EWC 2009 Mauro Camoranesi il grande calciatore by mpolek

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 05 marca 2009, 21:05

Obrazek

Tytuł: 'Mauro Camoranesi il grande calciatore'
Muzyka: Arctic Monkeys - When The Sun Goes Down,
Specjalne podziękowania: Esio, Milczar,
Program: Sony Vegas 7.0
Waga: 58,7 Mb,
Długośc: 2:38

Wasze dobre opinie o mojej poprzedniej pracy (Alex Del Piero - il fenomeno vero) zmobilizowały mnie do dalszego tworzenia. Postanowiłem zgłosić się na konkurs, aby sprawdzić się na tle innych kompilatorów. Kompilacja jest krótka i dynamiczna, przedstawia najciekawsze bramki, zagrania i ujęcia Argentyńczyka z włoskim paszportem na przestrzeni ostatnich trzech lat.

Pobierz (rapidshare.com)
Pobierz/Oglądaj (4shared.com)
Oglądaj (youtube.pl)


Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 marca 2009, 21:29

Mnie się podobało. Szybka i przyjemna kompilacja. Ładnie posklejana. :) Miło sobie przypomnieć, co potrafi Mauro, bo ostatnio to go zbyt często nie widujemy :roll:
Cieszę się, że nie ma zbytnio efektów, bo nie przepadam za nimi. Wolę bardziej przejrzyste kompilacje :wink: Podobała mi się muzyka (pasuje na pierwszy rzut oka do Mauro), a także drugi głos, który pojawił się kilka razy :-D
w skali szkolnej 5 :wink:
Pozdro.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 marca 2009, 21:31

Kompilacja nie tak świetna jak ta pierwsza, ale podobała mi się :-D
Może była troche za krótka, lecz mimo wszystko lepszej bym nie zrobił, bo niestety nie potrafie :prochno:


Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 05 marca 2009, 21:51

Mnie się kompilacja bardzo podoba. Ciekawe fragmenty, akcje, bramki i zagrania, a do tego nawet ciekawa nuta...;)

Dobra robota :bravo:


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 00:18

KU-bra pisze:Kompilacja nie tak świetna jak ta pierwsza, ale podobała mi się :-D
Może była troche za krótka, lecz mimo wszystko lepszej bym nie zrobił, bo niestety nie potrafie :prochno:
Krótka być musiała z paru powodów:
- nie miałem wystarczającej ilości materiałów, żeby zrobić dłuższą,
- w tym przypadku krótka = dynamiczna, a takie prace najlepiej się ogląda.

Nie potrafisz? Zawsze warto spróbować :)


Obrazek
JuveLethal

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 561
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 00:49

Bardzo fajna kompilacja :bravo:


Zabraklo mi jednak jednej rzeczy - gitarki :-D


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 10:36

Rzeczywiście bardzo fajna kompilacja. Szybka, dynamiczna, bez niepotrzebnych udziwnień. Do tego fajna muza, tak by pasowało do dynamiki. Całość nie za długa, by nie znudzić oglądającego. Dla mnie bardzo dobra.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 11:22

Za krótka. Zdecydowanie za krótka jak dla mnie. ;) Nic nadzwyczajnego nie widziałem, ale kompilacja bardzo fajna, muzyka średnio mi sie podoba ale to kwestia gustu. Nie jest taka zła ta muza :ok: Miło się ogląda. Jak dla mnie to mocne 6/10 albo 7.10 :bravo:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 11:46

Zgadzam się z postami wyżej, że trochę krótkie, ale rozumiem, że brak materiału ograniczył możliwości. Kompilacja o Camoranesim udana jak najbardziej. Zobaczyłem to, co chciałem zobaczyć i bez zbędnych efektów, które czasami zamiast upiększyć, potrafią zepsuć najlepszy materiał. Muzyka nigdy wszystkim nie będzie odpowiadać, dlatego jej nie komentuje tym razem ;]


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 12:56

Już kocham tą kompilacje :), a za co? Za 29 sekundę :D. Zawsze brakowało mi tego zagrania we wszelakich kompilacjach o Mauro, a Ty o niej nie zapomniałeś :D. Jak już ktoś wspomniał, za krótka, lecz to chyba jej jedyna wada :). Muzyka pasuje prawie idealnie.


goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 13:26

Bardzo fajna kompilacja :bravo: Poza tym, że jest krótka naprawdę niema się do czego przyczepić. Osobiście podobała mi się muzyka a dynamiczne akcje i zagrania, bez zbędnych ulepszaczy(efektów) sprawiły, że jest to od dziś moja ulubiona kompilacja o Mauro. Pozdro!


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 14:47

:bravo: Mnie sie kompilacja bardzo podobala. Szkoda tylko, ze taka krotka. Osobisce lubie Arctic Monkeys, wiec muzyka bardzo mi sie podobala i wg mnie pasowala do dynamicznosci ukazanego video. Ocena jak najbardziej pozytywna. Szkoda tylko, ze taka krotka;]. 8+/10


ODPOWIEDZ