Project Pavel Nedved

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
venzui

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 września 2008
Posty: 1
Rejestracja: 27 września 2008

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2009, 22:41

Witam . Mam zamiar zrobic obszerna kompilacje o Pavlu Nedvedzie i poszukuje materialow z nim zwiazanych od bramek po wywiady i te ostatnia scene pozegnania naszego niedzwiedzia : )

Zalezy mi na dosyc dobrej jakosci , lecz te mniejszej tez mogla ewentualnie byc .

Prosze o linki ; p


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2009, 22:11

Hmm...ktoś mnie uprzedził niestety z założeniem tematu, nie będę więc zakładał nowego, tylko się podepnę. :wink:

Prośbę mam w zasadzie taką samą jak autor tematu. Przygotowuje się do stworzenia - w sumie po dłuższym czasie, starsi userzy może pamiętają moją "karierę" kompilatora :wink: - filmu - hołdu dla Pavla Nedveda, w podzięce, za te kilka sezonów poświęconych Juve.

Chciałbym, żeby owa produkcja była bliska ideałowi z każdej strony, merytorycznej, technicznej, chciałbym, aby żaden ważny gol, zagranie, wywiad, cytat - dosłownie kadr związany z naszym Pavlem nie został pominięty, niestety...jestem tylko człowieczkiem, mogę wiele ważnych momentów - a jest ich masa - pominąć, czego nie chce.

Proszę o wsparcie, jeśli macie jakieś wideo związane z Pavlem, piosenkę, cytat itp. które wg was powinno się w takim filmie znaleźć to proszę o kontakt na PW lub GG.

Od siebie obiecuję przyłożyć się do pracy, tak, jak do najważniejszych produkcji, które zrobiłem oraz pamięć dla tych, którzy w jakikolwiek sposób mi pomogą.

Z góry dziękuję za pomoc.


ODPOWIEDZ