannavaro jeszcze jako tako, ale Chellini? Nie poznaje chłopaka, co akcja to babol.
Ostatnio zmieniony 18 czerwca 2009, 22:30 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 22:28

Bardzo słaby mecz w wykonaniu podopiecznych Marcelo Leppiego. Teraz Włosi bedą musieli wygrać z Brazylią.. a z taką grą to chyba mało prawdopodobne. Wogóle nie wiem co w tej kadrze robi Fabio Quagliarella ten koleś to jakieś nie porozumienie, dobrze że nie trafił do Juventusu. Cieszy dobry występ Cheilliniego i Cannavaro.



PS. GATTUSO MA ZGRABNĄ PUPE :P


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 22:32

1. Gattuso? GATTUSO? Po prostu rece i inne ruchome części ciała opadaja jak widze jego kaleczenie. OK- może i walczy, ale to o wiele za mało. Wszedł Montolivo i zaraz Włosi mieli pare rzutów wolnych (etatowo spierniczonych przez Pirlo) i 100% sytuacji.

2. Gdzie jest Cassano? Aż się prosi o niego, jego błyski geniuszu i przebojowośc. Toni? Niech Lippi nie żyje mundialem 2006, bo obecnie Luca może i cos strzela w Bayernie, ale moim zdaniem to już nie ten sam piłkarz.

3. Chiellini kiepsko. 3 błędy, z których ani jeden nie powinien przytrafic się podstawowemu obrońcy reprezentacji Włoch.
edit:
sk1le pisze: Cieszy dobry występ Cheilliniego i Cannavaro.
Tylko Cannavaro.

4. 3 defensywnych pomocników, w tym GATTUSO!! Przesada moim zdaniem.

5. Vincenzo, czemu Ty nie popatrzysz, tylko zawsze walisz na oślep, byle mocno, a i nie zawsze mocno wychodzi? ;)

6. Nie graliśmy w ogóle z klepki po ziemi. Bardzo duzo prostopadłych piłek (dobrze), wrzutek troche mniej, ale zabrakło gry z klepki. No i "przebłyski geniuszu" Gattuso... [*]
Ostatnio zmieniony 18 czerwca 2009, 22:33 przez stahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 22:32

PS. GATTUSO MA ZGRABNĄ PUPE Razz
Chcesz nam coś powiedzieć?


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 22:34

sk1le pisze:Cieszy dobry występ Cheilliniego i Cannavaro.
Chyba oglądaliśmy inne mecze. Giorgio popełnił co najmniej trzy bardzo poważne błędy po których Egipt miał znakomite okazje. W poprzednim meczu karny za jego faul... Z bólem serca trzeba przyznać, że Cannavaro wyglądał przy nim jak profesor :oops:
Iaquinta :angry: <- bramka elhadariego. Generalnie szacunek dla Egiptu :bravo:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 22:35

żenada panie Lippi. Najlepiej wypadł Buffon, bo nic nie robił i Cannavaro, bo od biedy zagrał przyzwoity mecz. Nie mamy pomocników, sam Pirlo nie pociągnie gry, a De Rossi za ten mecz powinien przepraszać całe Włochy. Po Iaquincie spodziewałem się lepszej skuteczności...
Italia przegrała mecz z drużyną, która stale atakowała 4 zawodnikami i jedyny celny strzał oddała przy bramce. Tragedia.
Mam nadzieję, że odpadniemy po meczu z Brazylią i nasi Juventini + Cannavaro udadzą się na urlopy. Kogo obchodzi Puchar Konfederacji ?


ZZX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 126
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 22:38

Moi zdaniem mało powiedziane że Canna grał dobrze, gdyby nie on to by tu mogło być z 3:0 (mogło bo nie wiemy zbytnio co z tym zrobiłby Gigi, Egipcjanie oddali tak naprawdę jeden strzał i to nie do obronny, więc jak jest forma Buffona to niewiadomo:/), Kielon nie miał dobrego meczu, ale nie było tragedii, za to najgorszy był dziś chyba De Rossi, błąd przy bramce + straty. Mam nadzieje że z Brazylią wygrają, i Iaquinta strzeli wreszcie bramę


Obrazek
Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 22:38

Kolejny słaby mecz Italii, ale to już w sumie norma. Kryzys trwa. Gratulacje dla Egiptu, bo pokazali jak się powinno grać w piłkę. Niesamowite zaangażowanie i wola walki. Ich bramkarz miał swój dzień, chociaż mógł stać się antybohaterem gdyby wrzutka Iaquinty nie trafiła w poprzeczkę. W sumie nie ma kogo pochwalić ze Squadra Azzura, bo większość zagrała dennie, kilku graczy średnio. Iaquinta powinien ze 3 bramki zdobyć z tego co miał, ale ciągle strzelał prosto w bramkarza i raz źle przyjął po świetnym podaniu Quagliarelli. Chiellini słabiutko. Dwa poważne błędy i ogólnie jakiś zagubiony dzisiaj. Cannavaro trochę lepiej, ale też jest daleki od optymalnej formy. Z zawodników Juve jedynie do Buffona nie można mieć pretensji. Szkoda że nie strzelił w końcówce. Spełniłoby się jego marzenie, ale cóż... :P Nie wiem czemu Lippi taki zasępiony skoro z własnej woli skazał nas na grę w 10. Każdy trener ma jakieś zboczenie. Ranieri miał Marchionniego, Lippi ma Toniego. Wiem, że Rossi nie zachwycał, ale jednak lepiej mieć na boisku kogoś z potencjałem niż totalnie bezużytecznego zawodnika. Pirlo poza jednym wolnym słabo. Irytował niecelnymi podaniami. Nadal bez formy. Gattuso po kontuzji nie może wrócić do siebie. Dziś aż spodenki mu spadły. Egipt na luzie wygra z USA. Italia praktycznie nie ma szans na 3 pkt. z Brzylia i już można jechać do domu. Przynajmniej będzie więcej czasu na regenerację sił przed nowym sezonem.


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 22:40

Reg pisze:Italia praktycznie nie ma szans na 3 pkt. z Brzylia i już można jechać do domu.
Tego bym z góry nie zakładał. Brazylia ma pewny awans, możliwe, że zagra drugi garnitur. A po za tym to tlyko Puchar Konfederacji. Może epiej, żeby Buffon i spółka odpoczeli? :lol:


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 22:41

Egipt ma to czego nie udało mu się zdobyć z Brazylią. A Italia nie ma nic :( Chodzi oczywiście o punkty. De Rossi i Pirlo jak zawsze starali się jak mogli ale w ataku same zera. Nie wiem czemu dzisiaj nie padł ani jeden gol dla Azzurrich :?: Lippi powiedział, że fatalna była pierwsza połowa spotkania i moge się z tym zgodzić. Sam teraz musi poszukać nowych rozwiązań bo będziemy pakowali manatki jak się to nie zmieni.
Jeden błąd zadecydował o całym meczu, aż mi się jeży włos na głowie :(
Ach, aż szkoda tego strzału Iaquinty w poprzeczkę :x
kronika meczowa wg La Gazzetta dello Sport
kronika meczowa wg FIFA
Ostatnio zmieniony 18 czerwca 2009, 22:50 przez figc1898, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 22:45

Co za klęska. Beznadziejne i bezbarwne Włochy. Podejrzewam ,że z USA nie byłoby wiele lepiej gdyby nie ich oslabienie i strzały życia Rossich. Ta drużna nie ma blasku, ograli ich faraonowie, ktorzy zajechali ich ambicją.
Gra na 1 napastnika to totalna porażka.
Gigi dobrze, Canna profesor, Chiellini dramat, widać, że już jest na wakacjach. Iaquinta no masakra, 2,3 setki i nic, akurat kiedy bramka była niezbędna.
Niestety ale czuję ,ze jest już po zawodach. Egipt walnie stany, Italia może ledwo wywalczy remis z Brazylią i trzeba pakować walizki. Ehh. :doh:


Obrazek
ODPOWIEDZ