Primavera

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2009, 13:59

Gdzie można znaleźć jakiś pełny terminarz i tabelę tych rozgrywek?


Edit: Dzięki!
Ostatnio zmieniony 07 kwietnia 2009, 00:43 przez Push3k, łącznie zmieniany 1 raz.


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2009, 14:27

Push3k pisze:Gdzie można znaleźć jakiś pełny terminarz i tabelę tych rozgrywek?
Najlepsza stronka jaką znalazłem:
- http://www.zonacalcio.it/campionati.htm ... fica&id=78

Poszperajcie sobie bo jest w czym :-D

Wiem wiem, zauważyłem ze w newsie jest Ariaudo zamiast De Paoli... Zresztą tak też przypuszczałem.
Każdemu moze sie zdarzyć :-D


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2009, 19:41

TO ja tak tylko poinformuje ze wygralismy ten zalegly mecz z Piacenza jakos tak sie zlozylo 3-0 :P

Dwa gole Iago, ponoc bardzo podobne (podania z praej strony by Esposito i Serino) w ciagu pierwszych 20 min ;) . 3 bramke strzelil Esposito, ktory spudlowal karneog w tym meczu. Nalezsy dodac ze Yang Yun jutro wyjezdza, ponoc zadowolony z doswiadczenia (kto by nie byl) ciekawe czy go kupimy czy nie? ;)

No to na razie tyle niedlugo moze jakis skrot na paolo65 bedzie.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2009, 15:10

No to teraz "Młode Zebry" na prowadzeniu, samodzielnym już, w grupie. Dobrze, że chociaż oni mają wygrywanie we krwi. Z Iago będzie naprawdę dobry gościu.


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2009, 08:40

JUVENTUS-PIACENZA 3-0
pt 15' e 20' Yago; st 16' Esposito

JUVENTUS (4-2-3-1): Pinsoglio; Serino, Ariaudo, De Paola, D'Elia (21' st Gerbaudo); Marrone, Castiglia (39' st Alcibiade); Esposito, Yago (25' st Libertazzi), Daud; Immobile


Kamex22 juz napisał jak padły brameczki :-D
Iago naprawde szaleje i tak się zastanawiam kiedy Rainieri da Mu szanse debiuciku... Pare minutek Mu sie należy :-D
Po ostatnim wyczynei Macheny z ManU, który ma dopiero 17-tat, chciałbym, zresztą chyba każdy z nas marzy, że któryś z młodiutkich wychowanków też tak zaszaleje.

PeAcE


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2009, 13:23

Coś niesamowitego. Ten Iago okazał się naprawdę bardzo dobrą inwestycją. Często strzela bramki i jest ważnym ogniwem w drużynie. Ciekawe kiedy Ranieri da mu szanse pokazania się? Jest iskierka nadziei, że Yago obali ten mit, iż Hiszpanie nie pasują do Serie A. Czas zamazać wspomnienia związane z Mendietą i jego pobytem we włoskich specyfikach.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2009, 13:46

Działa wam skrót z tego meczu ?? Bo mi nie ;/


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2009, 13:57

^FAZZI^ pisze:Działa wam skrót z tego meczu ?? Bo mi nie ;/
No wlasnie jakos tak nie dziala ;P zepsulo sie czy co? no ale moze naprawia, a co do samego Iagusia to moze by go tak dolaczyc do kadry z Reggina, i niech wyjdzie na ostatnie 10 min np, jesli bedziemy oczywiscie prowadzic niezagroznie ;)

A tak swoja droga wie ktos jak gra Lanzafame i Pasquato w odpowiednio Bari i Empoli??


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2009, 14:41

Kamex22 pisze:
^FAZZI^ pisze:Działa wam skrót z tego meczu ?? Bo mi nie ;/
No wlasnie jakos tak nie dziala ;P zepsulo sie czy co? no ale moze naprawia, a co do samego Iagusia to moze by go tak dolaczyc do kadry z Reggina, i niech wyjdzie na ostatnie 10 min np, jesli bedziemy oczywiscie prowadzic niezagroznie ;)

A tak swoja droga wie ktos jak gra Lanzafame i Pasquato w odpowiednio Bari i Empoli??
Wg. włoskiej wiki Pasquato ma 18 występów w Empoli i strzelił 1 bramkę (stan na 26 marca)

Natomiast Lanzafame ma 8 występów i 1 gol (stan na 21 lutego)

Może niezbyt wiarygodne źródło, ale zawsze coś :wink:


"Przed meczem wiedzieliśmy, że BATE będzie grać w ten sposób, a i tak nas zaskoczyli." - Claudio Ranieri
rh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 212
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2009, 14:43

wie ktos moze ile bramek w tym sezonie strzelil Iago czy Daud?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2009, 14:55

aro2121 pisze: Iago naprawde szaleje i tak się zastanawiam kiedy Rainieri da Mu szanse debiuciku... Pare minutek Mu sie należy :-D
Po ostatnim wyczynei Macheny z ManU, który ma dopiero 17-tat, chciałbym, zresztą chyba każdy z nas marzy, że któryś z młodiutkich wychowanków też tak zaszaleje.
Yago nie jest naszym wychowankiem :-D

Swoją drogą Primavera prezentuje się wybornie i nie ma sobie równych :bravo: Mam oczywiście nadzieję, że młodzi gracze będą nadal rozwijać się w tak szybkim tempie - przyszłość Juventusu jawi się bowiem naprawdę kolorowo 8)


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2009, 15:36

Yago ma szanse na obalenie włosko-hiszpańskiego mitu, ale pamiętajmy, że być może dużą rolę odegra tutaj wiek zawodnika, jak i to, że pierwsze kroki stawiał w futbolu młodzieżowy.


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2009, 17:18

mrozzi pisze:
aro2121 pisze: Iago naprawde szaleje i tak się zastanawiam kiedy Rainieri da Mu szanse debiuciku... Pare minutek Mu sie należy :-D
Po ostatnim wyczynei Macheny z ManU, który ma dopiero 17-tat, chciałbym, zresztą chyba każdy z nas marzy, że któryś z młodiutkich wychowanków też tak zaszaleje.
Yago nie jest naszym wychowankiem :-D

Swoją drogą Primavera prezentuje się wybornie i nie ma sobie równych :bravo: Mam oczywiście nadzieję, że młodzi gracze będą nadal rozwijać się w tak szybkim tempie - przyszłość Juventusu jawi się bowiem naprawdę kolorowo 8)

Spoko- tu nie było tylko o Iago (czytałem w jakimś wywiadzie, ze tak powinno się pisać, choć w składzie zawsze jest napisane Yago...) (Tak samo można powiedzieć o Machenie, który zaczynał w Lazio... )Chodziło raczej o promowanie młodych, zdolnych piłkarzy, którzy dodatkowo wyszli spod naszych skrzydeł. Mamy Ich sporo, w co chyba nikt nei wątpi :-D

PeAcE


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2009, 17:32

aro2121 pisze: Spoko- tu nie było tylko o Iago (czytałem w jakimś wywiadzie, ze tak powinno się pisać, choć w składzie zawsze jest napisane Yago...) (Tak samo można powiedzieć o Machenie, który zaczynał w Lazio... )Chodziło raczej o promowanie młodych, zdolnych piłkarzy, którzy dodatkowo wyszli spod naszych skrzydeł. Mamy Ich sporo, w co chyba nikt nei wątpi :-D
Teraz już zdecydowanie lepiej 8) Też jestem zwolennikiem promowania naszych młodzików, bo tak naprawdę kształtując ich kształtujemy jednocześnie przyszły Juventus. Prawdą jest, że mamy naprawdę wielu utalentowanych chłopaków, którzy w żadnym wypadku naszej drużyny opuścić nie mogą. Najpiękniejsze jest to, że właściwie na każdej z pozycji mamy jakieś perełki :-D Trzeba przyznać, że pod tym względem jesteśmy z całą pewnością na czele Serie A. Jeśli wszystko będzie się rozwijać tak, jak do tej pory, już niebawem Juventus może okazać się drużyną, która posiada najlepszą szkółkę młodych piłkarzy w Europie. Póki co niedoścignionym wzorem jest na pewno Ajax, ale wkrótce może się to zmienić :smile: :pray:


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2009, 17:47

mrozzi pisze:
aro2121 pisze: Spoko- tu nie było tylko o Iago (czytałem w jakimś wywiadzie, ze tak powinno się pisać, choć w składzie zawsze jest napisane Yago...) (Tak samo można powiedzieć o Machenie, który zaczynał w Lazio... )Chodziło raczej o promowanie młodych, zdolnych piłkarzy, którzy dodatkowo wyszli spod naszych skrzydeł. Mamy Ich sporo, w co chyba nikt nei wątpi :-D
Teraz już zdecydowanie lepiej 8) Też jestem zwolennikiem promowania naszych młodzików, bo tak naprawdę kształtując ich kształtujemy jednocześnie przyszły Juventus. Prawdą jest, że mamy naprawdę wielu utalentowanych chłopaków, którzy w żadnym wypadku naszej drużyny opuścić nie mogą. Najpiękniejsze jest to, że właściwie na każdej z pozycji mamy jakieś perełki :-D Trzeba przyznać, że pod tym względem jesteśmy z całą pewnością na czele Serie A. Jeśli wszystko będzie się rozwijać tak, jak do tej pory, już niebawem Juventus może okazać się drużyną, która posiada najlepszą szkółkę młodych piłkarzy w Europie. Póki co niedoścignionym wzorem jest na pewno Ajax, ale wkrótce może się to zmienić :smile: :pray:
Moim zdaniem Ajax został już dościgniony ( jeśli nie przegoniony ) przez Barce :)


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
ODPOWIEDZ