Primavera

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 marca 2009, 01:18

Jest juz skrót meczu z Parmą :-D
niezłe brameczki Iago ,
http://www.paolo65.com/primavera/primavera.htm

- Na dzisiejszy mecz z Holandią do 21 lat zostali powołani:
Giovinco, Marchisio oraz Ariaudo :-D
Lorenzo strzelił bramke po rzucie rożnym, głową w meczu z Austrią;

- Na mecz z Norwegią U-19 został powołany Manuel Giandonato;

- W meczu z Austrą U-17 wygraną przez Włochów 2-1 drugą bramke strzelił Libertazzi :-D w środe graja przeciw Gruzji.


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 31 marca 2009, 09:08

aro2121 pisze:Jest juz skrót meczu z Parmą :-D
niezłe brameczki Iago ,
http://www.paolo65.com/primavera/primavera.htm
To co Iago strzelał to dla mnie piękna sprawa. Daud też ładnie wolnego bił ale jak pisałem Iago to po prostu MAGIA


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2009, 12:11

Iago piękna sprawa:) On potrafi grać na prawej pomocy?? Jesli tak do moim zdaniem F Rossi i własnie Iago powinni byc włączeni do dorosłej kadry


Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2009, 13:05

Fajna ta strona http://www.paolo65.com/primavera/primavera.htm 8) Bardzo cieszy dobra postawa Primavery, bo przecież wielu zawodników pewnie w przyszłości będzie stanowiło o sile Juventusu. Zastanawiam się, czy tacy zawodnicy jak Ariaudo, Esposito, Daud, Iago, Rossi czy Immobile będą grać kiedyś w podstawowym składzie. Ewidentnie chłopaki mają talent, są najlepsi we Włoszech, wygrywają trofea bądź co bądź międzynarodowe :roll: Mam szczerą nadzieję, że nie znikną gdzieś albo zostaną sprzedani do innych drużyn, tylko na początku będą się ogrywać w słabszych drużynach np Sienie czy Empoli, a potem jak Marchisio czy Giovinco będą śmiało walczyli o miejsce w pierwszym składzie.
Ps. Mam pytanie, czy ktoś wie czyja/co oznacza ta flaga w prawym górnym rogu ekranu, zasłaniająca oryginalną stację (np w pierwszym meczu)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
pletikosa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2008
Posty: 39
Rejestracja: 04 października 2008

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2009, 17:21

cagliari ma taki motyw w herbie klubowym i chyba miasto też :prochno:


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2009, 11:38

Ojjj ostatnio nie próżnujemy jeśli chodzi o tetowanie młodzieży :-D

Obecnei na testech w Juve przebywają :
- Giacomo Ciliberti
- Daniel Savut

z rocznika 1994 :-D
www.molfettalive.it/imgnews/IMG_0375.JPG

Cieszy niezmiernei, że szukamy uzdolnionych piłkarzy (nom heh moze tu jeszcze dzieci).
Nasze podejśćie do sektora młodzieżowego jest dle mnie jednym z milszych zaskoczen jeśli chodzi o nasz zarząd :bravo:

Swoją drogą nei wiem czy widzieliście tego newsa:
http://www.pilka.pl/14-latek-podbije-primavere

heh na forach włoskich ludzie piszą o Nim bardzo dobrze- niestety nie gra w Primce, jak tu jest napisane, ale wydaje mi sie, ze ma jeszcze czas :-D [/img]


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2009, 12:58

NO fajnie wszystko wygląda, miejmy nadzieje że przełoży się to na wyniki w przyszłości. Ja tam po cichu liczę, że niedługo nadejdą czasy "złotej" włoskiej młodzieży ;) ( z czego my mamy przecież najzdolniejszą :D ) i wyjdzie z tego coś na wzór Ajaxu z początku lat 90. ;)))))


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2009, 13:21

Macie gdzies jakis filmik z popisami tego Schiavone??


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2009, 19:21

FelekJUVE pisze:Macie gdzies jakis filmik z popisami tego Schiavone??
Dolaczam sie do pytania/ prosby jesli ktos bedzie mial filmik z tym zawodnikiem czy cos to wiecie gdzie wkleic link :P
PS. Na stronie oficjalnej wynika ze jest o jeden poziom nizej niz Berretti, czyli 2 niz Primavera. Gra z chlopakami o rok starszymi od siebie :)

Tak swoja droga dzis rozgromilismy Pise 4-1 (1-1) :)
Bramki strzelali Alcibiade, Daud, Esposito, Ariaudo.

Gol Dauda wpadl chyba po akcji Iago, a Esposito strzelil z karniaka, po faulu na Daudzie. Pozostale gole to nie wiem, ale z tego ze to sa srodkowi obroncy, sadze ze gole po stalych fragmentach wpadly :)


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2009, 20:00

Juventus-Pisa 4-1:
JUVENTUS (4-2-3-1): Pinsoglio; Bamba, Alcibiade, De Paola, D'Elia; Rossi (35' st Mirarchi), Castiglia (16' st Pirrotta); Yago, Giovinco (19' st Esposito), Daud; Immobile

- Alcibaiade po dośrodkowaniu Rossiego głową;
- Daud głowa po dośrodkowaniu Iago, który wcześneij przedryblował dwóch rywali;
- Esposito z karnego
- Ariaudo głową chyba po dośrodkowaniu Esposito

Heh sam nie mam niestety filmiku z popisami Schivone, ale musimy czekać az sie coś pojawi i trzaba nam wierzyc w naszą młodzież :-D

PeAcE


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2009, 20:29

aro2121 pisze:JUVENTUS (4-2-3-1): Pinsoglio; Bamba, Alcibiade, De Paola, D'Elia; Rossi (35' st Mirarchi), Castiglia (16' st Pirrotta); Yago, Giovinco (19' st Esposito), Daud; Immobile
Cos mi sie nie zgadza :) jak Ariaudo strzelil gola skoro go nie bylo w ogole na boisku :P ?

Tak swoja droga jak gra Rossi? Bo jakos glucho sie o nim zroilo mial chyba kontuzje a potem jakos tak niemrawo troche?

Mam nadzieje ze Iago bedzie w nastepnym sezonie gral w np meczach CI :)


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2009, 20:37

No i great malina :D Mam nadzieję że to dobra zapowiedź przed jutrzejszym meczem :lol: Znowu czaruje Yago, jak zawsze aktywny Daud, a Immobile skutecznością zastąpili środkowi obrońcy 8). Ciekaw jestem, czy po tym sezonie któryś z zawodników Primavera zostanie włączony do pierwszego składu :think: Podejrzewam że jeszcze nie, choć wielu z zawodników jest z 89' , a według wikipedii Primavera "to rozgrywki drużyn do lat 20". Czy orientuje się ktoś, w jaki sposób działa ten limit? Pamiętam, że w tym sezonie po powrocie z kontuzji zarówno Knezevic jak i Zebina grali w Primavera.

aro2121 chyba w swojej jedenastce z tego meczu coś pomieszałeś, bo brakuje mi tam strzelca czwartej bramki :roll:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2009, 20:47

bloktorun pisze: aro2121 chyba w swojej jedenastce z tego meczu coś pomieszałeś, bo brakuje mi tam strzelca czwartej bramki :roll:
Macie racje... Ale na wszystkich stronkach gdzie sprawdzam składy jest ten skład, a ja dobrze się nei przyjrzałem... hehe ewidentny błąd- poprawie sie jak znajde za kogo grał Ariaudo- choc skoro Alcibiade strzelił bramke to pewno za De Paole...

Co do pytania do zawodników powyżej 20-tego roku życia moze ich w Primce grać bodajrze trzech(choć ręki nei dam sobei za to uciąć), hehe.
PeAcE


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2009, 13:46

Kolejne, wysokie zwycięstwo Primavery bardzo cieszy. gola strzelił także nasz obrońca Ariaudo, reszta też ok. Nic tylko czekać na zaległy mecz we czwartek i odskoczyć Sampdorii na 3 pkt.


Bulentus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2007
Posty: 120
Rejestracja: 25 lutego 2007

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2009, 13:54

aro2121 pisze:Juventus-Pisa 4-1:
JUVENTUS (4-2-3-1): Pinsoglio; Bamba, Alcibiade, De Paola, D'Elia; Rossi (35' st Mirarchi), Castiglia (16' st Pirrotta); Yago, Giovinco (19' st Esposito), Daud; Immobile



PeAcE

W newsie na stronie glownej Juvepoland jest napisane, ze w wyjsciowym skladzie gra wlasnie Ariaudo a nie De Paola.


ODPOWIEDZ