Juventus - Barcelona 2-2 [karne 5-6] (ChampionsWorld Tour)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kink

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2003
Posty: 66
Rejestracja: 25 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 10:23

Jak wyglądał mecz? Z czasu w jakim padly bramki to chyba wynik trochę lepszy niż gra! W jakim sklądzie wyszedł Juve? Słyszałem, że z nowych dobrze zagrał Appiah. Wyróżnili byście kogoś jeszcze?


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 10:52

Widziałem ten mecz i musze powiedzieć, że mam mieszane uczucia. Z jednej strony wiem, że do sezonu jeszcze daleko i forma ma prawo być nie najwyzsza ale przecież niedługo zagramy z Milanem o superpuchar !!
A z taką formą nie ma co myśleć o zwycięstwie. Z nowych wyróżnił sie rzeczywiście Appiah - biegał, walczył nie było dla niego straconych piłek ( przypominał w tym Davidsa ). Z kolei FATALNIE wypadł LEGROTTAGLIE. To z jego winy padła bramka dla barcy- najpierw fatalnu kiks a potem faul w polu karnym. Zresztą cały mecz grał niepewnie. Marwi mnie forma odrony wogóle. Napastnicy z kataloni wchodzili w nią jak w masło !!! Gdyby nie świetna dyspozycja Buffona mogłoby być juz ze 4:0 do przerwy. Druga sprwa, że napastnicy obu drużyn mieli całkowicie rozregulowane celowniki. Grali tak jakby byli na tęgim kacu :D !!Dużo wnieśli do gry rezerwowi : Conte, Ferara, Miccoli i Di Vaio. Widać było u nich chęć pokazania się. Mam nadzieje, że to chwilowa niedyspozycja i na mecz z Milanem wszystko bedzie już okey.
PS. Ależ te nowe koszulki Juve są PASKUDNE. :evil:


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 11:47

1. Mecz był średniej jakości. Wyraźnie było widać, że zarówno Juve jak i Barca są na poczatku przygotowań do sezonu. Debiut Lagrottaglie nie można zaliczyć do najlepszych, natomiast Miccoli lepszego nie mógł chyba wyreżysterować (no chyba, że walnąłby Hat-tricka :wink: ). Appiah również zagrał na wysokim poziomie.

2. Dopiero dziś się dowiedziałem, że odbyła się jeszcze seria rzutów karnych... poraz kolejny Polshit pokazał pełnie amatorstwa, razem z komentarzem człowieka przy mikrofonie (kto to był?)


safferon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2002
Posty: 5
Rejestracja: 04 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 18:06

racja, komentator byl totoalnei <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, wiedza jaka koles dysponowal smieszyla,a jak od pilki pzrez biznes doszedl w swych smeisznych gadkach do polityki to juz byl szczyt wsyztkiego

no a co do meczu to zaiste nic specjalnego juventus nie pokazal, aczkolweik nei widze tez powodow do zmartwienz oczywistych powodow
jako ze nikt o tym jeszcze nei wspomnial to ja bede piewrszym [haha ;p], ktoryn za to spotkanie wyrozni davidsa, zdecydowanie najepszy pilkarz juve w tymze spotkaniu

i jeszcze co do nowych koszulek juve - rzeczywiscie w porownaniu z zeszlym sezonem to sa ona niezaszcegolne, ale zolte numery i nazwizka sa juz <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wyjatkowo pasqdne, jak dlugo oni majaj w nich grac?;p


:twisted:
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 18:11

Rasi pisze: PS. Ależ te nowe koszulki Juve są PASKUDNE. :evil:
A mi sie te nowe koszulki bardzo podobają. Mają w sobie to coś 8)


srali muszki będzie wiosna
hajdix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2003
Posty: 98
Rejestracja: 07 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 18:19

A moim zdaniem Juve zagrał o niebo lepiej od Barcelony zabrakło szcześcia i jak mi sie nie podobał Legrottaglie tak pomału zmieniam zdanie (szkoda że zawalił przy bramce ale i tak nie powinno być karnego) a Davids przechodził samego siebie grał tak jak 3 lata temu ,nawet Iuliano zagrał dobre spotkanie Appiah też dobrze sie zaprezentował Trezegol slabo naprawde dobre spotkanie wykonaniu Juve


haJdiX

*****Tu Sei La Squadra del Cuore *****
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 18:23

hahahaha.. co to byl za komentarz? :lol:
w drugiej polowie wylaczylem glos bo juz nie moglem wytrzymac.. (gosc mieszal nazwiska zawodnikow, podniecal sie kazdym kopnieciem pilki zawodnika barcy.. szczegolnie ronaldinio, wygadywal niestworzone bzdety, ktore on sam pewnie nazmyslal.. nie ma jak polshit i jego komentatorzy ;) )
druga sprawa w ktorej polshit sie popisal... o karnych dowiedzialem sie dopiero dzisiaj rano.. bo transmisje z meczu zakonczyli prawie rowno po koncowym gwizdku sedziego.. do tej pory myslalem ze mecz sie zakonczyl wynikiem 2-2.. no coz.. chyba musimy pocwiczyc ten element gry...
co do meczu.. martwi mnie slaba forma naszych zawodnikow z pierwszego skladu.. szczegolnie del piero, nedveda i treze... chociaz trzeba przyznac ze sa w trakcie przygotowan do sezonu i ze forma w tym okresie nie bywa najlepsza.. ale do meczu o superpuchar juz tylko tydzien.. niezle zagrali miccoli, di vaio, buffon, appiah i davids.. reszta przecietnie..

aaa i jeszcze cos o strojach... sam kroj koszulki nie jest taki tragiczny.. gorzej jest z napisami na niej ktore sa NIECZYTELNE! (nawet numer czasami ciezko jest dostrzec, a co dopiero nazwisko pilkarza) moim zdaniem powinni sie tym zajac i to poprawic.


ForzaJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 110
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 19:45

Widze, ze nie tylko mnie draznil komentator, to bylo kompletne dno, ja bym to lepiej komentowal, kompletnie nie wiedzial co sie dzieje na boisku, np.Trezeguet zszedl, a ten po 15 min mowi ze trezeguet mial przed chwila kapitalna szanse, ale jej nie wykorzystal , albo FRANCESCO Miccoli :D (to gosc <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>).
Chcialbym jesczze zauwazyc wysoka forme Di Vaio (4 gole w sparingu, 1 gol z Barca), a trezeguet jak narazie nie blyszczy, mysle ze w meczu z Manu Di Vaio powinien zagrac u boku Alexa :!:


Kobe

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lipca 2003
Posty: 31
Rejestracja: 27 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 20:31

oglądałem ten mecz i przyznam się że podobali mi sie :Davids Appiah Di Vaio Miccoli I Buffon a rozczarował mnie Leggrotaglie


tak kocham Juve Ze cały świat jest dla mnie biało-czarny FORZA BIANCONERI
Kobe

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lipca 2003
Posty: 31
Rejestracja: 27 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 20:34

a widzieliście jak padła pierwsza bramka dla Barcy to zamiast Javier Saviola pisało Fabrizio Miccoli :-D :-D :-D


tak kocham Juve Ze cały świat jest dla mnie biało-czarny FORZA BIANCONERI
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 11:13

Juventus grał lepiej dobrze zagrał Appiah słabo Legriotagle to wszystko w skrócie


Zawsze Wierni ! ! !
jaro10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 196
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 11:32

Kobe pisze:a widzieliście jak padła pierwsza bramka dla Barcy to zamiast Javier Saviola pisało Fabrizio Miccoli :-D :-D :-D

Też se z tego zgniłem...

A co do meczu bramki możesz ściągnąć z JuvePoland i z mojej moiżesz ściąnąć 2 akcje juve : www.alexpage.prv.pl [sa w newsie]

A co do nowych to tak jak mówią wyżej.


zawsze Del Piero
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 12:30

Spokojnie... Drugi mecz towarzyski a wy chcielibyscie zeby grali jak w srodku sezonu. Zmiennicy wypadli lepiej bo wiedza ze musza walczyc o sklad od samego poczatku. Wg mnie Legrottaglie wypadl dobrze, jak na jeden z pierwszych meczow. To ze skiksowal, zdarza sie, ale przeciez wspaniale wrocil i wybil pilke, w dodatku czysto i zadnego faulu nie powinno byc... Mecz mogl sie podobac, mialem okazje ogladac go w towarzystwie zlotowiczow (Pluto, Oskar <- forumowicze, Jacol <- najlepszy typer sprzed roku, Ania <- czlonkini listy mailingowej) i bardzo fajnie sie nam ogladalo. Zlew mielismy oczywiscie z komentatora a po kilku browach to koncowka byla rewelacyjna. Zwlaszcza dwie bramki Di Vaio (hahahahahaha). Jestem ciekaw czy ktos uswiadomil komentatora ze ten drugi Di Vaio to tak na prawde Miccoli i ze Trez nie gral zbyt dlugo w drugiej polowie. Szkoda ze w koncowce Juve nie strzelil trzeciej bramki. Co do karnych - no comments Polshit!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 13:59

Co do komentatora: zauważyliście, że przez cały czas uparcie twierdził, że ten mecz jest rewanżem za ubiegłoroczny ... półfinał LM ?? Powtarzał to kilka razy !!! I nikt z obsługi Polsatu( :? ) mu nie uświadomił, że pomylił etapy ?? Że z Barca grali w 1/4 finału ?? To, że mylił piłkarzy to nie wymaga nawet komentarza - rzałosne :?


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 14:03

RadeKas pisze:
Rasi pisze: PS. Ależ te nowe koszulki Juve są PASKUDNE. :evil:
A mi sie te nowe koszulki bardzo podobają. Mają w sobie to coś 8)

Co ty w nich fajnego widzisz ?? Są strzaszne! Te z zeszłego sezonu "miały w sobie to coś ". Te nowe są takie .... nijakie. A napisy zupełnie nieczytelne. Moim zdaniem : do zmiany !!!


Zablokowany