Które miejsce zajmie Juventus w Serie A na koniec sezonu?

Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 11:49

Które miejsce zajmie Juventus w Serie A na koniec sezonu?


- 1
- 2
- 3
- 4
- 5

Zapraszamy do głosowania i dyskusji na ten temat.

Zobacz także:
Archiwum sond
Masz pomysł na sondę? Napisz do nas na adres juvepoland@juvepoland.com


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Mateo21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2007
Posty: 239
Rejestracja: 23 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 12:00

Zastanawiałem się pomiędzy 2 a 3 miejscem.Myślę ze 2 miejsce będzie i tak sukcesem w porównaniu z 3 miejscem z ubiegłego sezonu.Na 1 miejsce raczej szans nie mamy bo Inter ma już dość dużą przewagę. Oczywiście chciałbym jak najlepiej ale jak będzie to inna kwestia.

Pozdrawiam


Mateo21


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 12:06

Teraz już nie mam żadnej wątpliwości że drugie. Interu nie da się dogonić a Milan jest za słaby żeby zająć drugie miejsce. Także bianconeri zasługują na drugie miejsce w tym sezonie.


Obrazek
Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 12:38

Jak dobrze pojdzie, tzn przestaniemy frajersko tracic punkty to myśle, że bez wiekszych problemów zajmiemy 2 miejsce. Niestety obecne Juve będzie tracić głupio punkty. Udowodnił to zeszły sezon oraz mecze w tym roku. Musimy odskoczyć Milanowi na więcej niż 2 pkt, bo po meczu na San Siro może sie okazać, ze spadniemy na 3 pozycję...


KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 12:51

2 pozycja jest zasłużona jak na dzisiaj, i zapewne tak będzie, zarząd będzie się cieszył w końcu progres patrząc na tamten sezon, ale jak wiadomo żadnego kibica Juve to nie zadowoli, ja cały czas wierzę w to że Liga Mistrzów jeszcze zakłóci formę Interu, i jeszcze bym nie mówił że nie ma szans na tą upragnione 1 miejsce i tarcze na koszulkach :prochno:


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 12:56

Wydaje mi się że zostaniemy do końca sezonu na drugim miejscu. Wczoraj dobrze graliśmy ale brakowało wykończenia akcji, dużo wniósł do gry Camoranesi i oby grał już do końca sezonu. Szanse na Scudetto jakieś tam mamy ale wydaje mi się że Interu w tym sezonie już nie dogonimy, a Milan jest za słaby żeby odebrać nam drugie miejsce moim skromnym zdaniem :)


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 12:56

wiadomo że bym chciał 1 ale realistycznie obstawiam 2 bo Inter już chyba jest poza zasięgiem a Milanowi się nie damy dogonić więc zostaje 2

ale nie poddajmy się wiadomo że piłka jest okragła :D

trzeba walczyć tez o Coppa Italia i o LM


Obrazek
kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 13:00

Zagłosowałem na 2...ale szczerze przyznam ze mozemy spaśc na 3 pozycje (zresztą co za róznica? 2 czy 3) gramy wyjazdy z Romą, Genoą i właśnie z Milanem z którym będziemy walczyć o 2 miejsce...


Obrazek
matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 13:21

kamilu_87 pisze:Zagłosowałem na 2...ale szczerze przyznam ze mozemy spaśc na 3 pozycje (zresztą co za róznica? 2 czy 3) gramy wyjazdy z Romą, Genoą i właśnie z Milanem z którym będziemy walczyć o 2 miejsce...
Ty sobie żartujesz, nie? Jak nie to Ci napisze jaka to różnica. Zajmując 2 miejsce mamy zupełnie inaczej zaplanowany czas przewry letniej. Nie bierzemy udziału w el. do LM, a co za tym idzie jest mniejsza szansa na to, żeby nasi piłkarze zostali powołani na mecze swoich reprezentacji, bo trenerzy wolą wziąć kogoś kto jest juz na jakimś etapie przygotowań do nowego sezonu. No, ale co tam. Jeden pieron czy będziemy 2 czy 3...


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9981
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 13:23

matekkuba pisze:Zajmując 2 miejsce mamy zupełnie inaczej zaplanowany czas przewry letniej. Nie bierzemy udziału w el. do LM, a co za tym idzie jest mniejsza szansa na to, żeby nasi piłkarze zostali powołani na mecze swoich reprezentacji, bo trenerzy wolą wziąć kogoś kto jest juz na jakimś etapie przygotowań do nowego sezonu. No, ale co tam. Jeden pieron czy będziemy 2 czy 3...
Od obecnego sezonu pierwsze trzy zespoły Serie A mają zapewniony bezpośredni start w fazie grupowej Ligi Mistrzów, dopiero czwarta drużyna gra w eliminacjach.


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 13:28

Siewier pisze:
matekkuba pisze:Zajmując 2 miejsce mamy zupełnie inaczej zaplanowany czas przewry letniej. Nie bierzemy udziału w el. do LM, a co za tym idzie jest mniejsza szansa na to, żeby nasi piłkarze zostali powołani na mecze swoich reprezentacji, bo trenerzy wolą wziąć kogoś kto jest juz na jakimś etapie przygotowań do nowego sezonu. No, ale co tam. Jeden pieron czy będziemy 2 czy 3...
Od obecnego sezonu pierwsze trzy zespoły Serie A mają zapewniony bezpośredni start w fazie grupowej Ligi Mistrzów, dopiero czwarta drużyna gra w eliminacjach.
Juz rozumiesz czemu nie widze róznicy? Jak pewnie sie teraz dopiero dowiedziałeś jednak sobie nie żartowałem.. :/


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 13:32

wiadomo że jest to kwestia prestiżu 2 czy 3 miejsce ale w sumie jesli juz nie bedzie szans na mistrza to lepiej skupic się na Pucharze i Lidze Mistrzów niż usilnie walczyć o 2 miejsce, lecz oczywiscie nikt tu nie mówi że trzeba sobie odpuścić ale np można kilku zawodnikom w lidze dać odpocząć po to żeby byli świeżsi na ważniejsze mecze


Obrazek
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 14:35

tabo89 pisze:wiadomo że jest to kwestia prestiżu 2 czy 3 miejsce ale w sumie jesli juz nie bedzie szans na mistrza to lepiej skupic się na Pucharze i Lidze Mistrzów niż usilnie walczyć o 2 miejsce, lecz oczywiscie nikt tu nie mówi że trzeba sobie odpuścić ale np można kilku zawodnikom w lidze dać odpocząć po to żeby byli świeżsi na ważniejsze mecze
Moim zdaniem trzeba się trzymać jak najbliżej Interu, kto wie może im się noga te 3 razy powinie, jeszcze można zdobyć 42 punkty a 9 z tego stracić to nie jest niemożliwe, obyśmy tylko my nie tracili w takich głupich meczach jak wczorajszy, który co tu dużo mówić powinniśmy wygrać, brakło szczęścia które dopisało Interowi... Szanse na Scudetto mamy więc ja bym jeszcze w tym momencie nie rezygnował z walki o nie. Poza tym z tyłu blisko jest nie tylko Milan ale też Fiorentina, Genoa i Roma. Także trzeba walczyć :wink:


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 14:45

kamilu_87 pisze:
Siewier pisze:
matekkuba pisze:Zajmując 2 miejsce mamy zupełnie inaczej zaplanowany czas przewry letniej. Nie bierzemy udziału w el. do LM, a co za tym idzie jest mniejsza szansa na to, żeby nasi piłkarze zostali powołani na mecze swoich reprezentacji, bo trenerzy wolą wziąć kogoś kto jest juz na jakimś etapie przygotowań do nowego sezonu. No, ale co tam. Jeden pieron czy będziemy 2 czy 3...
Od obecnego sezonu pierwsze trzy zespoły Serie A mają zapewniony bezpośredni start w fazie grupowej Ligi Mistrzów, dopiero czwarta drużyna gra w eliminacjach.
Juz rozumiesz czemu nie widze róznicy? Jak pewnie sie teraz dopiero dowiedziałeś jednak sobie nie żartowałem.. :/
Bije się w pierś, nie wiedziałem o tym przepisie. Mogę prosić źródło. A wracając do miejsca na koniec sezonu to jest jeszcze jedna sprawa: jak zajmiemy drugie miejsce to Ranieri będzie miał kolejny powód, żeby go nie zwolnić (ja nie jestem za jego zwolnieniem, ale wielu tak i tutaj 2 miejsce Claudio potraktuje jako olbrzymi sukces) bo on sam mówił, że jego zadaniem jest doprowadzic Juve na wyższą lokatę niż w tamtym sezonie.
BTW. Te trzy drużyny to w każdej z tych mocniejszych lig (Anglia, Hiszpania) czy tylko we Włoszech?


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 14:47

Niestety tez zagłosowałem na 2 miejsce - bo ten kiepski początek roku sprawił że Inter jest CHYBA nie do dogonienia i trzeba się skupić na pilnowaniu tego 2 miejsca, ale kto wie, w piłce działy się już nie taki rzeczy i teoretycznie szansa pozostaje... :)


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Zablokowany